18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
mygyry 2016-12-16, 21:59 30
Bo zawiązać sobie sznur w domowych zaciszu, było by za mało spektakularne
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2016-12-16, 22:02 82
baba jak to baba musi kurwa zawsze krzywdę zrobić facetowi...
Zgłoś
Avatar
grubazzz 2016-12-16, 22:15 4
Z takiej odległości nawet w siebie nie trafiła pizda głupia a co już mówić w tarcze.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2016-12-16, 22:43 25
Usiadła, a kula szuka mózgu. Tzw śmierć w kilkudniowej agonii.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-12-16, 23:02 5
baba to się nawet zabić nie umie, zobaczcie sobie na statystyki nieudanych samobójstw dla mężczyzn i kobiet w %
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2016-12-17, 1:17 32
Z cyklu sadol uczy, sadol bawi - baba stoi, a gość się zwija, bo przechodząc przez ciało pocisk się zniekształcił, grzybkował. Znaczy się, przez babę przeszedł w sumie gładko i bezboleśnie (widać, że poszło przez miękkie, mimo że pewnie uszkodziła sobie jakieś organy to w sumie przeleciało jak przez masło), ale trafiając w faceta miał już większą średnicę i mniejszą energię, więc paradoksalnie nawet jeśli nie wyrządził większych szkód (chociaż z tak małej odległości pewnie wyrządził całkiem spore), to był o wiele bardziej bolesny. Dla porównania, to tak jakby dostać w udo kosę, albo 10 kg młotkiem - od noża jest penetracja, krwawienie, może uszkodzona tętnica, ale w sumie rana nieduża, przy odrobinie farta do załatania na poczekaniu. Od młota - niby z wierzchu tylko siniak, ale wewnątrz kość złamana.

Swoje wiem ale specjalistą nie jestem, jeśli gdzieś się mylę albo coś pominąłem będę wdzięczny za korektę.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2016-12-17, 9:41 4
Camel nie mylisz się. Dlatego też nabój dajmy na to 7.62x39 ze względu na większą średnicę i mniejszą prędkość, zrobi większy rozpierdol niż 5.56x45, które z powodu mniejszej średnicy i większej prędkości po prostu łatwiej przelatuje przez ciało.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2016-12-17, 10:24 20
@Camel_06
Też specjalistą nie jestem, ale:
Generalnie dobrze mówisz, tylko porównanie chujowe dałeś - kosa w udo z uszkodzeniem tętnicy udowej to takie highway to hell, już chyba wolę połamane kości. W mojej miejscowości koleś zginął po tym, jak go bóbr w udo ujebał i właśnie tętnicę uszkodził.

Swoją drogą chujowa śmierć - od ugryzienia przez bobra
Zgłoś
Avatar
the_sickness 2016-12-17, 10:26
i co zabiła się?
Zgłoś
Avatar
amaimon 2016-12-17, 10:42
nawet samobojstwo potrafia spierdolic
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-12-17, 13:27 1
the_sickness napisał/a:

i co zabiła się?


Postrzał na tej wysokości w lewą stronę ciała... tak na serio mogła sobie uszkodzić jelito ( rozlanie się treści jelitowej w jamie brzusznej to całkiem bolesna rzecz, przynajmniej tak na filmach widziałem ), ale raczej przeszło bez uszkodzeń.
Na moje zbyt duży kąt aby trafić w płuco, trzustkę, czy żołądek.
Zgłoś
Avatar
sieger001 2016-12-17, 14:28
@kokos_123 Jak koledzy wyżej - specem nie jestem, ale po wpisaniu "anatomia człowieka", wujek G stwierdził, że jelita są znacznie niżej. Z tego co widzę, to raczej żołądek/wątroba. Ale doktorem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2016-12-17, 16:05
"przestrzeliwuje" głąbie. Jak chcesz robić takie zjebane opisy to przynajmniej rób to poprawnie.
Zgłoś
Avatar
bastolinii 2016-12-17, 19:02 1
Mąż znajomej w ten sposób się zabił. Poszedł na strzelnice i palnął se w łeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie