18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Materiał własny - gość rozwala ubarwianiem popularną k****ą wszystkich swoich wypowiedzi :] Na początku piszczy bo nałożyły się rozmowy. Film nie montowany, więc nie liczcie na poziom hollywoodzki


Pozdrowienia dla radiowców z zasadą:
"Kulturalna 19-stka"
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-02-27, 20:22 1
Plusik za Unidena, fajnie odbiera, jaka antena?
Ja miałem Media Tech Legend II, kurwa to chuj, a nie słychać było z anteną włoską Sirio ML 140.
Antena na magnes z tyłu na bagażniku.
Zgłoś
Avatar
Dudzik 2013-02-27, 20:24
Koleś przynajmniej przecinki stawia widać do szkoły chodził. A przecinku nie przeczyta to przynajmniej stawia słowo "kurwa" jako przecinek;) bo tak to by brzmiało:

Właśnie przecinek stanąłem na światłach ruszyłem a on tu przecinek zdjęcie przecinek zaczął napierdalać...

Zgłoś
Avatar
Irasmatick 2013-02-27, 20:27 1
ANtenki na magnes wgle są z dupy... Mam identycznego unidena z antenką właśnie Sirio tyle, że na stałe zamontowaną, dłougość 140 cm i odbiera jak marzenie!

ANtenka nazywa się Sirio Bluecośtam... po zestrojeniu jak marzenie...

PS. Te uniedenki to nadal niby nielegalne!?
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-02-27, 20:39 1
Z tego co się orientuję to tylko Uniden PRO 510 XL i PRO 520 XL. Czyli gość którego ma jest nielegalny. Ale i tak mu nic nie zrobią. Ogólnie rzecz biorąc handlować tym nie wolno i łapią na razie handlujących a userzy? A jak ich łapać? Chyba nie przez "inteligentne fotoradary". Ja mam Unidena 510 XL i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-27, 20:43
@up jak mam unidena 510. wcześniej miałem wilsona little will na magnes i zawsze łapałem przynajmniej 10km, czasem zdażało mi się jechać 79 kraków - sandomierz i gadać z gośćmi na 4 w okolicach bochni (ok 20km). teraz mam coś połowę krótszego i już nie łapię 20km, ale też śmiga ładnie. jakbym miał chate z podwórkiem czy garaż to oczywiście, że zamocowałbym na stałe, ale parkuję pod blokiem więc wiadomo.
Zgłoś
Avatar
Hudy66 2013-02-27, 20:59
A radyjko homolagację ma ?
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-02-27, 21:22
kurwa kurwa nie wiedzialem kurw kurwa ruszam z kurwa zdjecie robi kurwa zielonego kurwa jade wolno kurwa kurwa
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-02-27, 21:26
te prawo to wina polityków
nie jestem za pis
ale gdzie tusk ma mózg?
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-02-27, 21:44 1
Mam identycznego cbka w służbowym
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2013-02-27, 21:49 1
Nie chcę martwić autora filmu ale Uniden 520 XL w Polsce raczej nie jest do konca legalny.

Cytat:

Radia CB marki Uniden model 510 XL i 520 XL nie spełniają wymagań normy zharmonizowanej w zakresie mocy na kanale sąsiednim i emisji niepożądanych nadajnika, dlatego znalazły się na liście wyrobów niezgodnych z wymaganiami zasadniczymi w stosunku, do których Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzje administracyjne zakazujące dalszego przekazywania tych wyrobów: użytkownikom, konsumentom lub sprzedawcom.

Informacje te zostały także przekazane do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zakwestionowane urządzenia były wprowadzane do obrotu przez firmy DAK Electronics i CANEX. Badania przeprowadzone w Centralnym Laboratorium Badań Technicznych UKE wykazały niezgodność konkretnych wyrobów pobranych od w/w dostawców.

W przypadku kiedy wymienione CB radia znajdują się w ciągłej sprzedaży prosimy o podanie danych adresowych tych punktów sprzedaży celem podjęcia działań kontrolnych.

W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań).

Zgodnie z artykułem 41c ust.4 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. z póź. zm. o systemie oceny zgodności (Dz.U. Nr 204 poz.2087 z 2004 r.) organ prowadzący postępowanie (UKE) może nakazać stronie postępowania odkupienie wyrobu na żądanie osób, które faktycznie nim władają. Zastosowanie mają tu także przepisy o rękojmi za wady sprzedanego wyrobu.

Zgłoś
Avatar
bochaczyk 2013-02-27, 22:02 1
Taifun napisał/a:

O kolego... Jeździsz Golfem IV/Bora? VW więc niedługo hejterzy Ci pojadą


Jestem Panem całej wsi bo mam Paska w TDI

Homologację na radio mam wydrukowaną z chomika Ale tak jak było powiedziane wcześniej- czepiać się mogą tylko handlarzy, bo radyjko miało kiedyś homologację, ale dzięki firmie President której źle sprzedawał się Johnny II, cofnięto homologację dla Unidena. Antenka to Sirio AS100 - magnes na dachu. Ten zestaw w swojej klasie cenowej bije konkurencję na głowę
Zgłoś
Avatar
eb 2013-02-27, 22:36
Najlepszy komentarz to jakieś gówno zrobione przez tępego idiotę nie wymawiającego R
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-02-27, 23:32
I dla tego nigdy radia nie założę,pomijam ten polski uzupełniacz bez którego żadne zdanie będzie niezrozumiałe,czyli tradycyjną kurwę.Ale jak miałbym słuchać takiego zaciągającego,bełkoczącego chama,to bym radio po minucie wyjebał.
Zgłoś
Avatar
cranberrypie 2013-02-27, 23:48
Widze kolego ze trase na Barwinek obstawiasz.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-28, 3:28
Dobrze, że pan premier uczy kierowców poprawnej jazdy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie