18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
No sadole, tak się kończy wygrażanie komuś śmiercią w internecie.

ukryta treść
Typek co siedzi podkulony zamieszczał w internecie groźby w stosunku do Pana w prawym rogu wideo. Groził mu nożem i poprzez starą metaforę jego rodzinie: "Pozdrów krewnych". Niestety redaktor portalu, na którym Ukrainiec wygłaszał swoje pogróżki, okazał się rosyjskim wojskowym, który ma wielu kolegów w armii.

Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-07-11, 20:54 3
Połowa Sadoli teraz robi w pory
Zgłoś
Avatar
Saynel 2014-07-11, 21:07 1
Nathaniel_Demerest napisał/a:

No co ty nie powiesz a ja chciałem napisać że ja to kręciłem i rozmawiałem z tym Ukraińcem. Miałbyć dopisek "materiał własny" a ty wszystko popsułeś!!111


Kiedy pisałem komentarz w temacie był tylko tytuł i nic nie znaczący film w twoim ojczystym języku którego ja i wieksza część tego portalu nie rozumie. Więc przestan się rzucać jakbym wyruchal ci matke i ładnie przepros, bo opis wrzuciles później.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-07-11, 21:17 7
Aż dziw że żaden napinacz nie napisał że wzialby nóż i go zajebal bo przecież co drugi tutaj by tak zarobil, no nie?
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-07-11, 21:19
NIE nada zasrańcu! Nie nada! W sumie nasrał i przyznał się ze jest zasrańcem, bo nic mu nie odpowiedział na to, a mógł sie postawić, ale wiadomo, mądry kolo przed monitorem w swoim domku..
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-07-11, 21:31
Tak, napinacz i pizdeczka w jednym dostał za swoje i pewnie popuścił w spodnie pry tej akcji z nożem. niestety w obecnej, że się tak wyrażę, sytuacji polityczno - militarnej na Ukrainie tak naprawdę nie do końca wiadomo jaki był powód napinki typa i kim jest ten wojskowy.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-07-11, 21:31 13
Kończ waść wstydu oszczędź. Fakt, że ten matoł został złamany psychicznie w przedbiegach samym pewnie popisowym zatrzymaniem... Mogł ten typ sam do niego jechać i się rozgadać. Nie mam zamiaru go bronic bo chuj z tym cepem, ale przyznacie, że wjazd ludzi w mundurach itp itd mogło go spłoszyć i kto wie czy nie pokusiłby sie o jedną próbę w cztery oczy przed "procedurą" .

PS. nie mozna chłopa bardziej wkurwić niż zagrozić życiu jego rodzinie... To jest jak zapędzenie w kąt dzikiego zwierza, a wtedy jest moc, nieśmiertelność i 0 litości...

PPS. Jeszcze co mnie urzekło... Typ dawał słowo oficera, że 0 pomocy i nikt nic nie widział niczym w 9 kompani... Mają zasady skurwysyny
Zgłoś
Avatar
roma21 2014-07-11, 21:43
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Zgłoś
Avatar
Latryna666 2014-07-11, 21:49 3
Jeszcze ktoś uważa ,że Rosjanie i powstańcy w Donbasie to w większości ludzie bez honoru?
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-07-11, 21:50 8
Wróci do domu, zainstaluje TORa, zmieni nick i mu nawtyka jeszcze bardziej. Tacy się nie zmieniają.
Zgłoś
Avatar
Z................B 2014-07-11, 21:51 12
Administratorze Donaldzie Tusku. Cześć mój drogi Jak tam? Z Sopotu zamierzasz się wynosić? Jeśli tak, to się nie śpiesz. Przyjdę do ciebie z wielkim nożem. Żyję obok, także to tylko moment, lepiej wybiorę. Pozdrów krewnych.
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-07-11, 21:51
@maksymilian45 mowisz masz :
ja bym tam wzial ten noz i go zajebał

a tak serio, trzeba rozroznic dwie kwestie czyli potyczke slowna nawet z wyzwiskami z anonimowym nickiem od realnych grózb. grozba nie jest tekst typu "ale bym cie zapierdolil jakbym cie spotkał" ale tekst ktorego uzyl owy rusek o dlugim nozu, zajebaniu rodziny, wiem gdzie mieszkasz. dodatkowo zrobil to na portalu bez nickow ale z twarza, imionami, nazwiskami. takze nie generalizujmy wszystkiego i tez nie popadajmy w paranoje. jezeli ktos nas wyzywa wezmy to na smiech albo olejmy bo debil debilem pozostanie. dziekuje dobranoc i brawa dla zolnierza
Zgłoś