18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Znawca_Cipek 2021-08-06, 7:43 8
No i gdzie ta niespodzianka?
Myślałem, że się ruchają w środku.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-08-06, 8:00
Ja jak miałbym się szarpać z najebanym to bym powiedział "to się pierdol " i zamkną dzwi..... Po chuj do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie kurwa sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .
Zgłoś
Avatar
Gravity_die 2021-08-06, 8:03 85
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z najebanym to bym powiedział "to się pierdol " i zamkną dzwi..... Po chuj do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie kurwa sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



Dlatego oni są policjantami, a Ty nikim z piwnicy ¯\_(ツ)_/¯
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-08-06, 8:20 1
Gravity_die napisał/a:

Dlatego oni są policjantami...



CHWDP
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-08-06, 8:24 27
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z najebanym to bym powiedział "to się pierdol " i zamkną dzwi..... Po chuj do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie kurwa sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



A skąd ty wywnioskowałeś że gość jest najebany. Pewnie każdego leżącego na ulicy jak spotkasz to od razu bierzesz za najebanego. Nawet jak jakoś jest najebany to nie znaczy że nie potrzebuje pomocy abstynencie kurwa. W takich sytuacjach jak na filmie, stojąc i patrząc na to był byś tyle wart co ten pickup po spaleniu.
Zgłoś
Avatar
Matt 2021-08-06, 10:07
Pewnie gdyby to byl czarny to na wstepie dostal by kulke tak profilaktycznie, a potem by go wyciagneli.
Zgłoś
Avatar
the_p 2021-08-06, 10:14
I cyk mandacik za brak pasów
Zgłoś
Avatar
dorvanamon 2021-08-06, 10:28
Czemu ja słyszę na początku "Piotrek z tyłu siedź"
Zgłoś
Avatar
maziost 2021-08-06, 10:33 10
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z najebanym to bym powiedział "to się pierdol " i zamkną dzwi..... Po chuj do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie kurwa sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



Walisz hejta? za uratowanie życia? pfff.. to chuj Ci w dupe cwelu i właśnie takie kurwie jak Ty, powinny spłonąć w takim iż oto pickupie. Brawo dla psów, zrobili to za co przysięgę składano.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-08-06, 12:21 6
W USA jest coś takiego jak przeświadczenie, że każdy poza mordercą i pedofilem zasługuje na drugą szansę.
Tylko w Polsce jak coś zrobisz to do końca życia wyciągają ci przy każdej sprawie. Nawet kurwa mandaty. Zatarcie skazania w Polsce to kolejna fikcja prawna.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-08-06, 15:17 2
Gravity_die napisał/a:

Dlatego oni są policjantami, a Ty nikim z piwnicy ¯\_(ツ)_/¯



Mówisz do gościa co ma "silver" przez "w" napisane w nicku
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2021-08-06, 17:50
W dzień jeżdżą we dwie osoby a w nocy pojedyncza obsada ......Ale to hamburgerownia
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-08-06, 20:54
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

CHWDP



Chcesz Wstąpić Do Policji? No powodzenia!
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-08-06, 21:44
po chuj to ratować?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie