18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tomix93 2020-10-11, 20:10
Haha ale kabaret xd
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-10-11, 20:12
Jerzy_Owsik napisał/a:

Hehe kurwa ładnie się popierdoliło to już nie jest walka wyborcy pis kontra byłe po hehe tetaz maskonury kontra normalni ludzie którzy maja wyjebane haha



Słyszałem o namordnikach, masonkach i covidianach ale o maskonurach pierwszy raz.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2020-10-11, 20:16 1
po co uciekał, spisaliby go i elo
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-10-11, 20:17 1
Halman napisał/a:

pierdolę system wpierdalając mu kij w szprychy czyli noszę maskę ale pod brodą (chyba jak ten nagrywający koleś )



Ja nie noszę wogole podczas zakazu przemieszczania się tez jebałem to jakoś się udawało. Teraz widzę że jest coraz gorzej bo stare kurwy są za mało jebane prądem i na każdym kroku się przypierdalaja do mnie ze bez maski chyba długo nie po wojuje bo zaczyna mnie to męczyć zaszyje sobie ryja a kinol zapiankuje poliuretanową będę oddychał przez skórę albo przeszczepie skrzela od morszczuka



Kirwa hal musisz kazdy jebany komentarz który napiszesz 3x edytować?
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2020-10-11, 20:20 5
Ja pierdole i to gówno z wotu bez żadnych uprawnień mieniące się żołnierzem.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2020-10-11, 20:40 16
Marzę o dniu, w którym ktoś obali ten cholerny rząd. Ktoś spoza tego pierdolonego, pookrągłostołowego układziku.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2020-10-11, 20:49 3
Brawo Policja, młoda cipka sponiewierała gnoja, super
Zgłoś
Avatar
Delano 2020-10-11, 21:14 1
Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego była ta interwencja "za maskę" a może za patole
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-10-11, 21:19 5
Skoro taki pokrzywdzony ten Sebek, to czemu mordę zasłonili na filmie bohaterowi?
Zgłoś
Avatar
whitetooth 2020-10-11, 21:22 5
Załóż maskę i nie pierdol
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-10-11, 21:23 11
Przecież ten bez maseczki biegł jak upośledzony. Pięknie obrazuje antymaseczkowców Do porzygu juz w mediach, na fb "nie zakładaj maseczki, ona cię nie ochroni". Kurwa gamoniu, jak kaszlesz to zasłaniasz ryj ręką, żeby nikogo nie opluć, nie? I właśnie od tego jest maseczka, ma Ci zatkać jebany ryj przed pluciem dookoła. A wiec logiczne, ze cię nie chroni tylko innych, deklu
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2020-10-11, 21:33
Po tym co zobaczyłem nie żałuję ze odszedłem z terytorialsow... PiS zrobi z tej formacji niestety swoja prywatną milicje obywatelską..
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2020-10-11, 22:03 11
Coordinator napisał/a:

Przecież ten bez maseczki biegł jak upośledzony. Pięknie obrazuje antymaseczkowców Do porzygu juz w mediach, na fb "nie zakładaj maseczki, ona cię nie ochroni". Kurwa gamoniu, jak kaszlesz to zasłaniasz ryj ręką, żeby nikogo nie opluć, nie? I właśnie od tego jest maseczka, ma Ci zatkać jebany ryj przed pluciem dookoła. A wiec logiczne, ze cię nie chroni tylko innych, deklu



ale ja mam cię w dupie. dlaczego dzbanie mam cię chronić kosztem swojego komfortu? Wyp... do chałupy i nie wychodź z niej jak się boisz
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2020-10-11, 22:04
Znowu sie zaczyna xD
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-11, 22:13
Kolejna patola która dostała telefon do ręki

Kolejna patola która dostała telefon do ręki

Swoją drogą upubliczni wizerunek policjanta chyba bez zgody jest to jakoś karane?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie