18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Maras0803 2021-06-29, 19:23
Carolina_Reaper napisał/a:

do wszystkich pierdo***** ludzi kto dal wam prawo nazywać kogoś patusami ??? To raz, a dwa gdyby Twój kumpel był napierdalany bez powodu albo aresztowany „w imię prawa” to tez byś tak pisał ?? Jesteś głupia pipa która gowno przeżyła i gowno wie, wiec nie wyzywaj nikogo i nie komentuj bo sam jesteś patusem jak chcesz to adres na Priv i pogadamy inaczej lamusie do szpiku. Pies Cię i takim podobnym was j****.

Pierdolony patusie tych meneli z filmiku powinni spałować i zostawić. Jebany margines wkurwiający normalnych ludzi.

Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-06-30, 0:09
haha "dlaczego się nie przedstawiłeś" pierdole Ci co się zawsze przed zadymą umawiają z sekundantem "a teraz robercie podnieś pięści będziem się pizgać"
Zgłoś
Avatar
adamo4242 2021-06-30, 0:29
Co za kurwa swidnicka patologia , Teraz policjant ma sie przedstawic swidnickiemu niedojebowi zanim go gazem prysnie za utrudnianie interwencji. Marze o takich czasach kiedy polska policja bedzie tak skuteczna i stanowcza jak w USA.
Zgłoś
Avatar
Pablos2302 2021-06-30, 8:24
Elegancka szybka akcja
Zgłoś
Avatar
EdiWillow 2021-06-30, 11:56
Nic dodać nic ująć
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2022-08-14, 23:20
Do domu , jak nie do domu to wyjebac na wytrzezwialke normalnie. O cale szczescie mnie zawsze do domku odporowadza. Tak jestem pastusem , ale kulturalnym
Zgłoś