18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Diux 2020-04-08, 20:54 1
Powinni mu tam gum napierdolić. Skończyłoby się cwaniakowanie...
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-04-08, 20:55 6
Ja pierdziele. typowy spęd idiotów wyzywający się od pisowców i peowców, a ja powiem wam tak, że jak tego nie opanujemy, to za parę miesięcy skończymy z zajebista zapaścią gospodarczą. Zachowujecie się jak wariaci, którzy zastanawiają się czy straż pożarna ma prawo wejść na naszą posesję by ugasić dom sąsiada. Zacznijcie w końcu ogarniać, że tu chodzi najbardziej o gospodarkę i trzeba się zmobilizować jako naród by to jak najszybciej opanować. Jestem kierowcą i powiem wam, że jest na moje oko co najmniej tylko 1/3 tego co było w zeszłym roku jeśli chodzi o zamówienia. Dramat dla masy ludzi., a za chwilę dla nas wszystkich. Ot cała prawda.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-08, 20:56 1
mam mieszane uczucia co do całej akcji bo i on chojraczy, ale policjant też cwaniak
szkoda tylko dzieciaków
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2020-04-08, 21:04 1
No widzicie. W Holandii nie dyskutują tylko od razu 400 euro mandat za nie stosowanie się.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-08, 21:04 1
orzechcccc napisał/a:

Brawo. Należysz do idiotow nierozumiejących sytuacji w jakiej jesteśmy. Stfu na ciebie mam nadzieję że przez twój debilizm nikt nie ucierpi
"Ciebie" i "twój" z małej specjalnie pierdolony samolubie



Gdybyś debilu przeczytał wszystkie komentarze, to byś wiedział o co mi chodzi i byś takich debilizmów nie pisał.
Zgłoś
Avatar
oolgierd66 2020-04-08, 21:09
Dzieci wychodzą pod opieką dorosłego o chuj chodzi
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2020-04-08, 21:11 5
a ja byłem z dziewczyną nad rzeka daleko na zadupiu i czy ma to być karalną zbrodnią masa prawników mówi wprost, że mandaty są niepoważne i oparte na wątpliwej podstawie (te udzielane za byle gówno typu art 54 kodeksu wykroczeń) jak ktoś z was chce tak bardzo, to niech wyjmie głowę z dupy i wyjdzie z piwnicy, zobaczy co się dzieje na zewnątrz ludzie trzymają dystans, spacerują, biegają, mijałem ziomów wiejskich z piwerkiem pod sklepem, ale co zrobić wioska ma swoje prawa, a ja gardzę donosicielstwem, więc jadę dalej

w marcu w wypadkach drogowych zginęła około setka ludzi to tak aby zestawić z koronawirusową hekatombą

zamiast buchać nienawiścią do PO, aby być teraz człowiekiem radzieckim obecnej władzy pomyślcie jeden z drugim o gospodarce, trzeba kończyć tę farsę, pseudo stan wyjątkowy i uruchamiać życie gospodarcze na nowo, bo zaraz nie będzie kasy na leczenie nikogo, do tego ofiary depresji i samobóje po utracie firm i dorobku życia (dla części komentujących to jak się coś robi poza trzepaniem w piwnicy to czasem się kończy zarobkiem )

myślcie, a nie się nakręcanie jak stadko baranów, a do przemyśleń 3 hasła do google:

eksperyment więzienny Zimbadro

eksperyment Milgrana

eksperyment strachu Stephensona
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2020-04-08, 21:19
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

poprzez "uzyskanie zdrowotnej lub psychologicznej" uważa się poradę specjalisty, a nie "przewietrzenie się" - bo co ... wiatr ma się nimi zaopiekować i udzielić im porady medycznej, podczas "wietrzenia się"



Rodzic opiekuje się dzieckiem, naturalne jest, że rodzic może zapewnić opiekę psychologiczną dziecku.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-08, 21:26 1
El Caudillo napisał/a:

a ja byłem z dziewczyną nad rzeka daleko na zadupiu i czy ma to być karalną zbrodnią masa prawników mówi wprost, że mandaty są niepoważne i oparte na wątpliwej podstawie (te udzielane za byle gówno typu art 54 kodeksu wykroczeń) jak ktoś z was chce tak bardzo, to niech wyjmie głowę z dupy i wyjdzie z piwnicy, zobaczy co się dzieje na zewnątrz ludzie trzymają dystans, spacerują, biegają, mijałem ziomów wiejskich z piwerkiem pod sklepem, ale co zrobić wioska ma swoje prawa, a ja gardzę donosicielstwem, więc jadę dalej
w marcu w wypadkach drogowych zginęła około setka ludzi to tak aby zestawić z koronawirusową hekatombą
zamiast buchać nienawiścią do PO, aby być teraz człowiekiem radzieckim obecnej władzy pomyślcie jeden z drugim o gospodarce, trzeba kończyć tę farsę, pseudo stan wyjątkowy i uruchamiać życie gospodarcze na nowo, bo zaraz nie będzie kasy na leczenie nikogo, do tego ofiary depresji i samobóje po utracie firm i dorobku życia (dla części komentujących to jak się coś robi poza trzepaniem w piwnicy to czasem się kończy zarobkiem )
myślcie, a nie się nakręcanie jak stadko baranów, a do przemyśleń 3 hasła do google:
eksperyment więzienny Zimbadro
eksperyment Milgrana
eksperyment strachu Stephensona



Kolejny wioskowy filozof. punkt widzenia z wiochy zabitej dechami.
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2020-04-08, 21:30 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

W którym miejscu tamta ustawa mówi o obecnych ograniczeniach swobód obywatelskich??



Ustawa o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi

Rozdział 8 Zasady postępowania w razie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:

8) czasowe ograniczenie korzystania z lokali lub terenów oraz obowiązek ich
zabezpieczenia;
10) nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;
12) nakaz określonego sposobu przemieszczania się.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 491)

Coś jeszcze? Tak na marginesie to jest to jedna z lepszych ustaw i jak widać niezwykle skuteczna. Chociaż w tym PO-PSL nie dali ciała.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-08, 21:31 2
Smokw napisał/a:

a ja powiem wam tak, że jak tego nie opanujemy, to za parę miesięcy skończymy z zajebista zapaścią gospodarczą.



My już za parę miesięcy skończymy z zapaścią gospodarczą, bo państwo jest wyczyszczone z każdego grosza, który można było ukraść lub rozdać patoli za głosy, więc nie ma kasy na ewentualną stymulację gospodarki.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2020-04-08, 21:36 5
@poligon6

pudło misiu bo Wrocław

a jak Ci się znudzi ruchanie chomika i inne wygibasy, którymi się tak chwalisz, to sam zaczniesz myśleć inaczej, bo wolność to normalna ludzka potrzeba, no chyba, że ktoś jebnięty to spoko
Zgłoś
Avatar
matuzalem 2020-04-08, 21:38 1
jeśli kiedykolwiek będę potrzebował „funkcjonariuszy” nie będę dzwonił na nr. alarmowe, gdyż niejednokrotnie długo trwa by jakikolwiek przyjechał, napiszę na sadistic.pl bo tu jest ich niezliczona ilość, a jak nie oni sami to rodziny i podopieczni, niesamowite
Zgłoś
Avatar
thomessos 2020-04-08, 21:44 7
HAL9000/2 napisał/a:

Jestem zdania ze jak by posłuchał od razu policjanta i sie zawinał do chaty skonczyło by sie na upomnieniu... ale kurwa po co? Lepsza jest jałowa dyskusja zakończona mandatem. Jebać frajera zasłaniającego sie dziećmi...



Jestem zdania, że frajer, który nie spędził tygodnia w zamkniętym mieszkaniu nawet z jednym dzieckiem, nie powinien się na ten temat wypowiadać! Jeżeli gość nie musiał siedzieć w kwarantannie, to weź człowieku wytłumacz dziecku dlaczego nie może wyjść na chwilę na dwór!
Zgłoś
Avatar
gjpk 2020-04-08, 21:46 4
Komuna wróciła. Brawo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie