18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Skaterzy vs. Straż Miejska

akcja dzieje się w międzynarodowy dzień deskorolki w Lublinie. Tego dnia skaterzy mieli pozwolenie od prezydenta miasta na przejazd po mieście kończąc zawodami pod ratuszem w Lublinie, jednakże niedoinformowana straż miejska przybyła na miejsce próbując zgasić imprezę.

akcja od 0:36

Zgłoś
Avatar
G.Rasiak 2015-04-11, 12:21
haj fajf
Zgłoś
Avatar
Xian5 2015-04-11, 13:01
Kurwa to lepiej żeby w chacie siedzieli. Ja już nie śmigam ale kilka lat wstecz katowalem deske po 7h dziennie, teraz zrzucam małą oponę na siłowni o której wczesniej bym nie pomyslal. A dwa to zawsze przyklaskuje skejtom, infrastruktura to jedno ale brak skateparkow to drugie, kurwy zamiast tylu placow zabaw niech buduje skateparki
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2015-04-11, 13:24 3
GuziX napisał/a:

Oj stery_srh nie bulwersuj się jak suszony penis.

Chłopaki uratowali pedała na desce to prawda. Ale faktem jest że jeden pedał na desce więcej, to większa szansa na harda z udziałem tego szczyla.

Jestem za !



@GuziX, nazywasz gościa pedałem w rurkach, tylko po co te epitety? Od filmu minęło ponad 8 lat i skąd możesz wiedzieć wiesz kim jest ten chłopak i co udało mu się osiągnąć? Jak widzisz z filmu spędzał czas na świeżym powietrzu, zamiast gnić przed monitorem, a wtedy nie nosiło się rurek. Dalej jeździ na desce, bo ma pasję, czego i Tobie życzę.

Mogę Wam co nie co powiedzieć o tym filmiku sprzed ponad 8 lat, bo pierwszy raz widzę tu nagranie z sytuacji, którą znam. Jak widzicie w tytule był Go Skateboarding Day, a poszło o zeskoczenie ze schodów (dwóch schodków o łącznej wysokości ok. 25cm). Nie próbujcie tu widzieć jakiejś nienawiści, bo to bez sensu. Straż Miejska przeprosiła głównego bohatera, a on ich i z czego tu robić znowu burzę?

PS. Mówisz o nim szczyl, a sam masz 22 lata, podczas, gdy on jest dwa lata starszy od Ciebie... Bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2015-04-11, 13:50
Już lepiej niech sobie jeżdżą na deskach, przynajmniej mają jakieś zajęcie, a Straż Miejska się zajmuje głupotami. skaterzy przynajmniej walczyli o swojego i za to piwo
Zgłoś
Avatar
danielkillbill 2015-04-11, 13:53
gowniarzeria i tyle, a te matoly ze srazy to do pasania owiec by sie nie zdal
Zgłoś
Avatar
kszan 2015-04-11, 14:00 7
Chuj ze gowniarze ale maja zajawke chociaz a nie jak wy przed monitoeem xale zycie. Za niedługo w tym kraju nje bedzie mozna bylo NIC robic. Pamietam juz za malolata, nie graj w pilke pod blokiem bo pilka odbija sie od betonu i spoleczniakom zaklucasz spokoj, nie jezdzij na rolkach bo kolka za bardxo klekocza, nie smiej sie zbyt glosno bo społersynie slysza arcy ciekawej audycji z mszy na tv trwam, nie biegaj bo nie-tak dla zasady. Najlepiej go wgl nie wychodzic z domu, napic sie wodki, wlaczyc tvn i z dnia na dzien stawac sie wiekszym debilem zeby latwo bylo toba manipulowac
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2015-04-11, 15:18 2
Ale kurwa wy pierdolicie.

Piskliwe głosy, no taki wiek, biologii nie oszukasz. Jeżdżą na desce? Ano przynajmniej coś robią.

Jak byłem w ich wieku to śmiałem się z deskowców, bo miałem rower. Taka typowa wojna małych subkultur. Kończąca się wspólną grą w piłkę albo oklepem do pierwszej krwi.

Niech sobie jeżdżą a nie kiszą dupy w domach przed monitorami. Serio nie widzicie degradacji społeczeństwa?

Jak ide na drążek to nie widze żadnych maluchów w okolicy a jeszcze 7 lat temu to było ich od chuja.

I tak, pomimo w miarę młodego wieku jestem zdania, że komputery wyparły to co było kiedyś super. Relacje między ludzkie.
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2015-04-11, 16:18
Ale o co chodzi, dostali pozwolenie na przejazd a nie na pajacowanie .
Zgłoś
Avatar
revelsat 2015-04-11, 18:46 2
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego.



prawda, lepiej niech siedzą przed kompami całe dzieciństwo. Też nie przepadam bo mnie to nie kręci, ale czy mi to przeszkadza? absolutnie nie, no chyba że się debile znajdą co odpierdalają piruety i zagrazają innym
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2015-04-11, 19:56
Pod ratuszem powiadasz... w lesie....
Zgłoś
Avatar
Sprzedawca 2015-04-11, 20:01
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego.



Masz rację. Lepiej, żeby siedzieli przed kompami w domach albo rozjebali jakiś przystanek dla zabawy niż jeździli na deskach, bo to jest niedopuszczalne co oni tam wyprawiają.
Zgłoś
Avatar
n................h 2015-04-11, 20:55
Większość tu komentujących to grube pryszczate świnie które z domu wychodzą jedynie po chipsy i cole i gdyby choć trochę zaciekawili sie czemu skejci jeżdżą po murkach/skaczą ze schodów to by wiedzieli ze legalnych miejsc do jazdy na desce,szczególnie w małych miastach i wsiach jest tyle co muzułmanów w Japonii i nie ma dużego wyjca bo gminom szkoda na to kasy...
Zgłoś
Avatar
N................k 2015-04-12, 2:05
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego.



A tam bredzisz jak pojebany... Dobrze, ze sobie smigaja na deskach czy bmx, zobacz jaka maja zgrana paczke, jeden za wszystkich wszyscy za jednego, chlopaki lepiej niech sobie smigaja na swoich deskach nizeli napierdalaja browary po klatkach i rozkminiaja skad i za co ogarnac wora i upierdolic leb.
Zgłoś