18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Interwencja
Yeebunny • 2015-02-07, 13:09
Akcja z wczoraj,

Podlasie, okolice pod Białymstokiem, jadę do swojej panny wieczorem. Dużo tirów bo jest objazd zrobiony przez strajkujących rolników no ale mniejsza z tym. Jadę swoim autem a przede mną jechał srebrny focus, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że gość miał problem z jazdą prosto. Na zakrętach prawie lądował w rowie itp. Ogólnie myślę sobie chuj zaraz wpierdoli się do rowu i tyle. Ale nie gość wymijał tir za tirem prawie wpadając czołowo w busa. No to myślę sobie trzeba dzwonić po Policje niech go zatrzymają zanim kogoś zabije. Ale akurat za którą tam wioską stoi patrol na sygnale zatrzymali jakieś auto za przekroczenie prędkości czy coś no to zjeżdżam z drogi wychodzę z auta i pukam w okno od pasażera, on coś krzyczy żebym poczekał, mnie kurwica bierze no ale dobra 1-2 min otwiera okno i pyta czego chce? To mu mówię że gość najebany od bandy do bandy jedzie i kogoś zaraz zajebie (pół biedy jeśli tylko siebie) A on mi odpowiada żebym zadzwonił pod 997 bo oni właśnie mają interwencje i zamyka okienko...
No kurwa mać! Zadzwoniłem, gościa nie dogoniłem bo inaczej sam bym go zatrzymał. Jak będę miał jeszcze jedną taką sytuacje pierdole sam go zatrzymam i nagram całą akcje będzie piękny film na sadistica. Ogólnie chciałęm wylać żal dupy.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-02-07, 13:37 2
masz w domu prysznic? odkręć słuchawkę, został Ci szlauch. Wsadź go sobie w dupie i puść pod wysokim ciśnieniem wodę. Wylewaj.

to tyle.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-02-07, 13:45 47
Trzeba było zajebać w ryja temu policjantowi i szybko spierdolić autem i jechać za tym pijanym, wtedy by na pewno ruszyli dupy.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-02-07, 14:05 9
uf kolejny raz się udało
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-02-07, 14:14 6
Yeebunny napisał/a:

Akcja z wczoraj,

Podlasie, okolice pod Białymstokiem,



I tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Yeebunny 2015-02-07, 14:17 9
Dodam kawał żeby nie było,

Jak długo murzynka robi kupę?

9 miesięcy.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2015-02-07, 14:19 18
Kiedy wy ludzie w końcu zrozumiecie, że to my tu jesteśmy dla nich, a nie oni dla nas. Taka jest głównie różnica między Panami Policjantami z np. UK, a naszymi zwykłymi burkami.
Zgłoś
Avatar
maveric666 2015-02-07, 15:32
pierdolony społeczniak ja na takich mam zawsze pod ręką bejsbola
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-02-07, 15:42 1
Kurwa tutaj mieli już nagranego jelenia gdzie wpierdolą mu szybciutko mandat bez zbytniego wychylania się i mają wyjebane. Hajs musi się zgadzać. Tamtego musieliby gonić chuj wie ile a pewnie letnie oponki jeszcze mają, na końcu zawieźliby go na izbę, prawko zabrali i nie ma hajsiku
Zgłoś
Avatar
mika006 2015-02-07, 15:46 30
@gregor23

wsadz sobie tego bejsbola w dupe jebany jp nie dorobiony dzieciaku
takich jak ty nalezy tepic i szczerze zaluje ze ten najebany kierowca nie rozjebal sie autem na twoim pryszczatym ryju
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2015-02-07, 16:06
Heh, mi jakiś rok temu wjebali mandat za przechodzenie na czerwonym świetle o 3 w nocy, gdzie jak można się domyśleć ruch był żaden. No więc stoję z jakąś 1.60m policjantką i jej pryszczatym, karłowatym partnerem wypisują mi ten mandat, no i się pytam ile szef im kazał nazbierać pieniędzy od obywateli i czemu nie zatrzymują kolejnej 10 osobowej grupki, która właśnie popełniła te wielkie przestępstwo i też przeszła obok nas na czerwonym, a te kurwy, że teraz przeprowadzają interwencje i nie będą ich ścigać.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2015-02-07, 16:31 1
Najgorsze jest to, że jak Ci się włamują na chate to nie możesz zbyt wiele zrobic
Zgłoś
Avatar
muszek25 2015-02-07, 21:08
Żal dupy gimbazy aż wylewa się z komentarzy. Policjant nie może przerwać podjętej wcześniej interwencji, takie jest niestety prawo. Niestety umysłowo biedna gimbaza nie jest w stanie zrozumieć tego ,że za takie prawo jakie mamy odpowiadają barany w rządzie a policja jest tylko od egzekwowania tego prawa i nie ma praktycznie wpływu na to jakie ono jest.
Zgłoś
Avatar
dynkss 2015-02-07, 21:14
Co robi policjant w Białymstoku?
Śljedzi.
Zgłoś
Avatar
kok2 2015-02-07, 21:17
muszek25 ty lecz łeb!

Co znaczy nie może przerwać interwencji?! Prawko gościa do kieszeni "Pan tu zaczeka"!, bulaje i naprzód za pijakiem!

To takie trudne, tępaku?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie