18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Kici-Kici 2022-07-31, 11:36 1
Sztruks napisał/a:

Wczoraj Admin usunął mój komentarz z pod filmiku jak robią „eksmisje bezdomnym” koles kopie po twarzy bezdomnego człowieka z namiotu, mój komentarz brzmiał „Przesada” a dziś patrzę na @ ze admin usunął komentarz bo „niestosowny” (?!?) to co jakbym napisał „dobrze kurwie” to wtedy byłby stosowny? Człowieku ty jesteś normalny?



W regulaminie było gdzieś napisane, że komentarz nie może się składać z jednego wyrazu (czy jakoś tak), więc pewnie o to chodziło.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-07-31, 13:01 1
Sztruks napisał/a:

Wczoraj Admin usunął mój komentarz z pod filmiku jak robią „eksmisje bezdomnym” koles kopie po twarzy bezdomnego człowieka z namiotu, mój komentarz brzmiał „Przesada” a dziś patrzę na @ ze admin usunął komentarz bo „niestosowny” (?!?) to co jakbym napisał „dobrze kurwie” to wtedy byłby stosowny? Człowieku ty jesteś normalny?



Admini usuwają też komentarze, jak napiszesz tylko jedno słowo.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-07-31, 13:56 1
radek225 napisał/a:

Admini usuwają też komentarze, jak napiszesz tylko jedno słowo.



Co w jego przypadku, to go przerosło.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-07-31, 13:59
Gdyby nie napis Florida pomyslabym ze to w Polsce....4 chłopa nie potrafi suchara sprowadzić do parteru lol
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2022-07-31, 14:33
To już wiem od kogo uczą się nasi policjanci
Zgłoś
Avatar
WQuty 2022-07-31, 18:29 2
Zobaczcie do czego doprowadza to pierdolone lewactwo, brudasa nie mogą skopać w 5 bo zaraz będzie drugi niger bez tlenu.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2022-07-31, 19:49
Sztruks napisał/a:

Wczoraj Admin usunął mój komentarz z pod filmiku jak robią „eksmisje bezdomnym” koles kopie po twarzy bezdomnego człowieka z namiotu, mój komentarz brzmiał „Przesada” a dziś patrzę na @ ze admin usunął komentarz bo „niestosowny” (?!?) to co jakbym napisał „dobrze kurwie” to wtedy byłby stosowny? Człowieku ty jesteś normalny?



Ściemniasz coś. Skąd wiem? Bo ja usunęłam ten komentarz a w powodzie usunięcia miałeś podane: Jedno słowo w poście / nadmiar emotikonek. Pkt. 4.6. sadistic.pl/regulamin.htm
Nawet jeśli bym się pomyliła i coś źle kliknęła, to w pobliżu podanego przeze mnie powodu nie ma takich, które w swojej treści miałyby to, o czym piszesz.
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-07-31, 20:45
Pewnie wam trudno będzie uwierzyć ale powinien kierownicę skręcić w stronę tego samochodu żeby go wyminąć.
Zgłoś
Avatar
wSAD 2022-08-01, 0:18
Bagieta by powiedział że wzorcowa akcja. Może służyć za materiał edukacyjny dla przyszłych stróżów prawa.
Zgłoś