18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Nie podoba się? To wyjazd! - teraz popularne
🔥 Złodzieje - teraz popularne
Avatar
lakeroll 2017-04-01, 13:29 11
jakie hasło motywujące na ścianie
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-04-01, 13:39 1
żeby szczura się bać, to parodia
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-04-01, 13:49 7
pakicito napisał/a:

żeby szczura się bać, to parodia



Lęk przed szczurami jest równie zasadny co lęk przed wężami, pająkami czy skorpionami. Wszystko to może cię przy bliskim kontakcie szybciej lub wolniej pozbawić zdrowia bądź życia.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-04-01, 14:16 2
Cytat:

Lęk przed szczurami jest równie zasadny co lęk przed wężami, pająkami czy skorpionami. Wszystko to może cię przy bliskim kontakcie szybciej lub wolniej pozbawić zdrowia bądź życia.


wąż, pająk lub skorpion może cię ujebać i możesz zginąć, ale szczur?
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-04-01, 14:24 5
@upy.Poniżej wyświetlono 11 spośród wszystkich 11 stron tej kategorii.
pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Choroby_przenoszone_przez_szczury
Ja też spierdalałem jak widziałem przy kraweżniku martwego szczura. Boje się na cokolwiek zachorować.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-01, 17:19 7
szczura to i ja się boję. Ojciec mi kiedyś opowiadał, że kiedyś dawno temu na wsi przy wyrzucaniu obornika do kogoś doskoczył szczur, bo prawdopodobnie poruszył jego norę i jębnął go zębami za gumowca tak mocno, że nawet jak mu odcięli łeb od tułowia szpadlem to szczęki nadal trzymały. Szczur był ponoć wielkości kota. Także tego...
Zgłoś
Avatar
airwalk 2017-04-01, 19:41 1
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-01, 19:46 2
Cytat:

szczura to i ja się boję. Ojciec mi kiedyś opowiadał, że kiedyś dawno temu na wsi przy wyrzucaniu obornika do kogoś doskoczył szczur, bo prawdopodobnie poruszył jego norę i jębnął go zębami za gumowca tak mocno, że nawet jak mu odcięli łeb od tułowia szpadlem to szczęki nadal trzymały. Szczur był ponoć wielkości kota. Także tego...


Słyszałem, że był wielkości wieloryba a na koniec kierowca autobusu wysiadł i bił brawo zanim się obudził twój stary.
Zgłoś
Avatar
krzychuzfirmy 2017-04-01, 20:54 13
Cytat:

żeby szczura się bać, to parodia



Widziałeś kiedyś szczura przyjacielu ? Tak się składa, że ja znam kogoś kto widział...

Zgłoś
Avatar
h................o 2017-04-01, 21:01 4
Szczury są w chuj jadowite. Mają truciznę w ogonie i kłują nimi jak skorpiony, serio.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-02, 8:31
hoszo napisał/a:

Szczury są w chuj jadowite. Mają truciznę w ogonie i kłują nimi jak skorpiony, serio.


Do tego są trujące i jak poliżesz szczura to masz halucynacje trwające 48h.
Zgłoś
Avatar
Promek 2017-04-02, 11:35
I juz do papugi nadaje: I need backup! zaraz zbiegnie sie 40 chlopa z tarczami i psami jak to maja w zwyczaju hamburgery
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2017-04-02, 18:04
W Polsce wystraszył mnie rzęsorek - jadowity gryzon , który ( nie atakuje ludzi-mòwili) będzie fajnie- mówili. 6 tydzień leczę zainfekowany opuszek dużego palca u stopy , który owy rzesorek ledwo co drasnął zębami
Zgłoś
Avatar
Artuser 2017-04-02, 22:17
Czyzby odnosili sie do "dindu nuffin'" tym napisem na scianie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie