18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
appan 2014-08-17, 22:42 40
Aż dziwne, że mu w tym czasie żaden czarny nie zajebał niczego z bagażnika.
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2014-08-17, 22:58 2
Ty, papciu wyżej, jak zwykle typowy jebany rasista, komentarz pod piwo ee ?
Może lepiej zadać pytanie na chuj mu auto skoro ma paraliż w nogach ? Jak będzie jechał, flinstone mode ?
Jeszcze nie widziałem passata b6 (bo to chyba passat) dla niepełnosprawnych z gazem w łapie ...
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-08-17, 23:28 16
@up
Myślę że wjebanie gazu w łapę to był akurat najmniejszy problem jak go dostosowywali dla niepełnosprawnego.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-08-17, 23:45 3
Pomysł przedni, co nie zmienia faktu, ze facet by pewnie oddał samochód razem z tym bagażnikiem, i wiele więcej, zeby móc nie musieć z tego korzystać.
Zgłoś
Avatar
forshow 2014-08-17, 23:52 5
Po pierwsze: Passat w TeDeIku - wie chłop co dobre!
Po drugie: transformers kurwa.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2014-08-17, 23:59 2
jeziortorun napisał/a:

Może lepiej zadać pytanie na chuj mu auto skoro ma paraliż w nogach ? Jak będzie jechał, flinstone mode ?
Jeszcze nie widziałem passata b6 (bo to chyba passat) dla niepełnosprawnych z gazem w łapie ...


Pierwszy lepszy link który wpadł mi w łapę, papciu.
youtube.com/watch?v=GtsrJOQ-zWo
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-08-18, 0:35 1
i teraz wyobraźmy sobie, że jego żona rodzi... "kurwa trzymaj tego bachora w cipie bo wózek parkuję  "
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-08-18, 0:43 15
Sie leniwej kurwie chodzić nie chce.
Zgłoś
Avatar
redevil28 2014-08-18, 0:44 19
jeziortorun napisał/a:

Ty, papciu wyżej, jak zwykle typowy jebany rasista, komentarz pod piwo ee ?
Może lepiej zadać pytanie na chuj mu auto skoro ma paraliż w nogach ? Jak będzie jechał, flinstone mode ?
Jeszcze nie widziałem passata b6 (bo to chyba passat) dla niepełnosprawnych z gazem w łapie ...



Mój teściu ma również paraliż w nogach.
Prawko od 30-40 lat, dostosowane (z gazem w łapie i autom. skrzynią) MK3 od dwóch lat i mogę śmiało stwierdzić, że nie jednego sprawnego kierowcę nakrywa czapką - zarówno pod względem kultury jazdy jak i pokonywanych kilometrów.
Gościu na filmie, ułatwia sobie jak może i tak skomplikowane życie. Więc nie pierdol tutaj o flinstone mode, bo być może, jutro sam będziesz poruszał się techniką - snail mode..
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2014-08-18, 0:54
Passat - w Polsce auto dla umysłowych inwalidów!
Zgłoś
Avatar
Rexy 2014-08-18, 1:08 1
To urządzenie, nazwałbym "Ręka cygana". Pasuje idealnie.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-08-18, 2:07
@szefooo aleś ty dowcipny. Po prostu ubaw po pachy.
Zgłoś
Avatar
piterek098 2014-08-18, 2:32
kurwa, w pasacie takie rzeczy 0.0
Zgłoś
Avatar
appan 2014-08-18, 2:54 9
jeziortorun napisał/a:

Ty, papciu wyżej, jak zwykle typowy jebany rasista, komentarz pod piwo ee ?
Może lepiej zadać pytanie na chuj mu auto skoro ma paraliż w nogach ? Jak będzie jechał, flinstone mode ?
Jeszcze nie widziałem passata b6 (bo to chyba passat) dla niepełnosprawnych z gazem w łapie ...



A Ty Papciu nie jeździj po niepełnosprawnych, bo Ci tego, co on ma nie życzę. Co do rasizmu i dowcipów o czarnych, chłopie weź się nie napinaj, bo to sadistic.pl a nie dzień dobry tvn. Jakbym napisał coś o cyganach, żydach, Polakach, czy żółwiach ninja, to by Ci było lepiej?
Nie znasz mnie, to się o mnie nie produkuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie