18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-06-15, 20:16 3
przeraza mnie to,co sie dzieje na zachodzie europy,dziwne ze w polsce nie ma (narazie?) takich problemow z bambusami,brudasami i innymi zjebami
Zgłoś
Avatar
DakrSilver 2010-06-15, 20:22 2
nie ma i nie bedzie jak dlugo Polacy beda dalej za wolnoscia ale i za zasada POLSKA dla POLAKOW i do nas tacy turcy czy inni nie przyjada bo czekac na nich bedzie gorace powitanie wiec mozemy sie czuc poki co spokojni
Zgłoś
Avatar
Stew 2010-06-16, 23:41 1
@up Myślę, że takiej tragedii by nie było, ale Polacy to konserwy i ogólnie arabusy mogą mieć problem z osiedlaniem się tu (a co dopiero wdrażaniem swoich nawyków w Polsce)

Co do artykułu - bardzo kurwa dobrze im tak
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-18, 11:24
Goner napisał/a:

przeraza mnie to,co sie dzieje na zachodzie europy,dziwne ze w polsce nie ma (narazie?) takich problemow z bambusami,brudasami i innymi zjebami



Ale mamy problemy z moherami i dewocją. I to też mnie przeraża
Zgłoś
Avatar
xopher 2010-06-19, 0:03
niech sprzedaja parowki i lecha free

Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-06-19, 0:11 1
z dwojga złego wolę co niedziela dzwony kościelne, niż 5 razy dziennie darcie muezina z minaretu.

jednak te dewoty na coś się przydają.
Zgłoś
Avatar
panzerfaust 2010-06-19, 0:15 1
Nie będzie tak u nas, bo mamy na maksa do dupy sprawy socjalne I za zasiłek zwykły czy od dziecka nawet to nie opłaca się im najzwyczajniej tutaj przyjeżdżać A żeby godnie żyć, to brudasy musiałyby zapierdalać , a to im się nie widzi

Naprawdę myślicie, że nie przyjeżdżają tutaj przez mohery? :|
Zgłoś
Avatar
szkaru 2010-06-19, 2:06 1
k***, chciałem coś napisać mądrego i nie mogę złożyć sensownego zdania
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-06-19, 8:08
Zaprośmy każdego, nie mam nic przeciwko. waiting for anarchy
Zgłoś
Avatar
kubsztyk 2010-06-19, 9:57
panzerfaust napisał/a:

I za zasiłek zwykły czy od dziecka nawet to nie opłaca się im najzwyczajniej tutaj przyjeżdżać A żeby godnie żyć, to brudasy musiałyby zapierdalać , a to im się nie widzi


A Romowie / Rumuni to niby co?
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-06-19, 9:59
no i kurwa kitajce się dobiorą do europy, zobaczycie ;p
Zgłoś
Avatar
Wraith 2010-06-19, 10:47
kubsztyk napisał/a:


A Romowie / Rumuni to niby co?



Oni byli od zawsze i wola sobie zebrac :p takie hobby.
Zreszta polowa nie umie nawet po polsku gadac ani pisac, wiec ciezko byloby im zlozyc pismo o zasilek :d
Zgłoś
Avatar
Vercetti1988 2010-06-19, 13:09 3
Co wy wiecie na temat cyganów, mości panowie- otóż ja wam powiem- gówno wiecie. Ci, którzy siedzą na ulicach i żebrają to przeważnie kobiety z dziećmi, ewentualnie młodzi chłopcy, starszyzna która się już nażebrała siedzi w domu, chleje wóde i gra w karty. Wszystkie pieniądze inwestują w złoto, a swoje kobiety wożą na żebry luksusowymi samochodami. Zwróćcie uwagę na to, że przeważnie od żebrających cyganów nie śmierdzi i są w miare zadbani, tylko mają ch*jowe ciuchy. To tyle na temat naszych zasiłków- ciapole, arabusy i niggersi nie do końca są chyba tak sprytni, żeby coś takiego wymyśleć. Moim skromnym zdaniem powinni wypierdalać z Europy, a nie liczyć na drapane bo jakiś ich kurwa pra-pra-pra-pra-dziadek zapierdalał na plantacji u francuza. Ech, wezbrało we mnie troche, nie jestem rasistą, ale Europa powinna być czystej krwi. Basta.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-21, 12:51
Vercetti1988 napisał/a:

nie jestem rasistą, ale Europa powinna być czystej krwi. Basta.



Dlaczego ludzie po prostu nie potrafią przyznać się do swoich poglądów tylko robią z siebie debili?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie