18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:05
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
🔥 AI is cool - teraz popularne
Avatar
mp_toujane 2012-09-22, 23:18
hahahahaha to im się udało

jak poszedł w 02:00 ... kurwa leżę !
Zgłoś
Avatar
Macieyou 2012-09-22, 23:26
Prawda jest taka że ajfony to fajne urządzenia. Jedyne co w nich jest chujowego to cena. Są zupełnie z kosmosu. 400-500zł za starego Iphone 3G z aparatem 2mpix czy coś to porażka, nie wiem za co płacę, za całkiem ciekawy OS i jabłuszko na obudowie? Albo taki iphone 5 jest już całkiem ok pod względem sprzętu ale rewelacji tez nie ma. Np jest on droższy niż moje auto którym tłukę się jak pojebany kilka lat.

Pewnie znajdzie się jakiś fan apple który powie że jestem biednym hejtem... owszem, nie przelewa się ale takiego gówna w takiej cenie w życiu nie kupie.
Zgłoś
Avatar
spr 2012-09-23, 0:03
Miałem samsungi i nie narzekałem, mam appla i nie narzkam.
Zgłoś
Avatar
anarvista 2012-09-23, 2:27
Xayan napisał/a:



RAMu jest 1GB, nie sądzę, aby to było mało. To, że LTE działa w kilku państwach to nie wina Apple'a tylko operatorów.

Faktycznie, aparat jest jednak ten sam, coś mi się pomyliło. Ale za to zmieniono przednią kamerkę na FaceTime HD (720p).

A co mogli dodać, aby było już według ciebie "coś"?



Metrówkę
Zgłoś
Avatar
barteklol 2012-09-23, 2:35 2
Telefon jest telefon, używam Samsunga. Jeśli chodzi o IPhone'a jest to porzadny telefon porównywalny z konkurencja, wszystko zalezy od upodobań. Cena a wartość to dwie różne rzeczy, wystarczy odrobinę pomyśleć i wybrać to co najkorzystniejsze i potrzebne dla kupującego. Staph Hejtin' please.
Zgłoś
Avatar
X................n 2012-09-23, 9:37
barteklol napisał/a:

Telefon jest telefon, używam Samsunga. Jeśli chodzi o IPhone'a jest to porzadny telefon porównywalny z konkurencja, wszystko zalezy od upodobań. Cena a wartość to dwie różne rzeczy, wystarczy odrobinę pomyśleć i wybrać to co najkorzystniejsze i potrzebne dla kupującego. Staph Hejtin' please.


Brawo dla tego pana, jeden z rozsądniejszych tutaj.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-09-23, 11:05
mialem i3g dawno temu. fajny telefonik. teraz sgs2. tez fajny telefonik. android chyba lepiej mi lezy jednak.
Zgłoś