18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
Avatar
hunter321a 2012-09-22, 13:10 2
ciekawe czy ma rozdziałkę 1920x1080
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-09-22, 15:50 12
1920x5400 raczej
Zgłoś
Avatar
X................n 2012-09-22, 15:52 7
Nie rozumiem. Samsung powiększa wyświetlacz - "O, fajnie". Apple powiększa wyświetlacz - "Haha, śmieszni są, co to ma być?".
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-09-22, 15:54 19
No wiesz...bo praktycznie nic więcej nie zmienili ? : )
Zgłoś
Avatar
conor 2012-09-22, 16:01 9
W dzisiejszych czasach społeczeństwa są tak tępe, że gdyby rzeczywiście wypuścili na rynek taki telefon ludzie by go kupowali... bo przecież ma metrówkę...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-22, 16:05 41
Xayan napisał/a:

Nie rozumiem. Samsung powiększa wyświetlacz - "O, fajnie". Apple powiększa wyświetlacz - "Haha, śmieszni są, co to ma być?".



Bo Apple nic poza tym nie robi.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2012-09-22, 16:20 5
Wkurwia mnie to Apple, w życiu nie kupie tego drogiego shitu!
Zgłoś
Avatar
323233 2012-09-22, 16:24 5
conor napisał/a:

bo przecież ma metrówkę...

Wyjdę na głupka ale ten pomysł z metrówka bardzo mi się podoba.
Zgłoś
Avatar
X................n 2012-09-22, 16:32 8
Magnic napisał/a:



Bo Apple nic poza tym nie robi.



Nic? Lepszy aparat, szybszy procesor i grafika, nowy system, więcej RAMu, lżejszy, cieńszy, LTE - to jest nic?
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-09-22, 16:36 3
@Xayan ale mimo wszystko zrobili dużo mniej, niż mogli. Rynek pozwalał na dużo więcej, biorąc pod uwagę, że miał być najlepszym smartfonem świata.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-09-22, 16:40 11
Xayan
Aparat ten sam, "system" praktycznie ten sam (co do funkcjonalności jest to bardziej "skrypt" niż system), ramu i tak jak na smartfony mało, LTE i tak działa w kilku wybranych państwach na świecie. Tak, to jest nic.
Zgłoś
Avatar
Szprotka 2012-09-22, 16:47 1
Taziu jestes po prostu uprzedzony, nie warto Cie przekonywac co kolwiek ta firma by nie wydala ty bys to skrytykowal. A, i skad wiesz ze system jest "praktycznie taki sam" skoro nie ma jeszcze o nim zadnych informacji?

22 minuty temu   marianer7
Wkurwia mnie to Apple, w życiu nie kupie tego drogiego shitu!

I tak wyglada przecietny hejter firmy apple- nigdy nic nie mial, a narzeka.
Zgłoś
Avatar
X................n 2012-09-22, 16:47
taziu napisał/a:

Xayan
Aparat ten sam, "system" praktycznie ten sam (co do funkcjonalności jest to bardziej "skrypt" niż system), ramu i tak jak na smartfony mało, LTE i tak działa w kilku wybranych państwach na świecie. Tak, to jest nic.



RAMu jest 1GB, nie sądzę, aby to było mało. To, że LTE działa w kilku państwach to nie wina Apple'a tylko operatorów.

Faktycznie, aparat jest jednak ten sam, coś mi się pomyliło. Ale za to zmieniono przednią kamerkę na FaceTime HD (720p).

A co mogli dodać, aby było już według ciebie "coś"?
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-09-22, 16:53 9
No tak, wina operatorów przypomina mi słowa pewnego równie upartego fanboja apple "To nie LTE jest niekompatybilne w Polsce. To Polska jest niekompatybilna z Apple!".

Przednia kamerka - od dawna większość smartfonów ma po 2mpx z przodu i to ze wsparciem normalnej, działającej po ludzku technologii videorozmowy. Apple oczywiście musiało postawić na swoim i dopiero od niedawna można rozmawiać tym w 3G (można było tylko via WiFi). Jednak nadal trzeba mieć iPhone żeby użyć FT.

Szprotka napisał/a:

Taziu jestes po prostu uprzedzony



Nie jestem uprzedzony, poza wymianą kilku apek na nowsze wersje i minimalnymi zmianami w GUI nic ciekawego się nie dzieje. Miałem iSyfa i po prostu wkurwiało mnie, że nikt nie może mi wysłać notatek lub zdjęcia po bluetooth, że muszę kupować "jedyne słuszne słuchawki bluetooth" bo do innych już się nie podłączę, że wszystko jest hermetyczne i pozamykane, że customizacja wyglądu kończy się na zmianie tapetki, że nie ma wideorozmów z osobnikiem, który ma co innego niż iphone, że Apple ogranicza i zamyka iphone'a z każdej strony swoimi formatami i specyfikacjami przez co ogryzek jest kompatybilny... z niczym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie