18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ponuryzniwiarz 2016-09-10, 23:08 8
Kurwa genialne,sprzedać etui warte dolara za 49,95....
Zgłoś
Avatar
jemknura 2016-09-10, 23:29 20
kup pan świerze gówno z posypką
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-09-11, 0:43 17
Nie trzymałem nigdy w rękach Iphone 6, tymbardziej nie odróżniłbym jej od 7, nie jestem hipsterem i w dupie mam kiedy i gdzie będzie premiera kolejnego Iphone. Nie jest to powodem, żeby się z takich ludzi śmiać.
Zgłoś
Avatar
repowski 2016-09-11, 2:15 7
kimmel robi jaja ze swych rodaków, polać mu!!!!
Zgłoś
Avatar
pyjter 2016-09-11, 3:58 11
Ta pierwsze niekoniecznie, szybko kojarzy, ale ma dość fajne, duże oczy, idealnie nadają się do tego, żeby na mnie nimi patrzała i utrzymywała kontakt wzrokowy podczas robienia mi loda.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-09-11, 8:15 2
Przykre jest to, że w tak zdurniałym kraju pełnym imbecyli jest możliwe, że to nie jest ustawione.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-09-11, 10:08 2
Fejk jak chuj. nawet zjeby fanboje apple doskonale wiedzą że nowy ajfon... nie ma wejścia na słuchawki.

Kurwa, tak się zastanawiam, jak jeszcze muszą ten telefon spierdolić, by fanboje zastanowili się dwa razy zanim kupią taki złom.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2016-09-11, 10:19 19
Śmiejecie się z iPhonów, ale prawda jest taka, że jakby was było stać jak amerykanów to pierwsi stalibyście w kolejce.
Jak ktoś nie miał - nie zrozumie, iPhone to przede wszystkim świetny system, który - działa, w przeciwieństwie androidów, jest świetnie zoptymalizowany.
To, że w jakiś wydumanych testach w 1 przypadku na 1000 jakiś android okaże się szybszy, to nic nie znaczy bo taka sytuacja najprawdopodobniej się nie przydarzy normalnemu użytkownikowi, a nawet jeśli to w 99% Iphone będzie szybszy i takie też będzie sprawiał wrażenie.
Jako kieszonkowy komputer do codziennych zastosowań - nie ma nic lepszego.
Android jest lepszy dla gimbów bo jest dostępny z tanimi telefonami i można na nim piracić aplikację i tyle.
To jak z samochodami, jak jest ci niezbędny i chcesz z niego komfortowo korzystać i ufać mu, że cię nie zawiedzie - kupujesz BMW, jak po prostu chcesz go mieć i żeby było jak najtaniej - wystarczy Dacia.
Iphone to właśnie BMW, Android - Dacia, tylko o ile w świecie motoryzacji nikt nie wątpi co jest lepsze, tak dzieciarnia na forach internetowych poświęconych technologii za wszelką cenę chce udowodnić, że jest inaczej, bo ich nie stać.
Zgłoś