18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Iran Doll
R................g • 2010-09-20, 11:42


kampania propagandowa czy reklamowa?
Zgłoś
Avatar
nemore 2010-09-23, 8:52 2
Jak dla mnie zwykła propaganda, i nie potrzebnie podkurwianie krajów arabskich tym że obrazuje się ich jako złych, teraz przez tą propagadande nawet dziecku w gimnazjum Arab kojarzy się z Bronią, wojną, atomem... i od młodego wpaja im się że Kraje Arabskie = ciągła wojna.
Zgłoś
Avatar
Gryps44 2010-09-23, 10:50 3
@up

no bo tak kurwa jest... brudasy zajebane. Wytępić ich co do jednego! Robią tylko jeden wielki rozpierdol na tym globie. Tam to juz nawet dziecku ufać nie można. Odwrócisz sie to ci zajebie kulke w plecy. "Ale przecież to jest tylko dziecko"! Tam już kurwa niema dzieci, tam sa maszynki do zabijania bo mają od małego rozpierdolony mózg przez swoich popierdolonych ojców. <-- kropka kurwa!!
Zgłoś
Avatar
B................r 2010-09-23, 10:57
Gryps44 napisał/a:

@up

no bo tak kurwa jest... brudasy zajebane. Wytępić ich co do jednego! Robią tylko jeden wielki rozpierdol na tym globie. Tam to juz nawet dziecku ufać nie można. Odwrócisz sie to ci zajebie kulke w plecy. "Ale przecież to jest tylko dziecko"! Tam już kurwa niema dzieci, tam sa maszynki do zabijania bo mają od małego rozpierdolony mózg przez swoich popierdolonych ojców. <-- kropka kurwa!!



Luzuj gadki bo złość piękności szkodzi.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-09-23, 11:58
"Luzuj gadki bo złość piękności szkodzi."

Jemu nie da się już bardziej zaszkodzić.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2010-09-23, 12:34
A od kiedy Iran jest krajem arabskim?
Zgłoś
Avatar
C................n 2010-09-23, 21:50
A to wszystko dlatego że banda ludzi wypasujących kozy na dalekim wypizdowiu, uzbrojona w plastikowe noże i kominiarki, rozjebała dwa HAmerykańskie samoloty o jakieś dwie wieże?

Chwila, ktoś mnie tu w chuja robi....
Zgłoś