18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
modified1 2023-10-12, 2:59 14
Wszystkie te allahy jakieś popierdolone xd
Zgłoś
Avatar
PolskaSkarpetka 2023-10-12, 5:34 4
Jak Arabom kończą się do mordowania Amerykanie, Żydzi czy Europejczycy to się biorą za łby. Jako że jednak tych pierwszych jest u nich mniej to najczęściej leją się między sobą. A to inny odłam Islamu, rząd się nie podoba, za mało radykalni, inny watażka chce objąć władzę itd.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-10-12, 5:38 9
PolskaSkarpetka napisał/a:

Jak Arabom kończą się do mordowania Amerykanie, Żydzi czy Europejczycy to się biorą za łby. Jako że jednak tych pierwszych jest u nich mniej to najczęściej leją się między sobą. A to inny odłam Islamu, rząd się nie podoba, za mało radykalni, inny watażka chce objąć władzę itd.


Co do zasady tak, z tym że Irańczycy ani Afgańczycy nie są Arabami.
Zgłoś
Avatar
PolskaSkarpetka 2023-10-12, 5:48 7
JamPawel napisał/a:

Co do zasady tak, z tym że Irańczycy ani Afgańczycy nie są Arabami.



No tak prawidłowo powinienem napisać Muzułmanie., racja.
Zgłoś
Avatar
mianas 2023-10-12, 11:18
Powoli arabskie zastępy się kończą ..
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-10-12, 12:13
przeczytałem "irlandczyk" ale jak włączyłem dźwięk to cos mi tu nie pasowało
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-12, 12:35 2
Fajnie byloby tak moc zrezygnowac z brudasowej ropy i postawic wszedzie mur. Niech sie tam sami tluka miedzy soba. Niestety, ale narazie nie mamy atomowej alternatywy wobec ropy.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2023-10-12, 13:13
Można? Można
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-10-12, 13:54 2
Ta strona zamieniła się w hub filmów z innych, rzadko coś fajnego tutaj trafia, równie dobrze można by zmienić ją na inną, gdzie serwery szybciej ładują filmy, u was to jest dramat, byle film, byle jakość i czasem zwyczajnie to nie idzie. Żal jak rozjebaliście sadola w ogóle nie dbając o content, co zresztą widać w ilości piw, kiedyś tematy miały po 500-600, nawet i 2k i więcej i top komenty po kilkaset, dzisiaj tematy osiągają w porywach 200-300, bo zwyczajnie strona zalewana jest przez atencjuszy, którzy ścigają się, kto pierwszy doda filmik, który pojawi się na TAKICH samych stronkach jak sadol. Nawet nie chce się tego odtwarzać i dawać piwa, twórców contentu wyjebaliście do działów poza główną, a główna to filmik za filmikiem, kaotic, liveleak i inne, wyścigi i odświeżanie, może coś nowego już się tam pojawiło...

c'nie?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-12, 15:12
KosmatyHui napisał/a:

Fajnie byloby tak moc zrezygnowac z brudasowej ropy i postawic wszedzie mur. Niech sie tam sami tluka miedzy soba. Niestety, ale narazie nie mamy atomowej alternatywy wobec ropy.


A kacapski sponsoring partii politycznych działa, np. w Deutchlandzie. A i w Polandii skutecznie to zablokowali.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2023-10-12, 21:37
Kurwa, zo za dzicz. Z dnia na dzień jestem przerażony. Moi sąsiedzi z lewa, prawa, na przeciwko - wszyscy ciemni, brodaci, a baby poowijane. W dodatku wpuszczają jeszcze więcej tego tałatajstwa z południa zza morza Śródziemnego.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-10-13, 2:19
Więcej znaków wodnych! Jest za mało! Nie ma piwa!
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-10-13, 11:33
Myślałem, że to lament kononowicza... Zabrakło tylko łeech, łeeech, chrum chruuuum i Major wróóćć!
Zgłoś