18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Warystor 2020-09-30, 21:52
Widocznie ichniejszy NFZ dobrze płaci za leczenie ran ciętych zadanych maczetą a obłożenie łóżek na oddziale było małe. Więc ordynator chirurgii wynajął chłopaków, żeby zapewnili 100% wykorzystanie mocy przerobowych oddziału.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2020-09-30, 22:36 36
szacun dla ochroniarza, pokazał na co go stać! zastanawiam się czy nie zbyt drastycznie postanowił na koniec zainterweniować...
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-09-30, 23:33 1
Ale co tu się stanęło?
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-10-01, 4:55
Ostrovsky napisał/a:

szacun dla ochroniarza, pokazał na co go stać! zastanawiam się czy nie zbyt drastycznie postanowił na koniec zainterweniować...



Szacun w chuj, zainterweniował jak już uciekali
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-10-01, 5:07
Jak tak lekarze będą u nas w chuja ciąć, ta na bank znajdzie się jakiś który ich potnie
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2020-10-01, 6:54 1
Ale te maczety to mają mordercze, kurwa... Tępe gówno, jak właściciel.

Później na hardzie będzie próbował tym przez tydzień jeńca dekapitować. Bo ja kurwa mam czas czekać.
Zgłoś
Avatar
hiqq 2020-10-01, 7:11
Życie ostre jak maczeta . . .
Zgłoś
Avatar
AntyMuslim 2020-10-01, 7:26 1
A na koniec ochrona rzuciła w nich kapciem
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-01, 9:31 2
Ostrovsky napisał/a:

szacun dla ochroniarza, pokazał na co go stać! zastanawiam się czy nie zbyt drastycznie postanowił na koniec zainterweniować...



A czego się spodziewasz przy obecnym podejściu do zawodu ochroniarza? Nawet w Polsce na ochronę bierze się emerytów z grupą inwalidzką, albo półdebili dla których nawet matura to za wysokie progi. Do tego zatrudnia się często poniżej płacy minimalnej, bo stosuje się wykręt, że np. 20 zł za godzinę - 5 zł za wypożyczenie umundurowania. Myślisz, że ktoś taki jak dojdzie do jakichś dymów złapie dwa karabiny, przewiesi łańcuch amunicji przez szyję i wszystkich rozpierdoli? Dziadzio zrobił ile potrafił, a reszta jest już winą wyłącznie tych, którzy zatrudniają na ochronie osoby nie mające żadnych umiejętności, ani nawet sprawności fizycznej.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2020-10-01, 11:38
Wy się nie znacie, to był ochroniarz ze specjalizacją ninja, a tacy podejmują walke tylko z zaskoczenia i rzucają shurikenami
Zgłoś
Avatar
matrik 2020-10-01, 14:34
jak ja bym chciał takich powybijać a przynajmniej poznęcać się tak 'motzniej'
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-10-01, 20:48
W iranie obowiązuje prawo szariatu, jeśli kogoś zabili to i oni długo nie pożyją. Kiedyś był przypadek, że napastnik tak ranił ofiarę, że ta straciła czucie w nogach i żeby wykonać adekwatna karę szukali lekarza który przetnie tak rdzen kręgowy u napastnika by i on był kaleką.
Zgłoś
Avatar
F3ear 2020-10-01, 23:45
Coś tępe te maczety... przy takich ciosach to powinny odpadać kończyny
Zgłoś