18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
bleblebator1 2024-03-26, 17:16 42
gdzie jest IRA żeby zatańczyła z lewakami
Zgłoś
Avatar
sebol80 2024-03-26, 17:21 1
Chwała bohaterom
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-26, 17:22 24
Kurwa mać. jakie brzydkie ryje. Większość wygląda (i zachowuje się) jak niedorozwinięci umysłowo...
Polaczki jednak nie takie tragiczne...
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-03-26, 17:38 12
i gdzie tu kurwa jest sadistic ???

do teleexpresu z tym gównem !!!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-03-26, 17:43 25
Baronessa napisał/a:

Kurwa mać. jakie brzydkie ryje. Większość wygląda (i zachowuje się) jak niedorozwinięci umysłowo...



Słyszałem, że oni tam strasznie brzydcy, i podobno bardzo dużo tam downów jest. Słyszałem też, że baby tam są strasznymi flejtuchami i w dresach wszędzie łażą. Ale słyszałem też, że w Szkocji to jeszcze brzydsi i kurwa ryże łby majo.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-26, 17:52
A idźcie w pizdu...
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-03-26, 18:27 22
dżonyłojlker napisał/a:

Słyszałem, że oni tam strasznie brzydcy, i podobno bardzo dużo tam downów jest.



Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-03-26, 18:47 20
babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.



Mój kolega był tam na robocie (czyszczenie szamba, zrywanie azbestu z dachów itp.) i mówił, że w tym miasteczku co tam mieszkał było od zajebania downów. Ale chuj wie, może oni wcale nie mieli zespołu downa, tylko tak wyglądali
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-03-26, 18:47 9
babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.



W Irlandii tak jak na całym Zachodzie juz mało kto bierze slub. To raz. A dwa ludzi z downem w Europie procentowo jest najwiecej wlasnie w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kazdy kto nie wierzy moze sobie sprawdzic w google
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-03-26, 19:26
Dużo to ich tam nie idzie
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2024-03-26, 19:41 6
Ja tam nie narzekam na emigrantów. Nie spotkałem w Polsce nikogo kto by ciężko nie pracował. Jeśli nie pracuje to nie emigrant tylko pasożyt. Więc pozdrawiam wszystkich i faktycznie film to cienizna, nawet kot z tosterem bije na głowę
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-03-26, 19:42
To się obejrzeli w czas...
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-03-26, 19:52 21
I jaki niby mają odnieść skutek pokojowe protesty? Terroryści w garniturach, którzy ludziom zgotowali ten los, nagle przestraszą się jakichś hasełek nabazgranych na tekturze? Tu już potrzebne są znacznie bardziej radykalne działania, ale spójrzmy prawdzie w oczy, rozleniwione i pacyfistyczne społeczeństwa Europy są wykastrowane oraz pozbawione agresji. Nas też to czeka, w dupie mieliśmy sytuację, gdy pisowski reżim sprowadzał brudasów całymi tabunami wydając im wizy za garść dolarów, teraz kolejny reżim będzie tę zbrodniczą politykę kontynuował, a my tylko gadamy o tym między sobą i nie robimy absolutnie nic. Oddamy nasz świat zupełnie bez walki, tak samo jak Francuzi, Niemcy czy Szwedzi z których tak się śmialiśmy.

Jak to leciało? Silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-26, 20:56 8
Finglas i Coolock, no kurwa sama pierdolona elita patologii na zasiłkach. Jeszcze Ballymun i Drimnagh brakuje.
Jak pracowałem w Irlandii 20 lat temu to właśnie takie przegrywy miały największy problem z Polakami. Twierdzili, że kradniemy im pracę, ale do roboty jakoś się nie garnęli, choć było jej do oporu.
Tych tutaj boli dupa, że uchodźcy dostają zasiłki, a przecież to im się należą! W Polsce teraz to samo, największa niechęć do Ukraińców jest wśród życiowych nieudaczników co zapierdalają za minimum albo żyją na garnuszku tatusia. Gardzę takimi roszczeniowymi ludźmi, irolami, brytolami, tak samo jak polaczkami.

bleblebator1 napisał/a:

gdzie jest IRA żeby zatańczyła z lewakami


Debilu, IRA to lewacy.

babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%.


Tylu dałnów co w Irlandii nigdzie nie widziałem. A ty pewnie czerpiesz wiedzę z alternatywnych źródeł w internecie, co? Rusz dupę i sobie zobacz.

Co ciekawe, wielu dałnów w Irlandii pracuje. Pchają jakieś wózki ma lotnisku i w szpitalach, sprzątają stoły w McDonaldach. Jak widać, nawet dałn może być pożyteczny, a nie jak u nas: renta inwalidzka do końca życia i problem z głowy.
Zgłoś