18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 12:35 5
seeed71 napisał/a:

Protestują przeciw czarnym a tak na prawdę pierwsi oberwą Polacy


Dokładnie tak będzie, bo Polaków jest tam dużo więcej i od zawsze byliśmy wrzodem na dupie dla irlandzkiej narodowej prawicy. Jeżdżę tam regularnie i bawi mnie jak polaczki z Irlandii jeszcze temu kibicują, bo im się wydaje, że jak przyjechali wcześniej to więcej im się należy i Irole ich nie ruszą. No to się zdziwią. Zapomnieli, jak jeszcze 15-20 lat temu takie same patusy biły Polaków?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-11, 12:45 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dokładnie tak będzie, bo Polaków jest tam dużo więcej i od zawsze byliśmy wrzodem na dupie dla irlandzkiej narodowej prawicy. Jeżdżę tam regularnie i bawi mnie jak polaczki z Irlandii jeszcze temu kibicują, bo im się wydaje, że jak przyjechali wcześniej to więcej im się należy i Irole ich nie ruszą. No to się zdziwią. Zapomnieli, jak jeszcze 15-20 lat temu takie same patusy biły Polaków?



Jedynym wrzodem to jesteś ty !!!

Uświadom to sobie, a ''polaczki '' to tak do swojej matki i ojca możesz mówić, nie do Nas !

Ha tfu !
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-05-11, 17:26
Ciekawe gdzie tam jest ichnia sprzedajna świnia zwana Piotr Duda?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-11, 17:37 1
psotny_fiutek napisał/a:

Jedynym wrzodem to jesteś ty !!!
Uświadom to sobie, a ''polaczki '' to tak do swojej matki i ojca możesz mówić, nie do Nas !
Ha tfu !

Czyli popierasz patusów tylko dlatego że urodzili się w tym samym kraju co ty?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-11, 19:30
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dokładnie tak będzie, bo Polaków jest tam dużo więcej i od zawsze byliśmy wrzodem na dupie dla irlandzkiej narodowej prawicy. Jeżdżę tam regularnie i bawi mnie jak polaczki z Irlandii jeszcze temu kibicują, bo im się wydaje, że jak przyjechali wcześniej to więcej im się należy i Irole ich nie ruszą. No to się zdziwią. Zapomnieli, jak jeszcze 15-20 lat temu takie same patusy biły Polaków?



Ja jestem za niech wracają i tyle każda nacja ma swoją ojczyznę i niech tam siedzi a nie kurwa się rozpierzcha jak karaluchy po tym świecie .... Siedzę na dupie i buduje tą smutną ojczyznę jak wielu z was.... Wolę być u siebie niż gdzieś gdzie mnie nie chcą.... I uwaga nie jestem ich ... I nigdy nie będę ich...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-11, 21:47
Czyżby Irexit się szykował?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-12, 1:03 1
silwerbalk napisał/a:

Ja jestem za niech wracają i tyle każda nacja ma swoją ojczyznę i niech tam siedzi a nie kurwa się rozpierzcha jak karaluchy po tym świecie .... Siedzę na dupie i buduje tą smutną ojczyznę jak wielu z was.... Wolę być u siebie niż gdzieś gdzie mnie nie chcą.... I uwaga nie jestem ich ... I nigdy nie będę ich...


Akurat Irlandczycy to najbardziej rozjebana po świecie nacja, więc takie protesty u nich to szczyt hipokryzji. Za granicą jest ich więcej niż w kraju. A ci co protestują, to największe życiowe pizdy, co się boją, że rząd pozabiera im socjal żeby rozdać imigrantom. Zastanawia mnie, kto ich tak podpuszcza, bo normalnie ta warstwa społeczna nie potrafi się organizować.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2024-05-12, 10:29 3
Wrzucam obiecane wcześniej fotki

pierwsza to obóz
jeszcze w czasie budowy (zdjęcie podpierdolone z netu) drugie zdjęcie, to już autorska fotografia apartamentu ustawionego przez protestujących.



Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-12, 16:20 1
wór napisał/a:

A myślisz, że do innych krajów to jadą pracować? XD



na zachodzie zapomogi dostana więcej niż w PL więc bez pracy w PL raczej się nie utrzyma.....i nie myl tego z karynami i sebixami co mają u nas po 800+ i jeszcze inne tego typu zapomogi !
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-12, 21:10
SupremeLeader napisał/a:

Wrzucam obiecane wcześniej fotki
pierwsza to obóz
jeszcze w czasie budowy (zdjęcie podpierdolone z netu) drugie zdjęcie, to już autorska fotografia apartamentu ustawionego przez protestujących.


Trzeba mieć nieźle najebane w głowie, żeby warować jak jakiś szczur w namiocie skleconym z gówna w środku jakiegoś zadupia. Poziom sekty Sakiewicza albo Ojca Dyrektora.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-12, 21:59
Ppoolicjjaaa napisał/a:

na zachodzie zapomogi dostana więcej niż w PL więc bez pracy w PL raczej się nie utrzyma.....i nie myl tego z karynami i sebixami co mają u nas po 800+ i jeszcze inne tego typu zapomogi !

W PL zasiłek dla bezrobotnych to zupełne grosze, dawane przez krótki czas. Ci co z zasiłków żyją to albo 800+ albo lewe renty "chorobowe" (całe wsie mają takie pozałatwiane).

W Dojczlandzie zaś wieczni bezrobotni żyją sobie całkiem nieźle.
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2024-05-12, 22:30
Więc tak, że ten...
1488
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-05-13, 15:15 1
Manolito666 napisał/a:

Ciemność! Widzę ciemność. Ciemność widzę...



Do 2014 roku Izrael przyjął dziesiątki tysięcy imigrantów z Afryki. Łatwo znaleźć informacje o tym przez choćby pryzmat tego że właśnie w tym roku demonstrowało tam 30 tys. z nich. Dalej: tam ludność jedynie w 75% stanowią Żydzi. Do tego przyjęli również sporo uchodźców z Ukrainy itd.
Przestań zwyczajnie ćpać treści z ruskich czy tam konfederackich źródeł i poczytaj.
Zgłoś