18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
The_Generat 2023-10-02, 12:12
"A ja właśnie zrozumiałem" - nic nie zrozumiałeś
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-10-02, 14:18
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.
Obojętnie, czy jesteście za Rosją, za Ukrainą, za PiSem czy Konfą, gdzieś tam zawsze czai się ten urojony, zły i podstępny Żyd. Ja pierdolę...
I ty się uważasz za myślącego?



mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy...
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-10-02, 16:09 1
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.
Obojętnie, czy jesteście za Rosją, za Ukrainą, za PiSem czy Konfą, gdzieś tam zawsze czai się ten urojony, zły i podstępny Żyd. Ja pierdolę...
I ty się uważasz za myślącego?





idź na wybory zamiast uprawiać TU politykę, nie ta strona...
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-02, 16:45
REsadER napisał/a:

idź na wybory zamiast uprawiać TU politykę, nie ta strona...


Powiedz to tym co wrzucają filmiki o czarnuchach i ukrach z pojebanymi tytułami. To jest dopiero polityka.

@ZaSwojePiję
Normalnie, nie mogę uwierzyć, że na tym portalu siedzi tylu pojebów, którzy traktują takie teorie śmiertelnie poważnie. Jakiś klub nazioli tu powstał, ale samych najgłupszych.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-10-02, 19:39 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Powiedz to tym co wrzucają filmiki o czarnuchach i ukrach z pojebanymi tytułami. To jest dopiero polityka.
@ZaSwojePiję
Normalnie, nie mogę uwierzyć, że na tym portalu siedzi tylu pojebów, którzy traktują takie teorie śmiertelnie poważnie. Jakiś klub nazioli tu powstał, ale samych najgłupszych.



Jesli nie widzisz tego co cie otacza, to jestes glupszy od nas najglupszych.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-10-02, 19:58 3
darek1234 napisał/a:

Zwalanie jednak każdej winę na Żydów jest dość prymitywne, Żydem jest np. Bob Dylan, którego ciężko raczej utożsamiać ze światową banksterką


Aleś zrobił fikołek logiczny. Bob Dylan jako argument że nie każdy żyd rządzi światem

0dbytBiskupa napisał/a:

Z wyżej wymienionych tylko żona Sikorskiego jest autentyczną Żydówką. Reszta to jakieś chore urojenia, podobnie jak Aaron Szechter, bracia Kalkstein albo Ozjasz Goldberg.



Wyciągnij głowe z odbytu. Nawet Adam Michnik oficjalnie napisał klepsydre dla brata Shechtera który zmarł w Szwecji a ty pierdolisz że to jakieś chore urojenia.
Ba, termin żydokomuna również pierwszy raz użył adam michnik.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-10-02, 20:14
0dbytBiskupa napisał/a:



I zaś się ośmieszyłeś z kolegą dareczkiem. Po co wy w Polsce żyjecie i na polskie strony wchodzicie? Jedyne co dzięki wam się dzieje, to zwiększanie nienawiści do dziwadełek z lewicy
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-02, 21:45
PieronJasnySzlag napisał/a:

Aleś zrobił fikołek logiczny. Bob Dylan jako argument że nie każdy żyd rządzi światem
Wyciągnij głowe z odbytu. Nawet Adam Michnik oficjalnie napisał klepsydre dla brata Shechtera który zmarł w Szwecji a ty pierdolisz że to jakieś chore urojenia.
Ba, termin żydokomuna również pierwszy raz użył adam michnik.



I na czym fikołek logiczny polega, na tym że Dylan Żyd walczył z takim, a nie innym światem, wg was ustawionym przez Żydów? Można przewrotnie powiedzieć inaczej: każdy Polak to bandyta, przecież Dzierżyński wymordował tysiące ludzi?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-02, 23:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Aleś zrobił fikołek logiczny. Bob Dylan jako argument że nie każdy żyd rządzi światem
Wyciągnij głowe z odbytu. Nawet Adam Michnik oficjalnie napisał klepsydre dla brata Shechtera który zmarł w Szwecji a ty pierdolisz że to jakieś chore urojenia.
Ba, termin żydokomuna również pierwszy raz użył adam michnik.


Pojęcie "żydokomuna" istniało już przed wojną.
A Ozjasz Goldberg? Powiedz coś o nim, bardzom ciekaw.
Zgłoś