18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
garota 2023-10-01, 20:31 4
Tata jednego z nich serwuje usługi szklarskie. Wymiana szyb w samochodach jak również wymiana okien i drzwi wejściowych.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-01, 20:48 11
A teraz wyobraźmy sobie, że tytuł to "ukraiński gang demoluje irlandzkie osiedle". Oooo, jaka byłaby gównoburza! I oczywiście, 90% sadoli łyknęłoby, że to prawda.
Albo jeszczcze lepiej: "inżynierowie z pontonów dziękują swoim irlandzkim gospodarzom za opiekę". Rozumiecie już sadole co tu się odpierdala i jak podatni jesteście na manipulację?
Do przemyślenia.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2023-10-01, 21:30 3
"Chłopaki z baraków" się bawią.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-10-01, 22:01 46
0dbytBiskupa napisał/a:

A teraz wyobraźmy sobie, że tytuł to "ukraiński gang demoluje irlandzkie osiedle". Oooo, jaka byłaby gównoburza! I oczywiście, 90% sadoli łyknęłoby, że to prawda.
Albo jeszczcze lepiej: "inżynierowie z pontonów dziękują swoim irlandzkim gospodarzom za opiekę". Rozumiecie już sadole co tu się odpierdala i jak podatni jesteście na manipulację?
Do przemyślenia.



Rozumiemy. W USA negroidy stanowią 14%populacji i popełniają ponad 65% ciężkich przestępstw. Rozumiemy również, że wchodząc na stronę policja.pl/ poszukiwani, wiekszosc mord to bracia zza wschodniej granicy. Rozumiemy również, ze Polską nie rządzący Polacy, tylko żydowski klan, robiący teatrzyk dla gojów. Rozumiemy również ze jesteś debilem niezdolnym do samodzielnego myślenia. Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-10-01, 22:16 5
Ciekawe jak będą żyć jak rozpierdolą już wszystko dookoła...
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-01, 22:27 8
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Rozumiemy. W USA negroidy stanowią 14%populacji i popełniają ponad 65% ciężkich przestępstw. Rozumiemy również, że wchodząc na stronę policja.pl/ poszukiwani, wiekszosc mord to bracia zza wschodniej granicy. Rozumiemy również, ze Polską nie rządzący Polacy, tylko żydowski klan, robiący teatrzyk dla gojów. Rozumiemy również ze jesteś debilem niezdolnym do samodzielnego myślenia. Nie pozdrawiam


A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.
Obojętnie, czy jesteście za Rosją, za Ukrainą, za PiSem czy Konfą, gdzieś tam zawsze czai się ten urojony, zły i podstępny Żyd. Ja pierdolę...

I ty się uważasz za myślącego?
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-10-01, 22:33 18
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.
Obojętnie, czy jesteście za Rosją, za Ukrainą, za PiSem czy Konfą, gdzieś tam zawsze czai się ten urojony, zły i podstępny Żyd. Ja pierdolę...
I ty się uważasz za myślącego?



Yhy.... Morawiecki to buddysta, a Duda ożenił się z muzulmanką, Anne Applebaum zona Sikorskiego, to te nazwisko pewnie kaszubskie. Dłuuugo mozna wymieniać. Tkwij sobie dalej w swoim matrixie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-01, 22:41 3
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Yhy.... Morawiecki to buddysta, a Duda ożenił się z muzulmanką, Anne Applebaum zona Sikorskiego, to te nazwisko pewnie kaszubskie. Dłuuugo mozna wymieniać. Tkwij sobie dalej w swoim matrixie



O Morawieckim i pisowczykach można powiedzieć tylko to, że to totalne zjeby, choć co do Morawieckiego to jest pewna prawda: ten gość jest w rządzie najważniejszą postacią, nie Kaczory i inne debile pisowskie, a właśnie posiadacz setek milionów złotych bankster doceniany przez światowe elity. Chodzi właśnie o światowe elity. Zwalanie jednak każdej winę na Żydów jest dość prymitywne, Żydem jest np. Bob Dylan, którego ciężko raczej utożsamiać ze światową banksterką
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-01, 22:44 5
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Yhy.... Morawiecki to buddysta, a Duda ożenił się z muzulmanką, Anne Applebaum zona Sikorskiego, to te nazwisko pewnie kaszubskie. Dłuuugo mozna wymieniać. Tkwij sobie dalej w swoim matrixie


Z wyżej wymienionych tylko żona Sikorskiego jest autentyczną Żydówką. Reszta to jakieś chore urojenia, podobnie jak Aaron Szechter, bracia Kalkstein albo Ozjasz Goldberg.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-10-02, 0:06 9
0dbytBiskupa napisał/a:

Z wyżej wymienionych tylko żona Sikorskiego jest autentyczną Żydówką. Reszta to jakieś chore urojenia, podobnie jak Aaron Szechter, bracia Kalkstein albo Ozjasz Goldberg.



Esther Denise Hochman - żydówa. Matka Susan Diane Wojcicki- szefowej YouTube, która jest przy okazji kuzynką Morawieckiego. Tylko wystarczy troszkę poszukać, to samo z Kornhauser, wysil łeb trochę poszukaj , to znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-10-02, 3:19 8
0dbytBiskupa napisał/a:


A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.



Powiedział wojujący antyklerykał zwalający winę za zło całego świata na kler katolicki. Jedż ty na ukraine robić lachy gierojom. Przydaj się do czegoś.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-02, 3:53 2
0dbytBiskupa napisał/a:

A teraz wyobraźmy sobie, że tytuł to "ukraiński gang demoluje irlandzkie osiedle". Oooo, jaka byłaby gównoburza! I oczywiście, 90% sadoli łyknęłoby, że to prawda.
Albo jeszczcze lepiej: "inżynierowie z pontonów dziękują swoim irlandzkim gospodarzom za opiekę". Rozumiecie już sadole co tu się odpierdala i jak podatni jesteście na manipulację?
Do przemyślenia.



Cygany cyganom rozpierdalają auta i "domy". Wszystko w rodzinie.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-10-02, 9:49 4
0dbytBiskupa napisał/a:

A teraz wyobraźmy sobie, że tytuł to "ukraiński gang demoluje irlandzkie osiedle". Oooo, jaka byłaby gównoburza! I oczywiście, 90% sadoli łyknęłoby, że to prawda.
Albo jeszczcze lepiej: "inżynierowie z pontonów dziękują swoim irlandzkim gospodarzom za opiekę". Rozumiecie już sadole co tu się odpierdala i jak podatni jesteście na manipulację?
Do przemyślenia.



co ty pierdolisz to nie ma sensu
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-02, 10:56 5
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja właśnie zrozumiałem, że wszyscy sadolowi debile wierzący w najbardziej pojebane teorie spiskowe mają jedną wspólną cechę: prymitywny antysemityzm, którym tłumaczą wszystko czego nie rozumieją, albo z czym się nie zgadzają.
Obojętnie, czy jesteście za Rosją, za Ukrainą, za PiSem czy Konfą, gdzieś tam zawsze czai się ten urojony, zły i podstępny Żyd. Ja pierdolę...
I ty się uważasz za myślącego?


Gość wyrzuca innym od spiskowców, a sam pierdoli takie kocopoły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie