18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
mygyry 2022-02-01, 15:30 14
Spróbujcie tak chujki w Katowicach
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2022-02-01, 15:44 1
Piwko dla afroirola za godną postawę
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2022-02-01, 15:51
Wyglada znajomo, ale nie mam pojęcia gdzie. Niby jak okolice O’Connel, ale jakoś to przejście nie pasuje?
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-02-01, 19:09 1
a co to są irole?
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-02-01, 21:14
Miło widzieć że w Irlandii są jeszcze mężczyźni którzy potrafią użyć jeszcze pięści zamiast kredki czy farby do włosów
Zgłoś
Avatar
Zpider 2022-02-01, 21:55 1
Mzimu napisał/a:

a co to są irole?



Mieszkańcy Iroli.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-02-02, 0:45 1
Mgmacius napisał/a:

Wyglada znajomo, ale nie mam pojęcia gdzie. Niby jak okolice O’Connel, ale jakoś to przejście nie pasuje?



Pytasz czy stwierdzasz?

Mzimu napisał/a:

a co to są irole?


Myślę, że jaja sobie robisz, ale pomogę. Tym samym dla Polaków są Irole, czym Polaczki dla Brytoli.

Japierdole, tu siedzą sami debile.
Zgłoś
Avatar
adriel 2022-02-02, 1:57
Widok z Abbey Street w kierunku O'Conella
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-02-02, 10:02 1
Tuco napisał/a:

Pytasz czy stwierdzasz?
Myślę, że jaja sobie robisz, ale pomogę. Tym samym dla Polaków są Irole, czym Polaczki dla Brytoli.
Japierdole, tu siedzą sami debile.



ja pierdole, kolejne zjebane słowo jakby nie można było nazwać rzeczy po imieniu tylko bawić się w skróty myślowe jak niedorozwinięta pizda
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-02-02, 10:12
Tramwajem go, tramwajem.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-02-02, 10:17
FeeGiee napisał/a:

ja pierdole, kolejne zjebane słowo jakby nie można było nazwać rzeczy po imieniu tylko bawić się w skróty myślowe jak niedorozwinięta pizda



"Irole" to po prostu pogardliwe określenie na Irlandczyków.To tak samo jakbyś nazwał skrótem myślowym określenie "czarnuch".Użył tego jak najbardziej poprawnie, to nie skracanie słowa "Ciebie" na "Cb" i tym podobne, co zdecydowanie jest zjebane.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-02-02, 14:39
FeeGiee napisał/a:

ja pierdole, kolejne zjebane słowo jakby nie można było nazwać rzeczy po imieniu tylko bawić się w skróty myślowe jak niedorozwinięta pizda



Powiedziała dorozinięta...
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-02-07, 10:59
S.Cat napisał/a:

"Irole" to po prostu pogardliwe określenie na Irlandczyków.To tak samo jakbyś nazwał skrótem myślowym określenie "czarnuch".Użył tego jak najbardziej poprawnie, to nie skracanie słowa "Ciebie" na "Cb" i tym podobne, co zdecydowanie jest zjebane.



w sumie irol/brytol/polaczek wszystko się zgadza ;d cofam swoje bezczelne oburzenie XD
Zgłoś