18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
mazga50 2024-06-16, 22:12 1
BorysekKlinga napisał/a:

Kozojebów nienawidzę bardziej niż ruskich!



A ja do zwykłych Ruskich nic nie mam. Co innego z tymi, którym władza odpierdoliła.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-06-16, 22:18
mazga50 napisał/a:

A ja do zwykłych Ruskich nic nie mam. Co innego z tymi, którym władza odpierdoliła.



teraz wyjechali do UE to tam będą Sienkiewiczyć ..
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-06-16, 22:42 3
Liczyłem na to że te kacapskie szczyny też będą leżeć martwi
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-16, 22:59
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-16, 23:30 1
Rostów nad Donem, sześciu więźniów nazywających siebie mudżahedinami, wśród nich trzech skazanych za planowanie zamachu, wzięło dwóch strażników więziennych jako zakładników, rosyjskie siły specjalne zabiły wszystkich sześciu, zakładnikom ponoć nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2024-06-16, 23:58
Gdyby zakładnikami byli zwykli ludzie a nie strażnicy więzienni, to komandosi wszystkich by gazem wytruli i nikt by się o akcji nie dowiedział.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-17, 1:33
Ale jak to? Przecież Putler podobno to całe ISIS rozjebał...
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2024-06-17, 4:37 1
Mnie bardziej zastanawiają te kajdanki na rękach dwóch zneutralizowanych.Wygląda to na egzekucję.
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-06-17, 5:56 1
S.Cat napisał/a:

Mnie bardziej zastanawiają te kajdanki na rękach dwóch zneutralizowanych.Wygląda to na egzekucję.



Jaka egzekucja? Widać ewidentnie że popełnili samoboja
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-17, 8:23
pazuzu napisał/a:

To chyba nie widziales co ruskie robią na Ukrainie, tak pili samogon z mieszkańcami wsi że ich torturowali i zabijali strzałami w tył głowy



A Ty widziałeś?? Byłeś tam???
Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-17, 11:19 1
jedna z tych niewielu sytuaji gdy cieszym się e śmierci zakładników

[ Dodano 2024-06-17, 11:21 ]
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A Ty widziałeś?? Byłeś tam???



ja byłem w ramach pomocy medycznej. to co kolega pisze to pikuś. pomyśl np o kobiecie której wprowadzaja do pochwy lub odbytu rurkę przez nią upychają drut kolczasty potem wyciągają rurkę i na koniec wyszarpują drut. zwykłe zastrzelenia to się wydają humanitarne.
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-06-17, 11:27 1
killua napisał/a:

pomyśl np o kobiecie której wprowadzaja do pochwy lub odbytu rurkę przez nią upychają drut kolczasty potem wyciągają rurkę i na koniec wyszarpują drut. zwykłe zastrzelenia to się wydają humanitarne.



Tylko po co pod filmikiem z ruskim isis opisujesz działania banderowców na wolyniu
Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-17, 11:36
Brsk3169 napisał/a:

Tylko po co pod filmikiem z ruskim isis opisujesz działania banderowców na wolyniu



nie weim co robiły ukry na wołyniu. moja rodzina zdążyła uciec w 1920 gdzieś spod lwowa wiec specjalnie ich nie kocham co nie zmienia faktu ze ruskie to zwierzeta prawie na równi z muslimami
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-17, 14:21
killua napisał/a:


ja byłem w ramach pomocy medycznej. to co kolega pisze to pikuś. ...



No to Ty byłeś (załóżmy, że nie fantazjujesz). Ale widziałeś?
I to nie w tym rzecz, że ja neguję zbrodnie rosyjskie. Nie neguję Buczy itp. Choć nie wiem, czy to prawda, mnie tam nie było.
Rosjanie z pewnością popełniają zbrodnie wojenne, ukry zapewne też. Ale generalnie nie mam zaufania do doniesień medialnych.
Choć oczywiście stoję (w tej wojnie) po stronie ukrów, choć ich nie lubię. Miałem ich kilka lat jako sąsiadów i to jest dzicz...
I to nie tak, że trafiło mi się kilku zjebów. Przez te lata przewinęło się ich kilkuset...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-17, 19:29
Nome napisał/a:

Rostów nad Donem, sześciu więźniów nazywających siebie mudżahedinami, wśród nich trzech skazanych za planowanie zamachu, wzięło dwóch strażników więziennych jako zakładników, rosyjskie siły specjalne zabiły wszystkich sześciu, zakładnikom ponoć nic się nie stało.



Tak jak w teatrze albo w szkole? Jaka ulga...
Zgłoś