18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
pazuzu 2024-06-16, 20:36 27
Mam ambiwalentne odczucia bo nie wiem kogo bardziej nie lubię, russkich kurw czy ciapatych kozojebców
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-16, 20:38 44
Lewactwo dostanie zwarcia pod kopułą.
Zgłoś
Avatar
BorysekKlinga 2024-06-16, 20:39 39
Kozojebów nienawidzę bardziej niż ruskich!
Zgłoś
Avatar
ARock 2024-06-16, 20:44 40
pazuzu napisał/a:

Mam ambiwalentne odczucia bo nie wiem kogo bardziej nie lubię, russkich kurw czy ciapatych kozojebców



No kurwa masz ambiwalente jebnięcie w łebie, normalny człowiek woli raczej 10 ruskich, niż jednego brodatego moslemskiego kozojebce.
Chuj w dupe allahu i ich akbarom 😎
Z ruskiem to samogonu sie napiję i zagryzę tłustym boczkiem, a kurwie ciapetej tylko gardło możesz nadstawić...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-16, 20:48 8
ARock napisał/a:

No kurwa masz ambiwalente jebnięcie w łebie, normalny człowiek woli raczej 10 ruskich, niż jednego brodatego moslemskiego kozojebce.
Chuj w dupe allahu i ich akbarom 😎
Z ruskiem to samogonu sie napiję i zagryzę tłustym boczkiem, a kurwie ciapetej tylko gardło możesz nadstawić...



To chyba nie widziales co ruskie robią na Ukrainie, tak pili samogon z mieszkańcami wsi że ich torturowali i zabijali strzałami w tył głowy
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-06-16, 20:51 8
pazuzu napisał/a:

Mam ambiwalentne odczucia bo nie wiem kogo bardziej nie lubię, russkich kurw czy ciapatych kozojebców



Akurat isis to bardziej USraelskie służby, udajace islamistów. Zawsze sieją rozpierduchę wśród państw islamskich, najczęściej sąsiadów izraela, przy czym tego ostatniego nigdy nie atakują, choć to ich teoretycznie najgorszy wróg w wierze.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-16, 20:54 7
pazuzu napisał/a:

Mam ambiwalentne odczucia bo nie wiem kogo bardziej nie lubię, russkich kurw czy ciapatych kozojebców



Ja nie mam takiego dylematu. Ciapaci nam nie zagrażają, kto by nie rządził w polsce, to ich nie wpuści (no może pis, żeby na wizach zarobić) ale ruskie kurwy są jak zaraza, myślisz, że juz opanowałeś, a oni jak wirus, hurtowo się rozprzestrzeniają.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-16, 21:04 2
oboje nacje jak dla mnie są siebie warte, jedni więksi pojeby od drugich
P.s ciapaci to są hindusi pakistany a nie araby czyli islamisci
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-06-16, 21:21 7
Geraldinio napisał/a:

Ja nie mam takiego dylematu. Ciapaci nam nie zagrażają, kto by nie rządził w polsce, to ich nie wpuści (no może pis, żeby na wizach zarobić) ale ruskie kurwy są jak zaraza, myślisz, że juz opanowałeś, a oni jak wirus, hurtowo się rozprzestrzeniają.



Jak głęboką masz piwnicę, że ci nie zagrażają?
Słyszałeś takie hasło "pakt migracyjny" w którym to będą nam wysyłać odpady muzułmańskie w ilości kilkudziesięciu tysięcy rocznie (PO mówiło o 100 tysiącach) z niemiec, francji i beneluksu i jeszcze płacić po 8 tysięcy na rękę?
O setkach ciapaków szmuglowanych przez wschodnią granicę przez żydostwo z fundacji Batorego też pewnie nie słyszałeś.
Trochę zazdroszczę.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-16, 21:24 2
Teraz ruskie będą na muzułmańców polować. U siebie mają ich pełno...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-16, 21:26 5
JanzDukli napisał/a:

Jak głęboką masz piwnicę, że ci nie zagrażają?
Słyszałeś takie hasło "pakt migracyjny" w którym to będą nam wysyłać odpady muzułmańskie z niemiec, francji i beneluksu i jeszcze płacić po 8 tysięcy na rękę?
O setkach ciapaków szmuglowanych przez wschodnią granicę przez żydostwo z fundacji Batorego też pewnie nie słyszałeś.
Trochę zazdroszczę.



Jest na to sposób: wyłącz pisowsko-faszystowską tv republika, poczujesz sie bezpieczniej i może nawet zaczniesz logicznie myśleć.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 21:32
dżonyłojlker napisał/a:

Lewactwo dostanie zwarcia pod kopułą.


A ja wiem Jasiu czy dostanie? Isis ii Rosjanie są zagrożeniem
Dla Wolnej Europy i demokracji. Problem powstał przez dysonans bo terrorysci nie żyją, Rosjanie przeżyli. Więc i radość się pojawia a za razem smutek bo i Rosjanie mogli by nie żyć. Ech decyzję, decyzję, decyzję…
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-06-16, 21:51 1
tam przynajmniej wiedzą co ze ścierwem robić
Zgłoś
Avatar
lomepula 2024-06-16, 22:02 1
Bardzo dobra akcja służb. Porwanie, przetrzymywanie zakładników - szybki wjazd komandosów, rozpierdolka terrorystów, uwolnienie zakładników. Książkowa akcja jak dla GROM-u i można iść do domu. A w Polsce? A w Polsce istnieje inny nurt terroryzmu mianowicie psychotroniczny zwany v2k - voice to skull, który opiera się na grillowaniu mózgu i jakoś nikt tych terrorystów w Polsce nie łapie i nie ściga. Stosowana do nękania Polaków od parunastu lat. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś