18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zogzog 2013-07-07, 15:23 2
MaszAyahuaskę napisał/a:

Grommash, co kurwa jest w
13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność, a ty tu pierdolisz o jakiś meczetach...





Zgadnij skąd jest to zdjęcie. Dałeś wcześniej link do strony ambasady Japonii - proszę, wejdź w zakładkę kontakt i się spytaj czy to prawda. Śmiało.

Naprawdę ludzie dalej myślą, że te 15 punktów na temat islamu w Japonii to prawda? Żart napisany na 1 kwietnia i skopiowany dzień później na narodowcy.net? Chociaż debile.net pasuje o wiele lepiej

Nie przeczę, że muzułmańscy imigranci są zagrożeniem dla Europy i naszej kultury, ale jak widzę debilizm "prawicowców po kablu" to aż nie wytrzymuję i się muszę specjalnie rejestrować. Może chociaż 1 na 100 na następny raz puknie się w głowę i przed pisaniem zajrzy chociaż na wikipedię. Bo bardziej wysublimowanych źródeł już nie będę wymagał - dobre i to.
Zgłoś
Avatar
Shakka Zombie 2013-07-07, 16:16
No to sam się porobiłem, mimo wszystko...

wykop.pl/ramka/1532999/islam-w-japonii-manipulacja/ jeśli ktoś jest anglojęzyczny.

Ehhh, nawet internet jest manipulowany ;/

Dwa meczety w Japonii to Kobe oraz Tokyo. Co za wstyd.
Dziękuje za udział w dyskusji.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-07-07, 17:07
MaszAyahuaskę napisał/a:

Eustachy6, czekam na żródło, bo skąd ja to wziąłem wiem doskonale.

I jeszcze taki mały edit, bo aż poszukałem głębiej... masz tu stronkę ambasady Japoni pl.emb-japan.go.jp/relations.htm poczytaj sobie odnośnik do polityki i gospodarki



Służę uprzejmie:
barenakedislam.com/2012/09/21/bni-response-to-the-viral-email-re-islam...
Zgłoś
Avatar
bezimienny2110 2013-07-07, 17:15
czy tylko ja dostrzegam zbliżenie na skarb narodów w 1.11?
naostrzu.pl/detale.html?id=387 + wyciąg z knura
Zgłoś
Avatar
wto992 2013-07-07, 22:52
Mieszkam jakiś czas w Norwegii i mogę powiedzieć ,że jest to prawda co przedstawia ten materiał z NRK odpowiednik polskiego TVP. Mogę dodać ,że teraz przy władzy jest Partia Pracy ''Arbeiterpartiet'' która jest lewacka przez to są takie media .Jesienią tego roku będą wybory i możliwe że prawica dojdzie do władzy . Norwegowie w życiu codziennym nie lubią Szwedów , czarnych i muslimów . Jeżeli chodzi o Breivika to oficjalnie potępiają to co zrobił lecz większość kibicuje mu . Czarnuchy dobrze wiedzą że nikt ich nie lubi więc wieczorami siedzą w domach.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-07-07, 23:31
Proszę kurwa bardzo, chcieli multikulti to teraz spijają śmietankę ...
Zgłoś
Avatar
Grommash 2013-07-08, 19:08
@MaszAyahuaskę

Koledzy sadole ładnie wstawili linki przeczące tej liście co wstawiałeś, więc chłopaku nie pierdol głupot.
Zgłoś