18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Islam i "nawracanie"
wolo1994 • 2013-04-04, 14:42
Witam, otóż chciałem się z wami podzielić tym co dostałem dzisiaj na yt od jakiegoś randoma. Więc wchodzę na yt, patrze mam wiadomość i co się ukazało moim oczom? A no rozprawka ciapatego gówna na temat jego "religi" (czyt. prawa). Byłem w szoku do jakich metod "nawracania" są zdolni... Oto zawartość:

I kindly ask you to read the following and be honest with your self at the end and
decide in a moment of truth with your self.. God (The Creator of the Heaven and the
earth) the one to be worshiped with perfect love created us for a great purpose and
that is to worship Him alone, to turn to Him alone, to pray to Him alone...He sent
Messengers from Adam to Noah, Abraham, Moses, Jesus, Jacob, etc ....till the final
Messenger Muhammad Peace be upon all of them. They all came with the same
message which is "No Diety is worthy of worship except God" A Muslim believes in
all the Messengers and honorthem All.They are the best of all human beings, If you
believe in the Creator of the heavens and the earth, that He is the creator, sustainer
etc.if you believe that He is the only one worthy of worship not any of His creation
not a Prophet from Adam till Muhammed Peace be unto all of them and including
Jesus Peace be upon him.then you are kindly requested to read about the Religion of
Islam, and contrary to what you might think or believe, Islam is a Religion of Peace,
Love and Tolerance. Islam is a Religion which never condones any Violence or
Terror or aggression against anyone, if you look deeper into this Religion, you will
feel this Peace and happiness you were looking for, please forgive the unsolicited
message and we are awaiting your comments and feedback.




Dodatkowo dostałem jakiś filmik z brudasem w tle jednakże nie odpalałem, ponieważ oglądam ciapatych tylko na hardzie. Teraz pojawia się pytanie, dlaczego brudasy tak się panoszą i chcą "nawrócić" (czyt. przejąć władze nad) ludźmi na całym świecie? Do czego to wszystko prowadzi? Moim zdaniem powinniśmy zrobić coś z tym, bo świat jest ślepy i nic nie robi...
Zgłoś
Avatar
Czizes 2013-04-07, 4:06
To jest LL - Łańcuszek Lucyfera
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-04-07, 4:59 9
"Islam is a Religion of Peace,
Love and Tolerance. Islam is a Religion which never condones any Violence or
Terror or aggression against anyone" no kurwa
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-07, 7:20 1
Mnie zastanawia dlaczego oni jak im coś nie pasuje to biorą koktajle Mołotowa bomba w górę i hura, a my 4 meczetów spalić nie możemy ?? aha no tak Tusek załatwił nam takie ceny że ruski trotyl jest tańszy niż benzyna
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-04-07, 8:08
zapytaj się gdzie Mieszka i wyślij Mu Boczek
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-04-07, 11:19 3
Nie ma się co dziwić skoro my odwracamy się od religii. Nie mówię że trzeba wierzyć w kościół ale należy wierzyć w Boga.
Tak naprawdę to religia uratowała nas przed ciapatą wiarą w Polsce. To nasze wojska w imię Boga, Honoru i Ojczyzny odparły ataki turków na europę. Gdyby nie wiara w Jezusa to sami teraz po latach traktowali byśmy kobiety jak szmaty, robili oficjalne kamieniowanie, gwałcili dzieci w imię allaha i temu podobne pojebaństwa.
Tak więc jebani ateiści dalej poniewierajcie sami sobą a ciapaci na tym zyskają.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-04-07, 11:31
rafalaudi1 napisał/a:

.......
Tak więc jebani ateiści dalej poniewierajcie sami sobą a ciapaci na tym zyskają.



Zaimponowałeś mi , normalnie krata zimnego piwska się należy .
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-07, 13:03
rafalaudi1, taaa? Mówi Ci coś Jan III Sobieski? Bo on odparł turasów którzy próbowali się panoszyć ; ). Co prawda błędem była odsiecz wiedeńska, bo wyhodowaliśmy sobie nowego węża na piersi, ale dzięki niemu Islamu nie ma ; ).
Zgłoś
Avatar
vass 2013-04-07, 14:38 1
rafalaudi1 napisał/a:

Nie ma się co dziwić skoro my odwracamy się od religii. Nie mówię że trzeba wierzyć w kościół ale należy wierzyć w Boga.
Tak naprawdę to religia uratowała nas przed ciapatą wiarą w Polsce. To nasze wojska w imię Boga, Honoru i Ojczyzny odparły ataki turków na europę. Gdyby nie wiara w Jezusa to sami teraz po latach traktowali byśmy kobiety jak szmaty, robili oficjalne kamieniowanie, gwałcili dzieci w imię allaha i temu podobne pojebaństwa.
Tak więc jebani ateiści dalej poniewierajcie sami sobą a ciapaci na tym zyskają.


Jeśli katolik wyzywa mnie od jebanych ateistów, to ja pierdolą taką wiarę i takich katolików.
Żadna religia przed niczym nas nie uratowała, a wręcz odwrotnie, każda religia była przyczyną wojen i śmierci niewinnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
zDrwal 2013-04-07, 15:33
@astmuus
Wiesz, że wojska polskie stanowiły JEDNĄ TRZECIĄ wojsk sprzymierzonych w antytureckiej armii pod Wiedniem? Szkopów i Austriaków było marne 74 tysiące, w porównaniu do 37 tysięcy Polaków. Ale to oczywiście wyłącznie my wygraliśmy. Mentalność brytoli.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-07, 15:50
zDrwal, gdyby nie odsiecz wiedeńska, Wiedeń upadłby, co w sumie i dobrze, bo nie wyhodowalibyśmy sobie kolejnego wroga na piersi. Nie zmienia to faktu, że Sobieski był jedną z niewielu osób które stawiały się islamistom, nie bez przyczyny dostał przydomek obrońcy wiary ; ).
Zgłoś