18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Islam i "nawracanie"
wolo1994 • 2013-04-04, 14:42
Witam, otóż chciałem się z wami podzielić tym co dostałem dzisiaj na yt od jakiegoś randoma. Więc wchodzę na yt, patrze mam wiadomość i co się ukazało moim oczom? A no rozprawka ciapatego gówna na temat jego "religi" (czyt. prawa). Byłem w szoku do jakich metod "nawracania" są zdolni... Oto zawartość:

I kindly ask you to read the following and be honest with your self at the end and
decide in a moment of truth with your self.. God (The Creator of the Heaven and the
earth) the one to be worshiped with perfect love created us for a great purpose and
that is to worship Him alone, to turn to Him alone, to pray to Him alone...He sent
Messengers from Adam to Noah, Abraham, Moses, Jesus, Jacob, etc ....till the final
Messenger Muhammad Peace be upon all of them. They all came with the same
message which is "No Diety is worthy of worship except God" A Muslim believes in
all the Messengers and honorthem All.They are the best of all human beings, If you
believe in the Creator of the heavens and the earth, that He is the creator, sustainer
etc.if you believe that He is the only one worthy of worship not any of His creation
not a Prophet from Adam till Muhammed Peace be unto all of them and including
Jesus Peace be upon him.then you are kindly requested to read about the Religion of
Islam, and contrary to what you might think or believe, Islam is a Religion of Peace,
Love and Tolerance. Islam is a Religion which never condones any Violence or
Terror or aggression against anyone, if you look deeper into this Religion, you will
feel this Peace and happiness you were looking for, please forgive the unsolicited
message and we are awaiting your comments and feedback.




Dodatkowo dostałem jakiś filmik z brudasem w tle jednakże nie odpalałem, ponieważ oglądam ciapatych tylko na hardzie. Teraz pojawia się pytanie, dlaczego brudasy tak się panoszą i chcą "nawrócić" (czyt. przejąć władze nad) ludźmi na całym świecie? Do czego to wszystko prowadzi? Moim zdaniem powinniśmy zrobić coś z tym, bo świat jest ślepy i nic nie robi...
Zgłoś
Avatar
hienamas 2013-04-04, 15:04 30
Jak możesz to odpisz mu że ten ich bóg opierdala wszystkim pały
Zgłoś
Avatar
s0pel 2013-04-04, 15:16 2
Wyślij mu link do harda, niech wie jak ich lubimy
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-04-04, 15:57

Trzeba było mu napisać polskie,grzeczne WYPIERDALAJ
Zgłoś
Avatar
muzzikrak 2013-04-04, 20:03 3
s0pel napisał/a:

Wyślij mu link do harda, niech wie jak ich lubimy



lepiej niech poda adres ciapatego sami mu wyślemy
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-04-04, 23:42 4
etmjkesane nick na yt
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-04-05, 0:21 1
proponuje zrobic to co mojzesz w egipcie tylko ze tym razem to my wysmarujemy drzwi i nawet kurwa ich samych swinska krwia i chuj, poszczujemy psami i kazemy wpierdalac boczek! chuj im w dupe
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2013-04-05, 15:36 9
wolo1994 napisał/a:

Dodatkowo dostałem jakiś filmik z brudasem w tle jednakże nie odpalałem, ponieważ oglądam ciapatych tylko na hardzie.



Jestem z Ciebie taki dumny
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-06, 0:38 4
Proszę do czego doprowadza ta ciągle wmawiana "tolerancja", ciapate kurwy myślą, że wszystko im wolno (palić Biblię,atakować innowierców,próby wprowadzenia szariatu czy chuj wie jak to się zwie), a kiedy ty ogłosisz że nie tolerujesz tej religii to zaraz zwyzywają cię od oszołomów,kutafonów,debilów,ciemnogrodów itp., do Polski mało ich przybędzie bo z socjala długo u nas nie pociągną

A co do tematu: trzeba było napisać kulturalne WYPIERDALAJ
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-07, 2:39 1
a kurwa się napinacie.... a jehowy to praktykują już od dawien dawna
Zgłoś
Avatar
vass 2013-04-07, 2:39 4
To zupełnie tak samo jak katoliki też się wszędzie i we wszystko wpierdalają. Zakładają misje w Afryce i nawracają małpy na katolicyzm
Zgłoś
Avatar
milkyloop1 2013-04-07, 2:42 1
bardzo dobrze zrobiles. jebac zydow
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-07, 3:08 3
To teraz was wkurwię i wam powiem - mamy już 4 meczety w Polsce .

I jeszcze bardziej was wkurwię: poznajkoran.pl/ (czekamy na DDoSa ).

To co, składamy się na ten sarin i napalm?
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-04-07, 3:11 1
milkyloop1,

Ja pierdole

W Toruniu, w maju z tego co pamiętam, ma być dzień muzułmański. Można się przejechać i w postaci skromnej manifestacji pokazać im, że ich nie chcemy.
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-04-07, 3:18 1
blazejudo napisał/a:

milkyloop1,

Ja pierdole

W Toruniu, w maju z tego co pamiętam, ma być dzień muzułmański. Można się przejechać i w postaci skromnej manifestacji pokazać im, że ich nie chcemy.



Zawsze za!

A co do tematu, to raczej nic nie wnosi, na katolicyzm, jehowizm i inne popierdolizmy od dawna na jutube ludzie probuja nawracac.

Chociaz proba nawracania kogos na portalu, gdzie najwieksza popularnoscia ciesza sie koty i teledyski dupiastych lasek, jest skazana na porazke.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie