18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Islam i pedofilia
R................r • 2012-05-04, 13:39
Baaardzo ciekawa rozmowa na jaką przez przypadek natknąłem się przeglądając internet. Osobiście przerywałem oglądanie chyba ze 4 razy, za słabe mam nerwy na takie gówno.

Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-05-05, 0:30 3
alan10 napisał/a:

Nie chce mi się wypowiadać na temat poruszony w filmiku, ale (a może powinienem napisać "ponieważ") jedna rzecz mnie wkurwiała tam strasznie - wyciszanie gościa zanim skończył mówić. Na jego miejscu pierdoliłbym taką rozmowę, bo rozmówca wykazuje się niespotykanym brakiem kultury. To gorsze niż przekrzykiwanie. Rozmowa to rozmowa, jeśli nie potrafisz przestrzegać jej podstawowych zasad to wypierdalaj z powrotem do piaskownicy.


Jedną z zasad było odpowiadanie na pytanie... Typek ewidentnie omijał odpowiadanie na pytania i kręcil ile wlezie. Chyba logiczne, że mu przerywał skoro facet nawet na pytania nie chciał odpowiedzieć....
Zgłoś
Avatar
madmanzmc 2012-05-05, 7:59 1
jak ja ich Nienawidzę
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-05, 8:04 1
madmanzmc napisał/a:

jak ja ich Nienawidzę



Pamiętasz zdarzenia z czasów jak miałeś jeden dzień?
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-05, 9:27
wiecie, islam generalnie najmocniejszy jest w azji ze swiatem arabskim owszem ma scisly kontakt, jednak w liczbach jest slabszy, fundamentalizm przeinacza wartosci kazdej idei.
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-05-05, 14:35 2
I dlatego jestem skinem. Możecie cisnąć że jestem ciemnym prawicowcem, niewiele mnie to obchodzi, nie mieszam się w politykę. Ludzi (a zwłaszcza brudasów, o ile można ich zaliczyć do ludzkiego gatunku) trzeba trzymać za pyski, bo inaczej cały świat by się zmienił z cygańsko-ciapate getto. Eurabia to już nie tylko chory wymysł wielbicieli teorii spiskowych. Lepiej żeby ludzie otworzyli oczy, mówimy im to od przeszło 40 lat. Może i jestem gówniarą, i nie pamiętam starych problemów świata, ale widzę co się dzieje, tu i teraz. Tak być nie może

To jest dobre, piosenka dalej aktualna, podstaw politycznie poprawnych za komuchów i voila:
Zgłoś
Avatar
Elsenar 2012-05-05, 16:29 1
Otwórzcie oczy koledzy, Islam zagraża nam wszystkim.
Zgłoś
Avatar
zacher 2012-05-05, 22:34 2
coś się pojebało kolesiowi, bo koran nigdzie nie mówi, że można wykorzystywać małolaty. Jedynie mówi o kobietach, że są dla mężczyzn i mogą w nie wchodzić . Poza tym pamiętajcie, prawo się zmienia bo je człowiek ustanowił.

Watykan – Watykan nie ma własnego oddzielnego kodeksu karnego. Na mocy Traktatu Laterańskiego państwo Watykan zwykle stosuje aktualne prawo krajowe Włoch oraz regionalne i lokalne przepisy Rzymu, o ile nie są sprzeczne z Kodeksem Prawa Kanonicznego i szczegółowymi regulacjami wprowadzonymi przez Papieża. Prawo Watykanu pozwala sądom włoskim na ściganie sprawców niektórych przestępstw na terenie Watykanu. Zgodnie z dekretem Benedykta XVI wchodzącym w życie 1 stycznia 2009 "Legge sulle fonti del diritto" włoskie prawo karne przestaje być automatycznie przenoszone do prawa obowiązującego w Watykanie. Włochy zmieniły wiek przyzwolenia na 14 lat przed datą powyższego dekretu, co w świetle automatycznego przyjmowania w tym czasie prawa karnego Włoch przez Watykan oznacza taką właśnie wysokość tego wieku również w Watykanie. Często spotykane twierdzenie, że wiek ten wynosi 12 lat oparte jest na fakcie iż wcześniejszy (przed zmianą) wiek przyzwolenia we Włoszech właśnie tyle wynosił.
Meksyk 12-18 Każdy stan ustala swój limit.
Angola 12 Kontakty seksualne z dziećmi w wieku 12-17 lat mogą być uznane za wykorzystywanie seksualne.
Nigeria 13
Argentyna 13
Hiszpania 13
Tajlandia 13
Japonia 13
Korea Południowa 13
Brazylia 14
Albania 14
Austria 14
Bośnia i Hercegowina 14
Bułgaria 14
Chile 14
Chiny 14
Chorwacja 14
Macedonia 14
Niemcy 14
Norwegia 14
Szwajcaria 14
Węgry 14
Polska 15 Art. 200 Kodeksu Karnego
Czechy 15
Dania 15
Etiopia 15
Francja 15
Grecja 15
Jemen 15
Szwecja 15
Słowacja 15
Maroko 15
Algieria 16
Australia 16
Belgia 16
Białoruś 16
Finlandia 16
Gruzja[8] 16
Holandia 16
Indie 16
Kanada 16
Kenia 16
Luksemburg 16
Łotwa 16
Nowa Zelandia 16
Rosja 16
USA 16-18 Każdy stan ustala swój limit. W Dystrykcie Kolumbii, który nie jest stanem, ani częścią żadnego stanu, wynosi 16
Portugalia 16
Uzbekistan 16
Honduras 17
Irlandia 17
Tasmania 17
Egipt 18
Filipiny 18
Wietnam 18
Malta 18
Irak 18

Oczywiście do tej lisy należy wliczyć Indie 12, Rumunię 13-14, Izrael 14 oraz wszystkich muzułmanów 12-14.
Zgłoś
Avatar
calpango 2012-05-05, 23:47
No kurwa znowu...

Jestem muzułmaninem. Spotykałem się z Immamami, przeczytałem cały Koran zarówno oryginał Arabski jak i Polskie tłumaczenia oraz tyle hadisów ile tylko mogłem znaleźć, odwiedziłem pare krajów Arabskich. I NIGDZIE do chuja wafla nie spotkałem się z żadnym przyzwoleniem na uprawianie seksu z małymi dziećmi. Z tego co widziałem jest wręcz przeciwnie. Zajebiście często (szczególnie w krajach półwyspu Arabskiego) na nagłówkach gazet można zobaczyć napis ,, Sąd skazał męzczyznę na karę śmierci/kastrację za uprawianie seksu z 7-12 latką". Owszem istnieje przyzwolenie na stosunek pomiędzy małżonkami ,którzy osiągneli dojrzałość płciową (od 15-16 lat) jednak po 1 jakiekolwiek ustępstwa karze się po prostu śmiercią (ewentualnie kastracją, żadkie wypadki), po 2 wcale nie odbiega to od ogólnoświatowej normy. Dla przykładu przejdzicie się po gimnazjum i znajdzcie dziewicę.

Niestety pojawia się coraz więcej jebniętych pseudoImamów, którzy sądzą ,że skoro skończyli najbanalniejszą na świecie teologię (w Arabi Saudyjskiej aby zostać teologiem wystarczy przez 2 lata przychodzić na lekcje ,a egzamin polega na wyrecytowaniu 3 rozdziałów Koranu) to mogą modyfikować Islam jak sobie tylko chcą, a banda analfabetów z Jemenu i A.S jeszcze ich w tym popiera.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-06, 0:38
Cytat:

Spotykałem się z Immamami, przeczytałem cały Koran zarówno oryginał Arabski jak i Polskie tłumaczenia oraz tyle hadisów ile tylko mogłem znaleźć, odwiedziłem pare krajów Arabskich. I NIGDZIE do chuja wafla nie spotkałem się z żadnym przyzwoleniem na uprawianie seksu z małymi dziećmi



Chcesz powiedzieć ,że nie ma hadisu opisującego małżeństwo Mahometa z 6letnią Aiszą?

Cytat:

Z tego co widziałem jest wręcz przeciwnie. Zajebiście często (szczególnie w krajach półwyspu Arabskiego) na nagłówkach gazet można zobaczyć napis ,, Sąd skazał męzczyznę na karę śmierci/kastrację za uprawianie seksu z 7-12 latką wszem istnieje przyzwolenie na stosunek pomiędzy małżonkami ,którzy osiągneli dojrzałość płciową (od 15-16 lat) jednak po 1 jakiekolwiek ustępstwa karze się po prostu śmiercią (ewentualnie kastracją, żadkie wypadki) po 2 wcale nie odbiega to od ogólnoświatowej normy. Dla przykładu przejdzicie się po gimnazjum i znajdzcie dziewicę.



kobietywislamie.blogspot.com/2009/11/problem-mazenstw-z-nieletnimi.html
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-05-06, 0:57
@RaScad

Gościu, jeżeli jesteś taki tępy i faktycznie wierzysz w to, że mamy zabijać nie wiernych. To teraz pomyśl czy byś żył ? Czy by na świecie byli niewierni ? Na logike bez wtłaczania to islamu. Po prostu pomyśl. Albo każdy muzułmanin to terrorysta? Jest na świecie miliardy muzułmanów i jeżeli każdy z nas to terrorysta to czemu jeszcze żyjesz ? Odpowiedz mi na to bo nie nawidze takich śmieci z takimi argumentami jak twoje. Albo jaka pedofilia ? Co drugi ksiądz w samej polsce rucha wasze dzieci. W samym watykanie mieli swoich przydupasów. A to , że jakiś prowokant stara się oczernić islam to i tak nikt nie da. Islam się szerzy i jest dla ludzi inteligentnych. Zero logicznych argumentów same powtarzane przez lata. NIC NOWEGO CIĄGLE TO SAMO.
Zgłoś
Avatar
calpango 2012-05-07, 22:21
@Raynor

Raynor napisał/a:

Chcesz powiedzieć ,że nie ma hadisu opisującego małżeństwo Mahometa z 6letnią Aiszą?



Owszem jest. Opowiada on o tym ,że Mouhammad ZAŻYCZYŁ ją sobie gdy miała 6 lat. Zażyczenie sobie jakiejś kobiety polega na uzgodnieniu z jej ojcem jak przyszła żona ma się ubierać, czy ma być ostatnią żoną etc. oraz na podpisaniu kontraktu małżeńskiego. Nie jest to jednak ślub a jedynie złożenie kandydatury na męża danej kobiety. W języku arabskim nazywa się to zalążkiem małżeństwa. W okresie między zalążkiem a skonsumowaniem małżeństwa oferty mogą składać również inni mężczyźni. Po pewnym czasie ojciec (zazwyczaj razem z córką jednak zdaża się ,że kobiety pozbawiane są prawa wyboru swojego małżonka) wybiera najlepszego z kandydatów i dochodzi do skonsumowania czyli zawarcia oficjalnego ślubu.

W skrócie: Prorok podpisał kontrakt małżeński (zażyczył ją sobie) gdy Aisza miała 6 lat, a pełnoprawny ślub wzieli 3 lata później.

Życzę miłego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-07, 23:10 1
Up.

Czyli mówisz ,że co prawda upatrzył ją sobie gdy miała 6 lat ale w swojej dobroci Prorok skonsumował związek, dopiero gdy była w pełni dojrzałą i rozwiniętą 9latką? No, to nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
calpango 2012-05-10, 22:07
@Raynor

W żadnym wypadku przyjacielu. Wyjaśniłem ci tylko na czym polega skonsumowanie związku w świecie Arabskim. Nigdzie nie powiedziałem ,że był to szlachetny i miłosierny czyn ze strony Proroka. Zrobił to za namową Khawlah bint Hakim najprawdopodobniej tylko po to aby polepszyć swoje relacje z Abu Bakr'em. Jednak uważam ,że nie zrobił jej tym żadnej krzywdy. Mouhammad duuużo mówił o prawach płci pięknej, nie uważał kobiet za gorsze od mężczyzn, często wdawał się z nimi w dyskusje ,więc wnioskuję ,że gdyby Aisza zdecydowała ,że małżeństwo z Prorokiem jej nie odpowiada zwyczajnie rozwiódłby się z nią i pozwoliłby jej wrócić do domu jej ojca.

Dodam jeszcze strony typu ,,kobiety w Islamie" (to niewolnice, a na ulicach co drugi krok gniją zwłoki czyjejś żony) nie są zbyt rzetelnym źródłem informacji, a ich autorzy nie potrafią nawet wymienić połowy z Towarzyszy Proroka.

Ponownie życzę miłego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-10, 23:20 2
Cytat:

W żadnym wypadku przyjacielu. Wyjaśniłem ci tylko na czym polega skonsumowanie związku w świecie Arabskim. Nigdzie nie powiedziałem ,że był to szlachetny i miłosierny czyn ze strony Proroka. Zrobił to za namową Khawlah bint Hakim najprawdopodobniej tylko po to aby polepszyć swoje relacje z Abu Bakr'em. Jednak uważam ,że nie zrobił jej tym żadnej krzywdy.



Przyjacielu. Po pierwsze faktem historycznym jest, że twój Prorok był pedofilem. Usprawiedliwiaj to jak chcesz ale faktu to nie zmieni. Co więcej tysiące twoich współwyznawców już w dzisiejszych czasach usprawiedliwia tym swoją własną pedofilie. Jeśli nie pasuje ci strona typu "kobiety w islamie" tutaj masz linka do wikipedii:

en.wikipedia.org/wiki/Child_marriage

Cytat:

Mouhammad duuużo mówił o prawach płci pięknej, nie uważał kobiet za gorsze od mężczyzn, często wdawał się z nimi w dyskusje ,więc wnioskuję ,że gdyby Aisza zdecydowała ,że małżeństwo z Prorokiem jej nie odpowiada zwyczajnie rozwiódłby się z nią i pozwoliłby jej wrócić do domu jej ojca.



Kłamiesz. Patrząc na to jak obecnie traktuje się kobiety w świecie islamskim - kamienowanie, trzymanie w klatkach, gwałty przed wykonaniem wyroku śmierci (na dziewicy nie można go wykonać dlatego się je profilaktycznie przedtem gwałci) - nie wierzę nawet w jedno słowo jakie właśnie napisałeś. Zdaje się ,że wy nazywacie to al-takija.
Zgłoś
Avatar
calpango 2012-05-11, 22:01
Raynor napisał/a:

Przyjacielu. Po pierwsze faktem historycznym jest, że twój Prorok był pedofilem.



Nie sądzę ,żeby był to fakt historyczny. Nie istnieje żaden żaden zapis, relacja, list ,który potwierdziłby czy doszło lub nie doszło do stosunku z Aiszą w okresie gdy miała 9-15 lat. Małżeństwo w świecie Arabskim (w przeciwieństwie do tych w świecie zachodnim) często nie mają nic wspólnego z seksem. Dajmy na to mój znajomy wziął sobie drugą żonę tylko po to aby mu gotowała, a do niczego innego nie była mu potrzebna.

Jednakże masz rację. Istnieje duże prawdopodobieństwo ,że Prorok niestety interesował się 9-latkami ,ale jest też tak samo duża szansa ,że małżeństwo to było czysto strategiczne. Szanse rozkładają się pół na pół. Żeby dowiedzieć się jak było naprawdę musielibyśmy cofnąć się w czasie lub umrzeć i zapytać o to samego Boga. Narazie możemy tylko przypuszczać.

Raynor napisał/a:

Co więcej tysiące twoich współwyznawców już w dzisiejszych czasach usprawiedliwia tym swoją własną pedofilie. Patrząc na to jak obecnie traktuje się kobiety w świecie islamskim - kamienowanie, trzymanie w klatkach, gwałty przed wykonaniem wyroku śmierci (na dziewicy nie można go wykonać dlatego się je profilaktycznie przedtem gwałci) - nie wierzę nawet w jedno słowo jakie właśnie napisałeś



Cytat:

4:49 Czy ty nie widziałeś tych, którzy oczyszczają samych siebie? Wcale nie! To Bóg oczyszcza, kogo chce, i oni nie doznają niesprawiedliwości nawet na łupinkę daktyla.
4:50 Popatrz, jak oni wymyślają przeciw Bogu kłamstwo! To już wystarczy jako grzech oczywisty!



To że ktoś NAZYWA siebie muzułmaninem wcale nie znaczy ,że jest nim jest. Jak już mówiłem A.S, Jemen, Oman no i część Pakistanu jest pełna analfabetów myślących ,że skoro usłyszeli jak to Mouhammad ożenił się z 9-latką to mogą już bezkarnie dymać małe dzieci. Pierwszym warunkiem szahady jest wiedza. Jeżeli ktoś nie wie nic o zasadach Islamu ,a używa go jako usprawiedliwienia dla swoich własnych zachcianek będzie płonąć... długo.

Na koniec skoro tak chojnie obdarowujesz mnie linkami.
Prosze poznajkoran.pl/koran/
Nie jest to może jakieś świetne tłumaczenie. Aby je całkowicie zrozumieć wypadałoby znać przynajmniej trochę język Arabski, jednak sądzę ,że sobie poradzisz.

Miłej lektury.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie