18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Islam i pedofilia
R................r • 2012-05-04, 13:39
Baaardzo ciekawa rozmowa na jaką przez przypadek natknąłem się przeglądając internet. Osobiście przerywałem oglądanie chyba ze 4 razy, za słabe mam nerwy na takie gówno.

Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2012-05-04, 13:43
rozmowa z pedobearem
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-05-04, 13:58 61
powiem to po raz kolejny - te ścierwa to zwierzęta.
jak sfora psów ruchająca się w dupę na osiedlu.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-05-04, 14:14 2
Hah kurwa za późno

-Dzień Dobry sąsiadko
Witam W czym mogę pomóc?
-Może popilnuje z rodziną.... Pani córeczkę ponieważ widzę ,że sąsiadka taka zapracowana
Nie ma problemu Ja sobie za ten czas pójdę do sklepu

Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-05-04, 14:15 6
no kurwa nie mogę... kto ustanowił zasady że nie mogę się ożenić z tym dzieckiem, człowiek, a człowiek to nie jest bóg (allah)... no kurwa... bo allah mu powiedział że może se dzieckiem ocierać pindola i to jest ok... no kurwa mać... a lewactwo nam jeszcze pierdoli o tym że mamy ich szanować i przyjmować do naszego społeczeństwa... ja pierkurwadole... a gdy osiągnie wiek 9lat to już możesz z nią robić co chcesz... dostałem pozwolenie od boga... kurwie...
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-05-04, 14:16 15
No kurwa mać jebnąłem... Przecież to kurwa nawet chorobą nazwać nie można. A jak widzę/słyszę debili którzy koran odczytują dosłownie to w ogóle mam tylko ochotę jebnąć na bliski wschód atomówek parę (przy okazji zajebać żydków )
Zgłoś
Avatar
tentypluk 2012-05-04, 14:17 2
07:36 mnie rozjebało A tak poważnie to ostry materiał i pomyśleć że tyle milionów wyznawców allaha mamy na swoim kontynecje. dobrze że w Polsce nie ma ich zbyt wielu.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-04, 15:07 1
łykacie te bzdety jak syrop na kaszel
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-04, 15:18
Up.

Ok, wobec tego masz jakieś źródło, które twierdzi ,że to nieprawda? Szukałem zaprzeczenia przed wrzuceniem tego nagrania, nie znalazłem co prawda ale nie twierdzę ,że nie mogłem się pomylić.
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-05-04, 15:21 4
Allah pozwolił na wiele rzeczy, zdaniem oczywiście Mohameta, bo to on i jego przydupasy to spisywali...
Koran i Hadisy to idealne narzędzie do manipulacji i kontroli nad ludźmi. Jakiś czas temu miodowar tu wrzucał dokument o islamie, tam jest wszystko wyjaśnione jak dla debila. sadistic.pl/co-zachod-powinien-wiedziec-o-islamie-vt113310.htm Miłego oglądania! I od razu mówię, że jest w chuj długi, ale naprawdę warto obejrzeć, żeby zrozumieć czemu islam jest takim zagrożeniem!!
Zgłoś
Avatar
a................t 2012-05-04, 17:20 2
W biblii też to było, tylko klechy na szybko wyjebały i wstawiły że po święceniach i tylko z małymi chłopcami.
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-05-04, 18:13
religia jest okej trochę bardziej tępi ludzie którzy nie mają własnego zdania przejmują czyjeś względnie nieszkodliwe takie jehowce łażą sobie pies go upierdoli gazetki roznosi itd nawet ci co do kościoła chodzą i modlą się do ich troje i dają na tackę czasem nawet pomogą jakimś biednym czy kościół zbudują
ale jak zacznie się jakiś fundamentalizm i działania sprzeczne z zdrową logiką to robi się syf
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-04, 18:14 3
taaa, no to podsumowujac ostatnia dekade udostepniania prawdziwej prawdy o bliskim wschodzie: wszyscy islamisci sa terrorystami, a jedynym celem ich istnienia jest zabijanie wyznawcow innych religii, w domowym zaciszu produkuja heroine(sluzby porzadkowe takze, szczegolnie te w iranie), po czym wysylaja do cywilizowanych krajow, zeby nas niszczyc. a w wolnych chwilach gwalca male dzieci, znecaja sie nad swoimi zonami, albo praktykuja inne niemoralne zachowania. mysle, ze powinnismy rozpaczac 3 wojne swiatowa, zeby sie pozbyc tej zarazy [/irony mode off]

kurwa mac...

zadna religia nie naklania do przemocy, ani niczego w tym stylu, tylko ci co ja wykorzystuja do wlasnych celow to robia. jeszcze najbardziej wkurwiajace jest to, ze dojebali sie akurat do tej religii, ktora uznaje innych prorokow typu jezus itd.

dokument od RaScada tez odpalilem, ale predko wylaczylem. jak ten cwel w okularach zaczal pierdolic o agresji muzlumanow. cos sie skurwielowi pierdolonemu zapomnialo o setkach lat krucjat(jakby obroncy malolatow zapomnieli, jedna krucjata byla zlozona glownie z malych dzieci), palenia "czarownic" na stosie, swietej inkwizycji, kupowania rozgrzeszenia za pieniadze, molestowania malych dzieci przez kaplanow z bardziej aktualnej historii.
ale nieeee, muzlumanie sa okropni. musimy ich wszystkich pozabijac, przy okazji ich ojebiemy z ropy naftowej + innych surowcow i wszystko bedzie gralo
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-05-04, 18:17
Przecież islam i pedofilia to jest jedno i to samo.
Poza tym ładnie się łączy, bo przecież brudasy lubią małe kozy.
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-05-04, 18:29 4
@lapps Jakbyś to, kurwa, do końca obejrzał, a nie kilka minut to byś wiedział ćwoku jeden o co chodzi. Jak widać nie doszedłeś do fragmentu w którym są konkretne cytaty z Koranu, które mówią o zabijaniu niewiernych. Jestęś właśnie typowym ignorantem, któremu szkoda czasu na obejrzenie czegokolwiek z sensem. Nie mówiełem, że księża nie są pedofilami i katolicy tacy zajebiści, ani razu nie powiedzialem, że wierzę w jakiegolowiek boga i religię. Jakbyś obejrzał ten film do samego końca to byś zrozumiał jego sens, też miałem ochotę go wyłączyć, ale się zmusiłem i nie żałuję...
Jak mam rozumieć fragment, który mówi, że muzułamnie mają iść w świat i zabijać wszystkich niewiernych na swojej drodze, jeśli nie uznają oni Allaha za jedynego boga???? Koran jest wyjątkowo zdradliwy, bo składa się z 2 części, to idiotów tylko 1 dociera, bo nie wiedzą o tym, że Mahomet wprowdził zapis, że ważniejsze jest to co nowe, dltaego zmieniał zdanie jak mu się podoba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie