18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tyu5t6i56ikj5kj 2024-06-02, 22:34 9
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-03, 1:32 1
policjant nie żyje
Zgłoś
Avatar
Dragonix 2024-06-03, 7:03 2
SkoPio1 napisał/a:

Mam nadzieję, że ten islamski bandyta skutecznie ciął nożem tego bandytę w mundurze, który rzucił się na człowieka usiłującego powstrzymać islamskiego bandytę. Gdyby bandyta w mundurze zajął się islamskim bandytą, nie byłby cięty nożem.
Może bandyta w mundurze też jest islamski?

Właśnie się wykrzaczył ten profesjonalny fajtłapa

Zgłoś
Avatar
johnnyy 2024-06-03, 7:52 1
Policjant zmarł od ciosu nożem. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
TheJack22 2024-06-03, 9:10 3
Gliniarzowi należy się nagroda Darwina. W zasadzie nożownik był obezwładniony, to ten sam go uwolnił. Druga sprawa, 4 pizdy policjantki pewnie teraz będą chodzić do swojej psycholożki leczyć "traumy", do ruchania na nockach to się tylko nadaje, jedna na komendę wystarczy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-03, 10:38 3
To ta radosna integracja, o której mówił Rudy? W Szwecji policja się nauczyła, że nie należy interweniować bo jeszcze coś im się stanie i tam nie ma takich incydentów
Koniecznie w policji zatrudnić więcej kobiet. Widać jak sprawnie ten oddział sobie poradził. Stracili raptem jednego człowieka więc zwolniło się miejsce dla kolejnej kobiety.
Niezły cyrk mają szfaby
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-03, 10:58 1
@Dragonix

Może dołączy do niego ten drugi, ten, który atakował kierowców próbujących przywrócić porządek na drodze i usunąć ekoterrorystów siedzących na jezdni.
Wiem, pojawiają się - durne - głosy, że policjant atakował napadniętego, gdyż ten atakował usiłującego obezwładnić bandytę z nożem.
Ale nadal - gdyby najpierw pomyślał, a potem rzucał się na białego, gdy obok hasa kolorowy z nożem, to żyłby.
Może sobie teraz pogadać z odpowiednim kierownikiem (nie wiem, czy w Czyśćcu jest takowy, bo w g legendy w Piekle i Niebie stosowne etaty są obsadzone).
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2024-06-03, 11:47 2
@35i

Właśnie że to ta sama Europa

Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-06-04, 7:47 1
Policjant nie przeżył
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-06-04, 17:03 1
haha Policja tam ma juz narzucone odgórnie, JAK SIE BIJE SZMATOGŁOWY Z BIAŁYM TO BIAŁEGO NA ZIEMIE KŁAŚĆ !!!! no i zrobił tak jak mu mówiono, czuje ze zanim sie ludzie w Eu obudzą to bedzie za późno i imigranci tego typu bedą mieli wiekszosc i bedą głosować na lewice i inne upodlenia społeczne, ajaj niby kiedys srało się do wychohodka ale jakoś tak lepiej było.
Zgłoś
Avatar
JebaczKoz 2024-06-12, 0:10
Wspaniale czasy. Sami doktorzy i profesorowie na rogach ulic. Ubogacaja jak tylko mogą.
Zgłoś