18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Islam Logic...
Matikens • 2013-05-28, 14:24
Muzułmanie nie są szczęśliwi!
Oni nie są szczęśliwi w Gazie.
Oni nie są szczęśliwi w Egipcie.
Oni nie są szczęśliwi w Libii.
Oni nie są szczęśliwi w Maroku.
Oni nie są szczęśliwi w Iranie.
Oni nie są szczęśliwi w Iraku.
Oni nie są szczęśliwi w Jemenie.
Oni nie są szczęśliwi w Afganistanie.
Oni nie są szczęśliwi w Pakistanie.
Oni nie są szczęśliwi w Syrii.
Oni nie są szczęśliwi w Libanie.
Więc gdzie oni są szczęśliwi?
Są szczęśliwi w Australii.
Są szczęśliwi w Anglii.
Są szczęśliwi we Francji.
Są szczęśliwi we Włoszech.
Są szczęśliwi w Niemczech.
Są szczęśliwi w Szwecji.
Są szczęśliwi w Norwegii.
Są szczęśliwi w USA.
Są szczęśliwi w każdym kraju, który nie jest Islamski!
A kogo winią za wszystko?
Nie Islam.
Nie ich przywództwo.
Nie siebie samych.
Winią kraje które są szczęśliwe!
I chcą zmienić je w kraje, z których pochodzą,
W kraje w których oni byli tak nieszczęśliwi.

FUCK LOGIC!

P.S wiem wiem
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-28, 14:26 1
Matikens napisał/a:


FUCK LOGIC!



Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-05-28, 14:34 1
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-05-28, 14:48 3
Sprowadzaj jak najwięcej imigrantów chcąc zwalczyć niż demograficzny i zapełnić brakujące miejsca pracy, dodatkowo chcąc stworzyć multikulturową społeczność żeby się zintegrowała i stworzyła kulturalną różnorodność, a poprzez wzajemne interakcje również wpływała na swoje wzajemne poglądy...
...Wykorzystaj do tego fanatycznych muzułmanów, u których jeden na ośmiu pracuje, u których integrowanie się jest karane śmiercią i u których nawet narysowanie mohameta jest traktowane jako śmiertelną obrazę mogącą wywołać świętą wojnę.

Fuck logic!!!
Zgłoś
Avatar
Street2 2013-05-28, 15:32 2
Jaranie się islamem to ped..
Nie ważne
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-28, 17:00 1
Nie dość że było (po angielsku) to jeszcze ten obrazek. Powiem grzecznie, spadaj mości panie.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-28, 17:03
Faktycznie to pojebane, bo zamiast zamienić swój burdel na kółkach na coś na wzór Zachodu, to się wpierdalają na gotowe, po to, żeby i tak to rozjebać w przyszłym czasie. Obciąć socjal brudasom to zdechną z głodu, tak jak byłoby w Polsce, bo wątpię, że pójdzie któryś do roboty.
Kuzyn mi opowiadał jak siedzą takie chuje w Belgii - jeden czy dwóch na legalu, a z dziesięciu w chałupie i wszyscy korzystają z jednego, dwóch dowodów.
Zgłoś
Avatar
Justtin 2013-05-28, 17:09 6
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-28, 17:11 2
Szkopuł w tym, że w tych arabskich krajach ciągle jakieś chuje chcą im demokracje wprowadzać. Np. jak w Iraku wprowadzali demokracje to ok. milion Irakijczyków zginęło a teraz jest tam istny burdel, za Saddama im się żyło lepiej. Kadafi chciał wprowadzić afrykańską walutę niezależną od banku światowego to mu rozjebali kraj. Gaza to malutkie szczątki dawnej Palestyny którą rozgonili i wytłukli żydzi. Iran jest krajem który nie miesza się do konfliktów i w wojnach się tylko broni, nie stanowi żadnego zagrożenia a do niego też się przyjebali. O Afganistanie w USA ładne filmy kręcono o talibach, jacy to są honorowi i waleczni (np. Rambo 3) ale jak zimna wojna się skończyła to ich wizerunek został wywrócony do góry nogami. Pakistan zakatowany po "ponoć" Bin Laden tam był widziany. Jak ma się komuś dobrze żyć w kraju do którego ktoś się zbrojnie wpierdala i paraliżuje cały system w jakim funkcjonowało państwo.
Zgłoś
Avatar
vang 2013-05-28, 17:16
Byli szczęśliwi w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii dopóki USA z wsparciem ONZ nie zaczęło się wpierdalać im do kraju...
Są szczęśliwi w Iranie i Egipcie (znajdzie się grupa narzekaczy ale tak samo jest np w Polsce jest tu nam przecież tak zajebiście - raj na ziemi), nie wszyscy islamiści są pojebani, niestety w oczy rzucają się Ci bardziej rozrywkowi i wyrabiają opinię reszcie, to tak jak by wszystkich chrześcijan brać za moherów, a europejczyków za pedałów (to nie w islamie legalizują związki homo), są sprytni i postanowili niewiernych pokonać umysłem a nie siłą fizyczną, wykorzystują prawa europejczyków na swoją korzyść, osobiście nie rozumiem kto mógł takie durne prawo jak socjal dla innej narodowości wymyślić.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 17:19
@up to niech wojują z amerykańcami o swój kraj u siebie kurwa!
Jak wygrają to ich jak przegrają peszek teren amerykański!
Co kurwa obchodzi przeciętnego europejczyka wojna u ciapatych?
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-28, 17:42
Nie znałem tego pod postacią obrazka ani żadną inną. Więc sam sobie wręczam złotą koparkę i mianuje się odkrywcą roku.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-05-28, 17:57
Czy tylko ja zauważyłem nagły wzrost nienawiści do muslimów na tym portalu? Nie mówie, że to źle, ale to o czym pisze autor tyczy się raczej żydów niż ciapatych. Tak samo jak wzbudzanie nienawiści do muzułmanów, żeby wyeliminować najgorszego wroga Izraela.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-28, 18:00
SZAJBAAA napisał/a:

@up to niech wojują z amerykańcami o swój kraj u siebie kurwa!
Jak wygrają to ich jak przegrają peszek teren amerykański!
Co kurwa obchodzi przeciętnego europejczyka wojna u ciapatych?



NATO! Mówi ci to coś?
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-05-28, 18:20
Pytanie: kto najechał i eksploatuje te kraje o których piszesz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie