18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
HxMatexX 2013-05-18, 17:36
Niczym straszliwy wirus trudny do wyleczenia. Coś jak HIV
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-18, 17:36 2
Wrzucać im martwe świnie do meczetów (mówię o naszym kraju)a tam gdzie będą chcieli budować nowe na szybko takowego prosiaka zakopać i porobić zdjęcia, oczywiście bonusowo każdemu ciapatemu w pizde.
Zgłoś
Avatar
sheriff180 2013-05-18, 17:50
Tępić na każdym kroku
Zgłoś
Avatar
cojestt 2013-05-18, 17:51
Dobra a mniej więcej ile procent jest tego badziewia w Polsce? Bo nie było w artykule, albo nie doczytałem
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-05-18, 17:53
ale w Jemenie 0.1% ludności ma przejebane
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-05-18, 17:59
Szmatogłowe kozojeby pierdolnoe
Zgłoś
Avatar
D4kai 2013-05-18, 18:30
Coś mi się z tą Rosją nie zgadza. Tam każdy ich ciska, bije i poniża. Dyskryminacja i polowania pełną gębą. Słyszeliście o tych patrolach obywatelskich co nielegalnych brudasów wychwytują? No właśnie.
Zgłoś
Avatar
beret93 2013-05-18, 18:37 2
Ja ich widze w ten sposób. Życze im aby całkowicie zostawili kobiety i zostali przy kozach . W ten sposób oni powinni być zadowoleni i my powinnismy byc zadowoleni bo sami by sie wytepili.
Zgłoś
Avatar
RybaSars 2013-05-18, 19:03 1
W Rosji jest 10-15% tego robactwa i nie widać że potrafią sobie z nimi radzić ,a to jakiegoś przekopią ,albo zasadzą "kosę w kałdun". Panowie uczymy się od Rosjan !!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-18, 19:24 1
HxMatexX napisał/a:

Niczym straszliwy wirus trudny do wyleczenia. Coś jak HIV



Wręcz przeciwnie. Już w starożytności bądź średniowieczu bardzo dużo leków na tą zarazę znano. Zaczynając od rozrywania między dwoma świerkami, poprzez stryczek, ścinanie głowy, łódeczkę i łamanie na kole, na napalmie i sarinie kończąc (ołów jest ostatecznością, bo bardzo drogi).
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-18, 19:34
Trzeba ich szynką napierdalać,żeby nie trafili do ich śmieciowego nieba;)
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-18, 20:56
W ogóle, mam kurwa pomysł jak ich wytłuc i nie pobrudzić sobie rąk. Wpierdolić ich wszystkich do jednego getta, brać po jednym, torturować i kazać wyrzec się allaha pod pretekstem wsadzenia w świńskie trupy. Całe wyrzeczenie się nagrywać i pokazywać reszcie. Sami się ukamienują.

BTW. W Polsce mamy takie ładne meczety. Byłoby szkoda gdyby ktoś wylał tam smalec.
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-19, 22:54
Ej ej ej kurwa.
A może by tak kupić w chuj wieprzowiny i wszystkiego czego szmatogłowi nie mogą tyknąć i zrzucić na miasta ? Taka bomba kasetowa ale w środku mięchoo...i kozojebcy by nie byli w raju
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-05-20, 11:53
Dlatego dobrze, że Polska jako naród wybrany jest ostoją Katolicyzmu i gdy przyjdzie czas rozprawimy się z nimi!!!
W ogóle w głowie mi się nie mieści jak można wierzyć w allaha i to głupie przekonanie o dziewicach w raju po śmierci, religia Chrześcijańska jako jedyna ma podstawy potwierdzone naukowo(całun turyński, liczne cuda ozdrowień, opłatek który przemienił się w żywą tkankę i można tak wymieniać i wymieniać) i to jest religia dla ludzi myślących i świadomych a islamistów trzeba oświecać bo nie wiedzą jak błądzą a poza tym to dzicz a wiadomo, że dzikusy nie mają żadnych zahamowań i dlatego są podwójnie groźnie także z tego powodu, że nie boją się śmierci.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-20, 12:51
Zgłoś