18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
piter1372 2013-05-18, 16:08 41
wyplenić zanim złożą jaja
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-18, 16:19
Wniosek jest prosty, łapcie karabin i napierdalajcie... w cod, bo broń palna jest w polsce be, a co dopiero zabijanie kulturalnych mega pokojowych, wcale nie odcinających na żywca głów niewiernych, i wcale nie ruchających brutalnie kóz muzułmanów...jebanych.

Od razu mi lepiej.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-18, 16:25
Jak muzułmanie wyleją się do nas taką potężną falą, że będą robić co zechcą to ja przechodzę na Islam. Jak wszędzie jest ta idiotyczna poprawność polityczna czy inna tolerancja to ja pierdolę i nie mam oporów przed przyszłym przyjęciem Allaha jako swojego oficjalnego bóstwa- kij z tym, że jestem ateistą, będę czcił ciapatego boga na pokaz.

Chociaż to scenariusz bardzo mało prawdopodobny bo niedługo to osiągnie masę krytyczną hiehie

Ja mam pewną teorię na temat tego islamskiego syfu, mianowicie, szare eminencje z różnych części świata się dogadały ze sobą i mają korzyści z tych wszystkich pseudo wojen z islamem ale równocześnie trzymają rękę na pulsie i w razie konieczności rozjebią fanatycznych allahozjebów tzw "skinieniem palca".

Także podsumowując, ja się nie przejmuję za bardzo islamistami puki jestem w miarę daleko od tego syfu i "mam się na baczności" w miejscach strategicznych gdzie potencjalnie może bomba pierdolnąć.

Dziękuję za uwagę.
Kuriki, piszę jak jest, sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-05-18, 16:48
Kto do tego scierwowatej polszy chce przyjezdzac. Kazdy tylko ucieka z tego gownianego kraju, a zostaja polaczki smiecie. Wstyd sie przyznac za granica, ze sie z polszy jest.
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-18, 16:50 10
@Blazejekk
To przestań posługiwać się tym językiem, śmieciu.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-18, 16:50 1
Blazejekk napisał/a:

Kto do tego scierwowatej polszy chce przyjezdzac. Kazdy tylko ucieka z tego gownianego kraju, a zostaja polaczki smiecie. Wstyd sie przyznac za granica, ze sie z polszy jest.



Cześć kolego;*** Zgłodniałeś?
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-05-18, 16:51
Idea przyjmowania imigrantów polega na tym, że imigrant przyjmuje kulturę danego narodu, względnie też daje coś od siebie dla wspólnego bogactwa kulturowego. Nie miałbym absolutnie nic przeciw napływowi Brytyjczyków, którzy wnieśliby trochę kultury, Niemców, którzy wnieśliby kult pracy, czy Norwegów, którzy by rozpropagowali uczciwość (nie mówię o Włochach i Hiszpanach, którzy by tylko spali, bo im się sjesta ustawowo należy ).
...Ale muzułmanie mało że nie przyjmują kultury - przyjęcie jej jest u nich karane linczem albo nawet karą śmierci! Nie rozumiem zatem jakim trzeba być baranem żeby nie dostrzegać, że ich napływ będzie problem.

No ale najlepsze jest to, że do Polski nie przyjeżdżają, bo tylko jeden na ośmiu pracuje (ktoś musi linczować kobiety, bronić poprawności moralnej i domagać się praw, nie?), a u nas socjal za mały
Zgłoś
Avatar
k................7 2013-05-18, 17:03
Na jebzdzidy też zajebali z prezentacji jakiegoś kolesia chyba z Australii (ich rząd stwierdził, że jak coś islamcom nie pasuje to wypierdalać) i przetłumaczony na polski, to co tu jest to może 1/10 tego co można się dowiedzieć z tej prezentacji..
Zgłoś
Avatar
Bear93 2013-05-18, 17:07 2
Juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie na odwrot. To Polacy niczym husaria pod Wiedniem bedzie tepic ciapate scierwo i wyplewi Europe
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-18, 17:08 1
A co komuuś się chce to czytać w ogóle ?
Zgłoś
Avatar
Mc6 2013-05-18, 17:08 3
Tak przy okazji macie tu przedstawione obrazowo, ile tej zarazy jest w krajach. Oczywiście im ciemniej, tym gorzej. Niestety dane z 2009 roku.
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-05-18, 17:13 2
Mam już dość pierdolenia o tym islamie, wszędzie to nowe filmiki i artykuły, a działań zapobiegających 0, komentarze zawsze takie same : wyplenić, wybić, zgładzić i człowiek czuje się lepiej przez moment, ale tylko przez moment, panuje polityka strachu, chuja zrobicie.
Zgłoś
Avatar
Namex 2013-05-18, 17:31
to już przypadkiem tutaj nie było ?
Zgłoś
Avatar
Q67 2013-05-18, 17:31 3
Robot, nie pierdol chłopie. Naszym obowiązkiem jest rozpowszechnianie o zagrożeniu, które do nas przybywa. Nie musisz czytać komentarzy bo nikt Cie do tego nie zmusza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie