18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Pytanie do muzułmanina :
Czy możesz mi powiedzieć, ile razy słowo miłość jest napisane w Koranie?

-Termin tortury pojawia się 12 razy.
-Termin niewierny 47 razy.
-Czasownik zabić, w różnych wariantach, 65 razy.
-Termin ogień (ogień piekielny dla niewiernych) pojawia się 150 razy.
-Termin kara powtarza się 534 razy.

Ale ani razu nie ma słowa miłość w Koranie.
Tak, to prawda – nie ma miłości w Islamie.

Kurwa jak się te jebane spoilery wstawia?!
A, byłbym zapomniał: zaczerpnięte z fejsbuka.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-12, 22:24
a gil nie zaglądał młodym w rajty
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-10-12, 22:25
Alien widze ze twoj wyscig za piwami za zjebane tematy trwa nadal..
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-12, 22:26
zwirz13 napisał/a:

a gil nie zaglądał młodym w rajty


Wyjdź proszę człowieczku, bo chyba ci ktoś z mózgiem spierdolił. I nie zapomnij drzwi zamknąć!

HariDee napisał/a:

Alien widze ze twoj wyscig za piwami za zjebane tematy trwa nadal..


Wrzucam to czym się chcę podzielić bo nie każdy siedzi godzinami na różnych portalach jak ja. Poza tym lubię piwo i chuj ci do tego. Z resztą, to było na grupie na której jest tylko 6358 osób
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-10-12, 22:37
Bzdury. W pytę jest cytatów, gdzie występuje miłość w formie "Allach miłuje/nie miłuje" lub "będzie umiłowany". Nawet w cytatach z wiki jest o miłowaniu.
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-12, 22:51
tds1974 napisał/a:

Bzdury. W pytę jest cytatów, gdzie występuje miłość w formie "Allach miłuje/nie miłuje" lub "będzie umiłowany". Nawet w cytatach z wiki jest o miłowaniu.


Miłowanie.
Miłość.
Widzisz różnicę?
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-10-13, 11:25 1
Można by taką samą analizę zrobić ze Starym Testamentem. Chociażby podsumować ile osób zabił Bóg, a ile diabli. Wszystkie religie to taki sam stolec, po prostu jednych miał kto złapać za jaja i do porządku doprowadzić, innych nie. Gdyby nie rewolucja francuska, mielibyśmy tu taki sam chlew jak u Arabów, tyle że z chrześcijańską masą.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-13, 19:16
Alien_12 napisał/a:


Wyjdź proszę człowieczku, bo chyba ci ktoś z mózgiem spierdolił. I nie zapomnij drzwi zamknąć!

Wrzucam to czym się chcę podzielić bo nie każdy siedzi godzinami na różnych portalach jak ja. Poza tym lubię piwo i chuj ci do tego. Z resztą, to było na grupie na której jest tylko 6358 osób



po twoim niku , opisie i wieku widać kto ma spierdolony łeb , a swoje komentarze zostaw sobie na przerwe szkolną między szczaniem a wpierdalaniem bułki z pasztetem,
nie pisz już nic wiecej bo i tak sie nie dowartościujesz , wyciśnij syfy z szyi i policzków i pakuj plecaczek , nara
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-14, 14:32
zwirz13 napisał/a:



po twoim niku , opisie i wieku widać kto ma spierdolony łeb , a swoje komentarze zostaw sobie na przerwe szkolną między szczaniem a wpierdalaniem bułki z pasztetem,
nie pisz już nic wiecej bo i tak sie nie dowartościujesz , wyciśnij syfy z szyi i policzków i pakuj plecaczek , nara


Jakbym chciał bułkę z pasztetem to wpierdoliłbym tam zdjęcie twojej starej. A syfów nie wycisnę bo brzydziłbym się jej nawet kijem dotknąć.
Zgłoś