18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
plackie 2013-05-25, 19:45
jak chcesz wiedziec jak ruscy się obchodzą z brudasami to sobie pooglądaj wojne w czeczenii. wg wikipedii od 6-15% ludności to muzułmanie, ale rosja to kraj tak duży i niektore grupy etniczne to poprostu brudasy z dziada pradziada i to co innego niż fala imigrantów.
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2013-05-25, 19:45 6
SgtPepper1942 napisał/a:

Czekam, aż kiedyś te turbany wbiją do nas. Albo do Rosji. Słowanie nie bedą się z nimi tak pierdolić, jak francuziki.


Do nas nie przyjadą bo mamy zbyt niskie zasiłki dla bezrobotnych.
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-25, 19:46 5
Są, ale nie w takich ilościach, jak na Zachodzie. Poza tym - czego u nas nie ma?

Na razie socjal nie pozwala tym chujom tutaj żyć (czyt. opierdalać się na wysokim zasiłku). U nas nawet pierdolony socjalizm nie działa tak, jak powinien

Ale znając politykę Tuska, to kiedyś przyjdą...
Zgłoś
Avatar
modoc 2013-05-25, 19:58 2
Zajebiste niedługo przygotuję partię 500 wlepek i rozprowadzę po mieście.
Zgłoś
Avatar
T................T 2013-05-25, 20:05
SgtPepper1942 napisał/a:

Czekam, aż kiedyś te turbany wbiją do nas. Albo do Rosji. Słowanie nie bedą się z nimi tak pierdolić, jak francuziki.



Wycięte z wiki: "W 2010 roku w Rosji miało żyć 16,4 mln muzułmanów (11,6% populacji rosyjskiej)"
Coś im chyba słabo idzie...
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-25, 20:08
ciaparuchy tepia pedalstwo chyba gorliwiej, niz katole. troche pudlo
Zgłoś
Avatar
Roystone 2013-05-25, 20:22 2
@kogutkamikaze a'propos tego krótkiego filmiku xD
-Mamo, kocham cię...
-Szczeźniesz w piekle bezbożniku!

To ja już wolę nasze
-Mamooo, kocham cię...
-Ile?
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-25, 20:27
SgtPepper1942 napisał/a:

Czekam, aż kiedyś te turbany wbiją do nas. Albo do Rosji. Słowanie nie bedą się z nimi tak pierdolić, jak francuziki.



W rosji jest ponad 10% muzumłan, to tyle co we francji.. więc zamknij morde ty plebsie jebany

Aha i jeszcze jedno cweluchu niedouczony, na słowacji/czechach mieszka jakieś 15% cyganów, więc twoi słowanie to pizdy takie same jak we francji
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-25, 20:33
Rottensparrow napisał/a:



W rosji jest ponad 10% muzumłan, to tyle co we francji.. więc zamknij morde ty plebsie jebany



Nazywasz mnie plebsem, a nawet nie potrafisz poprawnie pisać. O ironio! Jaki, kurwa, trzeba mieć tupet, Ty durniu!

Mówiłem o muzłumanach 'walczących'. Patrząc na ostatnie lata, to jakoś cicho wojują na wschodzie...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-25, 20:41 1
SgtPepper1942 napisał/a:

Czekam, aż kiedyś te turbany wbiją do nas. Albo do Rosji. Słowanie nie bedą się z nimi tak pierdolić, jak francuziki.



Głupiś. W ruskiej armii 30% żołnierzy to turbany i terroryzują ruskich żołnierzy (:
Zgłoś
Avatar
PanEmo 2013-05-25, 20:45
Aż sobie zachowam ten post w zakładkach na przyszłość
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-25, 20:51
Mówiłem o muzłumanach WALCZĄCYCH, OGŁUPIONYCH. Nie jestem debilem i wiem, że oni są już wszędzie. Może trudno Wam w to uwierzyć, ale nie każdy Allah chodzi z maczetą od rana do nocy.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-25, 21:13
a trollface to wapno i gówniarstwo i chuj
Zgłoś
Avatar
guciunio11 2013-05-25, 21:13
SgtPepper1942 napisał/a:

Czekam, aż kiedyś te turbany wbiją do nas. Albo do Rosji. Słowanie nie bedą się z nimi tak pierdolić, jak francuziki.

Ha ha ha słowianie czysta spychologia a może odkleisz mordę od monitora i wyskoczysz na dzielnice przekopać jakiegoś brudasa?? co nagle chętnych brak? napinać przed kompem to każdy się potrafi ".. a robić to nima komu.." jak to powiedział kiedyś ktoś popularny
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-25, 21:28
@up

Mówiłem o sobie? Poczytaj trochę o 'Białych Wilkach', czy stowarzyszeniach miłośników 'Czarnej Sotni'.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie