18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
źródło: powiedzialem.pl

Cytat:

Ostatnio na blogu był poruszony już jeden niewygodny temat związany z tolerancją oraz akceptacją. Odbił się on nawet dość dużym echem w sieci. Teraz, po 2 lekkich wpisach przyszedł czas na podjęcie kolejnej tematyki, która wzbudza ogromne emocje. Islam w Europie.

Po ostatnich dość głośnych i brutalnych wydarzeniach z Londynu warto po raz kolejny wspomnieć o tym, że islam wcale nie jest religią pokoju jak to usilnie próbują nam wmówić muzułmanie. Przykładów dlaczego tak jest nie trzeba daleko szukać, wystarczy wspomnieć o ostatnich wydarzeniach z Londynu gdzie 2 islamistów zamordowało bestialsko żołnierza na ulicy, odcinając mu przy tym głowę. Po tym wszystkim jeden ze sprawców podszedł do przechodnia, który nagrywał całą sytuację i zaczął udzielać mu czegoś na zasadzie wywiadu. Dość trudno niestety znaleźć oryginalną wersję filmu, większość już została ‚zmanipulowana’ a to wyciszono dźwięk i wrzucono komentarz żałosnego dziennikarzyny gdy morderca mówi wprost, że to nie koniec a dziennikarz kończy mówić dopiero wtedy gdy murzynek ‚wyraża skruchę’ albo pokazano tylko wycięte fragmenty. Toż to istna manipulacja informacjami, nie wiem czy zachodnie media boją się islamu, czy może ktoś trzyma nad nimi łapę. Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy i cała reszta krajów, które usilnie promują tolerancję i akceptację wobec islamu mają z nim ogromny problem. Kiedyś mówiło się, że problemem są Polacy, Ruscy i Rumuni zjeżdżający masowo do pracy, bo tania siła robocza, bo miejscowi mają problem ze znalezieniem zajęcia dla siebie a tu chuj. Nikt nie wspominał o tym, że po cichu przejmowane są kolejne dzielnice miast, buduje się kolejne meczety i mniejszość staje się większością chcącą wytępić rdzennych niewierzących (sick!) mieszkańców.

Wina nie leży tylko po stronie samych mieszkańców poszczególnych krajów, winna jest Unia Europejska. Zjednoczenie Europy, wymieszanie kulturowe, promowanie tolerancji i akceptacji wobec wszystkiego bo przecież człowiek współczesny musi być otwarty na wszystko. Szkoda, że ludzie pracujący usilnie nad praniem europejskich mózgów nie uważali na historii, Rzymianie próbowali, Napoleon chciał, Hitler też i nikomu, powtarzam nikomu nie udało się zjednoczyć starego kontynentu. Nie da się tego zrobić, zbyt wiele nas różni byśmy mogli się bezpiecznie ‚wymieszać’. Stąd napływ islamistów daje taki a nie inny efekt, ich religia wręcz nakazuje używać przemocy wobec innowierców.

Cytat:


Sura 8:12
Twój Pan objawił aniołom: „Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!



Ja nie widzę tutaj nigdzie pokojowego nastawienia zauważam jednak wręcz nawoływania do używania przemocy.

Cytat:

Sura 5:51
O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!



Kolejny dowód na to, że islam jest kompletnie nietolerancyjny, uważa inne religie za zło, odnoszę wrażenie, że przekład radykalnego islamisty byłby taki iż chrześcijaninowi nie można podać nawet ręki. No i jeszcze jeden fragment.

Cytat:

Sura 4:89
Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!



Tego cytatu nawet chyba nie trzeba wyjaśniać. Więc jakim cudem można twierdzić, że islam to religia pokoju? To co, nagła zaćma na niektóre fragmenty Koranu? W tym miejscu chciałbym wam dać adres strony, na której można sobie wyszukiwać fragmenty świętej księgi muzułmanów w języku polskim, gdyby był ktoś ciekawski.

Kiedyś ludzie bali się Attyli, innym razem Stalina, Hitlera, Bin Ladena teraz przyszedł czas na strach ze strony Islamu. Wszystko na wskutek tego, że Koran jest nie tylko świętą księgą ale i prawem, które należy przestrzegać, część wyznawców tej wiary ślepo podąża drogą, która jest tam wskazana, nie zauważając jednej bardzo ważnej rzeczy, wszystkie księgi religijne zostały zapisane setki lat temu i część informacji w nich zawartych nie jest ponad czasowa, jest wręcz nieadekwatna do otaczającej nas rzeczywistości. Jednostki te sieją terror pośród współczesnych hipisów, którzy wierzą w miłość, wzajemny szacunek panujący na świecie. Niestety ich światopogląd niknie w chmurze pyłu i wcześniejszym zasłyszeniu słów ‚Allahu Akbar!”, z reguły po tym ktoś umiera, słychać strzały, wybuch bądź wrzaski.

Nie chcę powiedzieć, że wszyscy muzułmanie są źli, na pewno znajdą się normalni, pewnie jest ich więcej niż tych, którzy wywołują całe zamieszanie ale to właśnie ta mniejsza część sieje strach, śmierć i tworzy taki a nie inny obraz tej religii. Skutkiem tego jest coraz większa pewność siebie wyznawców Allaha, coraz większa ilość ludzi, którzy w imię Boga są gotowi zabić obcych sobie i niewinnych ludzi przy okazji popełniając samobójstwo. Jeśli Europa ma zamiar tolerować takie występki to ja proponuję napisać do papieża list z prośbą o wznowienie działalności świętej inkwizycji, no bo co? Katolikowi już nie przystoi?

Islam dąży do dominacji nad światem, nie podejmuje rozmów, nie szuka dialogu, sięga po środki ostateczne jakimi są śmierć i terror. Religia pokoju nie może być pełna krwi i nienawiści, to jest nielogiczne.

Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-25, 12:57
szczerze już mam dosyć pierdolenia jak to nikt ich tutaj nie chce... po prostu niech ich ktoś w końcu spakuje do kontenerów i wyjebie do oceanu. Siedzimy i pierdolimy jacy to oni są źli a w międzyczasie kolejni ciapaci przybywają do Europy.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2013-05-25, 13:35 1
@Rems
Nie tylko przybywają do Europy, kolejni się tu rodzą.
Zgłoś