18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
meszamorum 2011-05-13, 2:05 2
igorrrr napisał/a:

Zaczynam kochać...

...NAZISTÓW


tellthechildrenthetruth.com/gallery/
Pozdro, Hitler się z ciapatymi układał.

Poza tym tępy chuj, co kocha nazistów dla mnie zasługuje na kulkę w łeb. Podobnie jak zwolennicy komuny i fanatycy lewactwa

Co nie zmienia faktu, że autorzy filmiku mieli rację. Biali są debilami, bo zamiast walczyć o to, by Europa była europejska, zakrywają sie polit-poprawnością i nic nie robią.
A metoda na utrzymanie Europy jest zajebiście prosta i skuteczna:
każda kobieta powinna mieć trójkę dzieci, a brudasy powinny nie mieć pełni praw obywatelskich/własności, dopóki nie zaakceptują zasad panujących w społeczeństwie. Jak któremu nie pasuje - WYPIERDALAĆ. Tym bardziej, ze moi przodkowie tez byli muzulmanskimi imigrantami i jakoś się kurwa w pełni spolonizowali. Więc można.
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2011-05-13, 2:48
Tak, Młocie na Lewicę, ale wiesz, że nie było żadnej muzułmańskiej dywizji Hanzar? Istniała składająca się z Muzułmanów i Chrześcijan dywizja Handschar, i wiesz co robiła? Lała komunistów. Autor tej tak zwanej strony której link wrzuciłeś, podaje, że al-Husayni był dowódcą Handschar. Gówno. Rekrutował jej muzułmańskich członków, to prawda, ale nigdy nie był dowódcą 13tki. Wkurwia mnie, jak podaje się gówniane linki zawierające oczywistą nieprawdę, żeby tylko mieć jakąś podbudowę do szerzenia swoich smętnych teorii. Mógłbym jeszcze co najmniej kilka kłamstw z tej twojej strony wywlec na wierzch, może jutro to zrobię jeśli będzie zainteresowanie.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-05-13, 13:35 3
Zabawne ale kiedy po raz pierwszy usłyszałem słowo lewak, to oznaczało ono taki duży sztylet przypominający ułamaną szpadę, trzymany w lewej ręce i używany w charakterze tarczy pl.wikipedia.org/wiki/Lewak
Później myślałem że lewak to ktoś kto chce tolerancji, legalizacji i ogólnie rozluźnienia całej obyczajowości i po części sam się za takiego uważałem.
Później do tego pojęcia ktoś dorobił że jest to zwolennik komunizmu i dziedzin pokrewnych. Więc postanowiłem już nie być lewakiem chociaż ciągle popieram tolerancję itd.
A teraz się jeszcze okazuje że jak ktoś popiera tolerancję to od razu chce do Polski na wpuszczać multum wrzeszczących ciapaków. Wystarczy powiedzieć że ci się nie podoba glanowanie homoseksualistów i nielicznych cudzoziemców na ulicy, oskarżanie o wszystko żydów albo napadanie na jakieś dzieciaki bo są emo,rasta itd. to od razu się ktoś odzywa i twierdzi(po uprzednim zbesztaniu mnie) że gdyby nie ci dzielni skini to byśmy mieli tu drugą Francję i że jeszcze będę im dziękował jak by miało to jakiś związek jedno z drugim.

Kolejny post w stylu "fajnie że sobie popisałem co myślę"...
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-14, 12:53
Raven69 napisał/a:

Tak, Młocie na Lewicę, ale wiesz, że nie było żadnej muzułmańskiej dywizji Hanzar? Istniała składająca się z Muzułmanów i Chrześcijan dywizja Handschar, i wiesz co robiła? Lała komunistów. Autor tej tak zwanej strony której link wrzuciłeś, podaje, że al-Husayni był dowódcą Handschar. Gówno. Rekrutował jej muzułmańskich członków, to prawda, ale nigdy nie był dowódcą 13tki. Wkurwia mnie, jak podaje się gówniane linki zawierające oczywistą nieprawdę, żeby tylko mieć jakąś podbudowę do szerzenia swoich smętnych teorii. Mógłbym jeszcze co najmniej kilka kłamstw z tej twojej strony wywlec na wierzch, może jutro to zrobię jeśli będzie zainteresowanie.

Pozdrawiam.



Polecam, żebyś się najpierw zapoznał choćby z "III Rzesza, a świat Islamu" K. Zdulskiego, a potem komentował. Niemcy układali się z ciapatymi, którzy żyli w różnych protektoriatach państw alianckich - a nie chcieli nad sobą angielskiego/francuskiego bata. Natomiast link i zdjęcia dałem po to, żeby nikt nie pierdolił, że Hitler traktował muzułmanów jak żydów - do gazu i tyle. Poza tym oprócz Handschar masz też Waffen-Gebirgs-Division der Waffen SS „Skanderbeg” (Albanische Nr.1) - przynajmniej ta dywizja przede wszystkim eskortowała lokalnych żydów do gazu, albo łupiła/mordowała ludność cywilną. Co nie zmienia faktu, że Niemcy nie ufali im na tyle, żeby oddać większość stanu oficerskiego.

konflikty.pl/a,2187-0,II_wojna_swiatowa,21._Gorska_Dywizja_SS_Skanderbeg.html

ioh.pl/artykuly/pokaz/w-imi-hitlera-i-allacha-muzumaskie-jednostki-waf...

konflikty.pl/a,2099,II_wojna_swiatowa,Wrog_mego_wroga_jest_moim_przyja...
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-05-30, 20:53
Ja tam osobiście nic do islamu nie mam. Ludzie sami robią problem najeżdzając na nich.
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-06-02, 18:44
WhyMe? napisał/a:

Ja tam osobiście nic do islamu nie mam. Ludzie sami robią problem najeżdzając na nich.


Heh,ja bym powiedział że to oni najeżdżają na Europe.Kolonizują,brudasy.
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-01-28, 14:51 3
Kilka filmików ukazujący coraz większy wpływ muzułmanów w Europie pragnących zdominować Europejczyków i wprowadzić własne zasady, w tym szariat.

Jak postępuje islamizacja


Sytuacja w Paryżu


Narastająca dominacja islamu w Szwecji


Manifestacja muzułmanów w Londynie. Zwróćcie uwagę na transparenty z napisami typu "FREEDOM GO TO HELL" (wolność do piekła <chodzi o wolność europejczyków>). Film bez napisów.


To tylko niewiele przykładów incydentów jakie mają miejsce w Europie. Podobnie jest w Dani, Holandii, Niemczech, Belgii itd. W Polsce także mieszkają muzułmanie jednak w małej (jeszcze) liczebności. Islamizacja staje się problemem całej Europy i wszystkich Europejczyków.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-01-28, 15:08
Widzą że u nich syf bród i ubóstwo to przyjeżdżają tutaj zarabiać majątek na zmywaku i w kebabie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-28, 15:14
Adolf, wstawaj. Jest robota...
Zgłoś
Avatar
Żuze Murino 2012-01-28, 16:06
jakim to trzeba być idiotą, żeby uwierzyć, że ktoś kogoś chce dominować...
Jeśli chodzi o harem, to jestem za
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-28, 16:09
Żuze Murino napisał/a:

jakim to trzeba być idiotą, żeby uwierzyć, że ktoś kogoś chce dominować...
Jeśli chodzi o harem, to jestem za


jesteś idiotą skoro nie widzisz tego...
Zgłoś
Avatar
Peterov265 2013-05-23, 21:18
Oświęcim reaktywacja?
Zgłoś