18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-29, 19:55
Wystrzelać albo wywieść tam skąd przybyli i wtedy wystrzelać. Za bardzo się rządzą, w Belgii są gośćmi, a chcieli by było wszystko tak jak oni chcą.
Zgłoś
Avatar
mierzeja 2013-04-29, 20:15
Od razu wystrzelać a gdzie tulerancja i równość ?
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-04-29, 20:30 1
Wolnoźć ruwnoźć tulerancja! Lewacka tolerancja doprowadza Europę na skraj przepaści.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-04-29, 20:31
sami są temu winni, i może wywnioskować że władze kładą na to lache więc nie wiem czym tu się przejmować w Polsce taka sytuacja na szczęście nigdy nie będzie mieć miejsca, jak dobrze że jesteśmy 'nie tolerancyjni' ufffff...
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-04-30, 1:11 1
Akurat jeśli chodzi o Polskę, wystrzelałabym tych, co "tolerancyjni" być chcą.
Zgłoś
Avatar
bobek388 2013-05-23, 3:03
Rururkowiec napisał/a:

sami są temu winni, i może wywnioskować że władze kładą na to lache więc nie wiem czym tu się przejmować w Polsce taka sytuacja na szczęście nigdy nie będzie mieć miejsca, jak dobrze że jesteśmy 'nie tolerancyjni' ufffff...



Nie bylbym tego taki pewny ziomek, w Polsce jest coraz wiecej tolerancyjnych... w Polsce tez juz sa meczety czy jak sie to nazywa... wkoncu przez te lewackie kurwy muzulmanie tez dopadna Polske, za kilkadziesiat lat muzulmanskie kurwy beda pluc na twarz twojej dziewczynie ze nie chodzi ze szmata na glowie i nie bedziesz mogl nic zrobic bo ich bedzie wiecej...

Trzeba deportowac to mulzumanskie scierwo z calej Europy dopoki jest okazja. Z obecnym rzadem jest to niestety nie mozliwe, dlatego trzeba rozpoczac rewolucje.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-05-23, 9:37
Myślę, że za kilka/kilkanaście lat zacznie się w europie taki rozpierdol, że nie trzeba będzie ich deportować.
Zgłoś