18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
k................0 2016-01-26, 21:01 4
Kurwa, obejrzalem 5 sekund i dalej nie dalem rady. Piwko!
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-01-26, 21:01 13
ale o tym, że kwasem po ryju bo zupa za słona. to żeś kurwo jedna z drugą nie wspomniała.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-01-26, 21:03 4
przebili jehowów
kurwa jak jehowego wyjebiesz z domu to idzie w pizdu a jak to bydło wypierdolisz to Ciebie wypierdolą wraz z domem

jak można dopuścić do czegoś takiego??!! małym dzieciom???
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-01-26, 21:05
Nie można tego słuchać, nie mówiąc o oglądaniu. Ja widzę w tv jak wygląda islam.
Zgłoś
Avatar
sernik1000 2016-01-26, 21:06 4
Lepiej jak Goebbels...
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2016-01-26, 21:10 6
O kurwa! Materiał został nakręcony w Jewish Community Center, zapewna warszafka.
Zgłoś
Avatar
pastor1988 2016-01-26, 21:15 1
a spierdalaj ....
Zgłoś
Avatar
doopa 2016-01-26, 21:23 2
i weź tu kurwa dziecko teraz poślij do przedszkola
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2016-01-26, 21:40 6
pameitam jak lewactwo krzyczalo ze wprowadzili religie w szkole, ze to narzucanie i wogole beee...
a te kurwy przychodza do przedszkola czy gdzies, pewnie wiekszosc rodzicow niewie ze takie cos sie dzieje i pierdola o islamie i lewactwo pokazuje jakie to piekne dzielenie sie kultura itp... NIE kurwa to nie jest dzielenie sie kultura...
jak by przyszedl arab i opowiadal o swoim kraju poweidzial ze robia kebaby i hoduja kozy to tak - to jest opowiadanie o kulturze, ale te huje i kurway przychodza i pierdola o ISLAMIE kurwa jego mac.
Moja zona jest z kebabistanu - i tak samo jak ja ich nie nawidzi bo wie do czego sa zdolne te kurwy muzulmanie, i panowie ze "zglaszania nienawisci" idzcie sie jebac i podajcie muzulmanow o szezenie nienawisci a nie nas, idzcie czytajcie tureckie i arabskie fora i storny fb i popatrzecie co pisza o kraju w ktorym zyja (po ich jezyku oczywiscie bo po polsku nei napisza co mysla).

A te polskie kurwy co przeszly na islam powinny byc deportowane do afganistanu.

wkurwilem sie, ide do apteki po masc...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-01-26, 21:54
A ja swoje dzieci uczę nienawiści do allahów akbarów na wesoło.
Najpierw puściłem im allahu akbar muppet show, potem nie pamiętam co, a potem też nie pamiątęam co
Zgłoś
Avatar
urteusz 2016-01-26, 22:34 1
O jak przykro, wyłączyli możliwość komentowania na YT.
Zgłoś
Avatar
KomisarzAndrzej 2016-01-26, 22:47
czy rodzice zostali poinformowani o wizycie tej dziczy? Ja bym zabronił uczestniczenia mojego dziecka w tym chujowym happeningu
Zgłoś
Avatar
Orissa 2016-01-27, 1:41
Pamiętam jak truli o tym islamie w liceum, około 2010-11. Wtedy mówili że w niższych szczeblem szkołach nie promują islamu, bo mają niby takie reguły i dzieci poniżej 15 lat nie mogą przyjąć islamu z pełną świadomością tego co deklarują, ani nie wymaga się od nich żeby brały udział w ramadanie, pielgrzymkach i wszystkich modlitwach. Że niby tylko uczy się dzieci o islamie, żeby jak dorosną mogły same podjąć (jedyną) słuszną decyzję. Widać w ciągu tych 5 lat nieźle się umocnili, skoro naciągają już nawet przedszkolaków

Popatrzcie na tablicę, hebrajskie gówno. Niby tylko pokazują jakieś losowe pojedyncze literki, a tu... מת znaczy zwłoki/śmierć/umierać. אמת - prawda; możecie sprawdzić na wiktionary. Żyd przychodzi prać łby małym gojom i śmieje się w twarz ich opiekunom
Zgłoś
Avatar
kyrodian 2016-01-27, 18:22
Islam to religia pokoju. Prorok Mohammed, pokoj z nim.

„Niechże walczą na drodze Allaha ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Allaha i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.”(Koran 4,74)
Zgłoś