18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
R................o 2015-07-01, 21:05 6
Zycie jest za krótkie żeby to całe oglądac.....
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2015-07-01, 21:25 12
ok sama prawda ale kto jest zaawansowanym sadolem to powinien to wszystko juz od dawna wiedzieć
To są podstawy które każdy świeżak powinien przyswoić, co jest podstawą właściwej formacji osobowści.
Piwko dostaniesz gdyż materiał jest słuszny
Chociaż akurat mi trudno go słuchać bo mówi strasznie powoli i w sposób rozwlekły, no ględzi po prostu
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-07-01, 21:27 14
@Ricalito
No tak, bo 18 minut to bardzo długo a masz ważniejszego sprawy do roboty(np. trzepanie kapucyna) w swoim życiu.
Do tematu: Nie jest to coś, czego bym nie wiedział ale piwko za i tak mądre słowa.
Zgłoś
Avatar
maciek003 2015-07-01, 21:34 5
Jebac islam zarzynalbym te kurwy jak oni zarzynaja ludzi za inna wiare ps planuje spalic jeden z meczetow tych kozojebcow
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-07-01, 23:14 2
"Daj palec, a weźmie całą rękę" - tak to wygląda to przyjmowanie imigrantów z łódek na morzu. Ciekawe kiedy Europa się obudzi i weźmie przykład z Australii, która po prostu kazała imigrantom w łódkach sobie wracać tam skąd przybyli .
Zgłoś
Avatar
dhex 2015-07-02, 0:51 4
cytujac jednego z uzytkownikow..gdy sie europa obudzi bedzie po ptakach i trzeba bedzie uruchomic stara infrastrukture po WWII...
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-07-02, 7:30 331
Jeśli ktoś jest ciekawy to zrobię temat odnośnie muzułmanów z którymi spędziłem dzień w dzień 5 lat. Niech piwa decydują.
Zgłoś
Avatar
marianxm 2015-07-02, 9:57 2
Straszny podstęp by stosować wobec nich przemoc ponieważ tylko w ten sposób można do nich dotrzeć, jak na moje używanie ich własnej broni wobec tych ścierw to trochę tak jakby podążać ich "kulturą". Rodzi się wojna w mojej głowie. I serio wydaje mi się że jedynie powrót do pomysłu wuja Adiego o przymusowych obozach pracy coś tu by poskutkowały
Zgłoś
Avatar
Zajac666 2015-07-02, 11:07
do doła, warstwa, wapno, warstwa, wapno, warstwa, wapno, warstwa, wapno i następny dół
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-07-02, 11:52
AgentGrzesiek napisał/a:

ok sama prawda ale kto jest zaawansowanym sadolem to powinien to wszystko juz od dawna wiedzieć
To są podstawy które każdy świeżak powinien przyswoić, co jest podstawą właściwej formacji osobowści.
Piwko dostaniesz gdyż materiał jest słuszny
Chociaż akurat mi trudno go słuchać bo mówi strasznie powoli i w sposób rozwlekły, no ględzi po prostu



Generalnie facet cytuje słowo w słowo ten raport.

W sumie to dobrze, bo dla wielu ściana tekstu jest nie do ogarnięcia
Zgłoś
Avatar
k................3 2015-07-02, 13:44
@issenpl

wiesz co sie działo z takimi co nie dotrzymali słowa?
Zgłoś
Avatar
szpajder 2015-07-02, 15:57
karkam13 napisał/a:

@issenpl

wiesz co sie działo z takimi co nie dotrzymali słowa?

Nic się nie działo. Swego czasu w tym temacie, kolega BPG zobowiązał się do powtórzenia wyczynu (Jack Daniel's 0,7 na hejnał), jeśli otrzyma ileś tam piwek. Dostał nawet więcej i tematu nigdy nie wrzucił. A zalogowany był wczoraj.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-07-02, 17:20
Tak naprawdę to jedna z kilku bardzo nielicznych rzeczy za co kocham nasz kraj właśnie za takie zdanie jak pan z filmu
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-07-03, 0:14 4
Wychodzi na to, że się wjebałem. Coś naskrobie jak wytrzeźwieje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie