18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
tfojastara 2013-08-30, 12:11 91
Jebanemu lewactwu nie wytłumaczysz, oni nie są w stanie wyciągać jakichkolwiek logicznych wniosków i powiązywać ze sobą faktów. W londonistanie kebaby już zaczynają im gardła podrzynać, ale przecież oni tacy biedni, wykluczeni przez społeczeństwo, trzeba im więcej socjalu dać to będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-08-30, 13:06 31
I dalej niech jakiś pojeb wciska mi,że islamizacja europy nie ma w ogóle miejsca to dostanie ode mnie porcje śrutu.Czy lewacy mają kurwa pizdy zamiast oczu?!Przecież widać co się w krajach,gdzie ciapate przylazły dzieje,widać,że te kraje powoli upadają pod względem kulturowym jak i gospodarczym,ale nie, nie możemy być zaściankowi i musimy pozwolić na te multikulti by pokazać jacy nowocześni jesteśmy.
Z lewakami się nie gada,do nich się strzela
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-08-30, 14:29 11




sabirnazar.blogspot.com/
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-30, 14:33 1
i chuj mnie to boli co sie dzieje w tych ich kurwistanach i innych kabulach, a jeszcze bardziej mam wyjebane w to co w anglii.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-08-30, 14:41 19
@ No to jesteś strasznie ograniczony, bo to co się dzieje u naszych sąsiadów zaraz może się pojawić u nas. No, ale mądry Polak po szkodzie...
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-08-30, 14:54
@ zachód widocznie nawet po szkodzie nie jest mądry...
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-08-30, 15:02 1
Wszystko w imię jakiegoś bożka. Ludzie powinni śmiać się im w twarz na ulicach.
Zgłoś
Avatar
LLancer 2013-08-30, 15:11
W średniowieczu kultura arabska była wysoko rozwinięta i od tego czasu już się nie rozwinęła (no może na odwrót).
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-08-30, 15:15 1
Amsterdam 2012 - numerki nad głowami - jak w saperze
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-08-30, 15:18 4
Tak się dzieje jak średniowieczne "wartości" czy "prawa" czy chuj wie jak to nazwać są respektowane w XXI wieku w imię tolerancji.
Wczoraj miałem lot do Marakeszu. Sceny kurwa z piekła rodem. I nie przesadzam w opisie. Baby poubierane w te kurwa szmaty, dziady z brodami drą się coś, masa, dosłownie masa dzieciaków w różnym wieku piszczy, płacze, wrzeszczy, baby to ciągną za sobą jak walizki, wypierdalają się przy tym, popychają, kłócą...
Pieluchy zmieniane na ziemi, czy na fotelu, w kiblu po prostu jak w dupie demona, bo ni chuj nie wiedzą do czego przyciski służą. W zlewie jedna woda stoi, bo nie wiedzą jak ją wypuścić i wszyscy w tej samej ręce płuczą, dzieci to piją...
I ten kurwa przenikliwy smród, po którym trzeba ciuchy benzyną prać.

React Europe. React. Please.
Zgłoś
Avatar
Michauu0 2013-08-30, 15:24
Mieszkam w małym miasteczku. Nawet w takich małych mieścinkach muszą pokazać swoje brudne ryje. Przedwczoraj, jak przechodziłem koło dworca wylali się z pociągu całą grupą. KURWA STADEM!!! Tego inaczej nie można nazwać. Rzucali tymi lachami, allachami i innym czymś co nie można nazwać cywilizowaną mową (habulabuabadalebe). Nie wiem po co przyjechali, ale mam nadzieję, że już ich tu nie ma.
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2013-08-30, 15:37
Ale wy jesteście kurwa głupi wszyscy, te zmiany spowodowała ameryka, pomagając tym brudasom dojść do władzy, pierdolicie jakby tam muzułmanie pojawili się niedawno, a przecież oni tam są kurwa cały czas.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-30, 15:44 1
Z tego co kiedyś słyszałem, to lewaki bardzo dobrze zdawały sobie sprawę z tego, że allahu akbary będą sprawiać kłopoty, ale mają nadzieję, że jeszcze 5-10 lat i się zasymilują podobnie jak potomkowie asfaltowych niewolników w USA - niby czarni, ale najczęściej nie ma z nimi dużych kłopotów. Te czarnuchy co teraz robią problemy to już kolejne rzuty z Afryki i Ameryki Centralnej...

Pożyjemy zobaczymy. Mnie to pierdoli, bo jestem za granicą dla kasy, a jak wracam do Polski to jest spokojnie. Wychodzę z założenia, że jestem gościem w ichnim kraju, więc jeśli oni ich tak dobrze traktują to ja tego nie komentuję (szczególnie że identyczne prawa mają Polacy i inni emigranci - ichnia polityka politycznej poprawności jest nie tylko dla arabów i czarnuchów ale i dla nas).

PS: ta wasza pierdolona UEFA/FIFA to największa kurwa - ciągle widzę te jebane reklamy z tymi hasełkami pokroju RESPECT czy NO RACISM. Kolejny powód żeby pierdolić jebaną piłkę nożną
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-30, 16:00
tfojastara napisał/a:

Jebanemu lewactwu nie wytłumaczysz, oni nie są w stanie wyciągać jakichkolwiek logicznych wniosków i powiązywać ze sobą faktów. W londonistanie kebaby już zaczynają im gardła podrzynać, ale przecież oni tacy biedni, wykluczeni przez społeczeństwo, trzeba im więcej socjalu dać to będzie dobrze.



Lewakiem nie jestem, ale patrząc jak takie zjeby jak ty zaczynają się przeciwstawiać lewicy, chyba poważnie zmienię poglądy na lewicowe, żeby mnie nie utożsamiali z takim debilem jak ty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie