18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Islamskie święta w Bonn
croyna • 2012-12-28, 11:55


The Times of India donosi, że w niemieckim Bonn w wigilię doszło do ataku na 24-letniego, indyjskiego studenta.

Wg jego zeznań, podczas gdy zmierzał do swojego domu w Bonn, zaczepiło go kliku muzułmanów. Rozmowa szybko zeszła na temat islamu, ponieważ przyszli napastnicy namawiali go do zmiany wyznania właśnie na islam. Grozili mu, że jeśli się nie zgodzi, oni odetną mu język. Student ich zignorował, wtedy doszło do ataku. Rozcięli nożem jego język (nie wiem, czy odcięli w całości). Trafił do szpitala, wypuścili go dzień później. Napastnicy oddalili się samochodem.

Nie pierwszy raz Bonn trafiło na okładki gazet w całym kraju w powodu aktywności ekstremistów.

Teraz lewaccy obrońcy mogą powiedzieć: "ale to byli ekstremiści, tylko kilka osób na tle wielotysięcznej społeczności islamskiej, nie można tak uogólniać".

Jednak dla mnie, to nie "tylko", a "aż" kilku ekstremistów. O tych kilku za dużo, w sercu cywilizowanej Europy dzikusów, motywowanych swoją religią i z pełnym poparciem Allaha.

Islam to religia pokoju? Tak, jeśli tylko nie odmówiłby ich perswazji i ocalił język.



źródło: timesofindia.indiatimes.com/nri/community/Islamists-attack-Indian-stud...

Te i inne informacje dot. islamizacji znajdziesz pod facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-28, 18:24
anonymousm napisał/a:


Ale pomyliłem się w poprzednim poście. Poważne media wspomniały o tym wydarzeniu, choć nie dowierzają Indianinowi. Policja zakłada jednak, że może mówić prawdę i prowadzi dochodzenie.

spiegel.de/panorama/justiz/mutmassliche-islamisten-sollen-studenten-di...



o patrz, a jednak była wzmianka
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-12-28, 19:08 2
Taki kawał mi się z tv przypomniał:

100 lat później. Dwójka policjantów w Niemczech zatrzymują pirata drogowego:
- Dzień dobry panie kierowco. Poproszę dokumenty
Policjant zerka w dowód osobisty i mówi do kolegi.
- Patrz Abdul jakie dziwne nazwisko: Müller

xDDD
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-28, 19:56
Sapphiron napisał/a:



o patrz, a jednak była wzmianka



Niech się prawacka hołota uczy, jak się etycznie dyskutuje. Mogłem przecież nic nie powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
croyna 2012-12-28, 20:11 1
anonymousm napisał/a:



Niech się prawacka hołota uczy, jak się etycznie dyskutuje. Mogłem przecież nic nie powiedzieć.



Nazywasz dyskutantów hołotą i chcesz ich uczyć dyskusji?
Zgłoś
Avatar
waffen 2012-12-28, 20:12
Ależ piękny widok na tym pierwszym zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-28, 20:49
anonymousm napisał/a:



Niech się prawacka hołota uczy, jak się etycznie dyskutuje. Mogłem przecież nic nie powiedzieć.



ale że co ty chcesz od mojego wacka?
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-28, 21:35 1
Ciastek2 napisał/a:



Bycie Polakiem nakazuje mi to, że nawet jeśli szwaby to niby cywilizowany kraj (tak wiem napisałeś Europy ale to było u tych szwabów) to nie mogę mieć do nich szacunku



Ja nie mam szacunku do takich polaczków jak ty. Co za nieinteligentne ścierwo z ciebie, bycie Polakiem nie obliguje do nienawiści, bezsensownej zresztą. Ale cóż, jak się w oborach uczy dzieci głupoty, to potem wypisujecie takie gówna. Z takim nastawieniem nie powinieneś się nawet przyznawać do bycia Polakiem, bo robisz wiochę temu krajowi.
Zgłoś
Avatar
To_Jednak_Ja 2012-12-28, 21:57
Sapphiron napisał/a:

tak tak... dalej pobłażajmy ciapatym to europa będzie cała islamska...



..albo bez języków
Zgłoś
Avatar
Skowu 2012-12-28, 23:57
Niech siedzą w swoich krajach, a nie wpi3rdalają się w naszą Europe... ich kraje złe, bo co? bo wojny? chyj mnie to obchodzi. Sami do tego doprowadzili. Teraz chcą zawładnąć Europą? To samo co tam będzie!

Nie zdziwię się jak taki Abdul wpi3rdoli się w jakiś tłum, powie po cichu " Allach Akbar! " i BUUUUUM 100 osób Amen...
Zgłoś
Avatar
kajas2 2012-12-29, 0:07
Pierdolicie, przypomnijcie sobie wyprawy krzyżowe hipokryci. Religie to największe zło, wszystkie, nie tylko islam.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-29, 1:46
kajas2 napisał/a:

Pierdolicie, przypomnijcie sobie wyprawy krzyżowe hipokryci. Religie to największe zło, wszystkie, nie tylko islam.



Wolę, by krucjata spuściła wpierdol islamskim świniom niż na odwrót.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-29, 17:33
anonymousm napisał/a:



Wierzę w to, że media zrobią wszystko dla sensacji, a ludzie w Niemczech bardzo czekają na takie sensacyjne wieści o islamistach,



media mowia o tym o czym zarzad im pozwoli/kaze mowic
Zgłoś
Avatar
doubletech 2012-12-29, 20:38
white pride to to samo gówno co te ciapate ćwierć mózgi, kulturalnie wystarczy im wprowadzić wizy, deportować przy przestępstwach i zostaliby ci którzy naprawdę na to zasługują. Wtedy imigrant byłby szanowany, ewentualnie hejtowaliby ich w internecie jakieś 15 latki.
Zgłoś
Avatar
Kirił_Rusłan_Aristov 2012-12-30, 20:09
Europejczycy to jednak banda hipokrytów. Oczywiście islamscy ekstremiści są zagrożeniem ale nie mówi się o ekstremistach chrześcijańskich w krajach arabskich, np. kiedy to chrześcijanie wyrznęli mieszkańców wioski islamskiej. 90% wypowiedzi o muzułmanach, murzynach itd. to "brudasy", "idioci", "mordercy" i można by tak wyliczać a Europa jest sama sobie winna. Dla Francji dużym problemem są murzyni w Paryżu, jednak chyba zapomnieli że tak jak Amerykanie sprowadzali do siebie czarnych niewolników tak samo w 1960 roku Francuzi sprowadzili murzynów jako tanią siłę roboczą ze swoich kolonii. A co do muzułmanów czepiamy się, że włażą z butami do Europy, więc proszę pouczyć się historii bo widać nikt nie pamięta krucjat (i ch*j że to było kiedyś, za kolejne kilkaset lat tak samo jak o krucjatach będzie się mówić o islamizacji Europy) podczas, których Europejczycy wyrznęli tysiące muzułmanów (bo to byli ci straszni heretycy) dla ziemi i pieniędzy. Europejczycy całe wieki włażą innym na głowę, organizowali krucjaty, zajmowali ziemie należące do innych (mam na myśli kolonie w afryce, Indiach itd.), niewolnictwo, wybrali się do Australii i nawet nie chcieli (na początku) uznać Aborygenów jako ludzi. Przykładów można wymieniać naprawdę wiele, Europejczycy wyrządzili na świecie wiele więcej zła niż muzułmanie w Europie. A Islamizacja to naturalna kolej rzeczy. Kiedyś Europa była pogańska, przyszło chrześcijaństwo i wyparło pogan, teraz nas wypierają muzułmanie a to samo kiedyś spotka Islam.

"Niech siedzą w swoich krajach, a nie wpi3rdalają się w naszą Europe..."

No widzisz my od lat się wpier****my w ich kraje to oni zaczęli do nas

"ich kraje złe, bo co? bo wojny? chyj mnie to obchodzi. Sami do tego doprowadzili."

Do wojen doprowadza USA bo napier***a do nich po ropę z pomocą Niemiec, Polski i innych krajów

"Teraz chcą zawładnąć Europą? To samo co tam będzie! "

Za to ONZ czy tam NATO chce zawładnąć nimi i wprowadzają "demokrację" za pomocą kulki w łeb.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-31, 9:05
o patrzcie go... zarejestrował się ciapak tylko po to żeby zaśmiecić wątek...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie