18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Islamskie święta w Bonn
croyna • 2012-12-28, 11:55


The Times of India donosi, że w niemieckim Bonn w wigilię doszło do ataku na 24-letniego, indyjskiego studenta.

Wg jego zeznań, podczas gdy zmierzał do swojego domu w Bonn, zaczepiło go kliku muzułmanów. Rozmowa szybko zeszła na temat islamu, ponieważ przyszli napastnicy namawiali go do zmiany wyznania właśnie na islam. Grozili mu, że jeśli się nie zgodzi, oni odetną mu język. Student ich zignorował, wtedy doszło do ataku. Rozcięli nożem jego język (nie wiem, czy odcięli w całości). Trafił do szpitala, wypuścili go dzień później. Napastnicy oddalili się samochodem.

Nie pierwszy raz Bonn trafiło na okładki gazet w całym kraju w powodu aktywności ekstremistów.

Teraz lewaccy obrońcy mogą powiedzieć: "ale to byli ekstremiści, tylko kilka osób na tle wielotysięcznej społeczności islamskiej, nie można tak uogólniać".

Jednak dla mnie, to nie "tylko", a "aż" kilku ekstremistów. O tych kilku za dużo, w sercu cywilizowanej Europy dzikusów, motywowanych swoją religią i z pełnym poparciem Allaha.

Islam to religia pokoju? Tak, jeśli tylko nie odmówiłby ich perswazji i ocalił język.



źródło: timesofindia.indiatimes.com/nri/community/Islamists-attack-Indian-stud...

Te i inne informacje dot. islamizacji znajdziesz pod facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
MistycznaFlaszka 2012-12-28, 16:41 1
Niech płona meczety i cyganie w nich.
Dwa problemy z głowy.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2012-12-28, 16:42
A ch mnie obchodzi na jakiej podstawie psychopata obcina mi język na ulicy, wściekłe psy się usypia, no kurfa no!
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-12-28, 16:48 2
A co się kurwa dziwicie, że brak jakiejkolwiek "odpowiedniej" reakcji ludzi Europy?

Jak ta cała "poprawność polityczna" jest wciskana plebsowi i jełopom nawet na sadisticu? - spójrzcie na niektóre moje tematy, które lądują w sucharach, zaraz po dodaniu przeze mnie.

Chuj, dzięki siczy i baranom, mamy taki nasz kawałek Świata. Ludzie rozumu, już dawno zostali sprowadzenie do parteru przez masy, poprzez szkalowanie w mediach i gębach politykerów. Teraz tylko można się wypowiadać pod przykrywką, albo czekać napadu funkcjonariuszy o 4 nad ranem.

Merry Crisis and Happy New Fear!
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-12-28, 16:55 5
@Ratilt
Napisze krótko to może zrozumiesz. Chrześcijanie kiedyś- palenie na stosie inkwizycje i krucjaty, islam kiedyś- święte wojny, odrąbywanie głów i pedofilia. Chrześcijaństwo dziś- nazwanie cię masonem i tyle, islam dziś- terroryzm, prześladowania religijne, odrąbywanie głów. Czemu jedna się zmieniła a druga nie? Europa poszła w stronę rozwoju oświaty i kultury, kozojebcy poszli studiować dale ten koran. To nie różnica religii to różnica cywilizacyjna są zbyt prymitywni by włazić w buciorach bez szacunku i pokory do Europy.
Zgłoś
Avatar
piotrmk 2012-12-28, 17:03
Kibole zrobią u nas porządek !
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-28, 17:08 1
@Dymekx

kurwa dymek. bylem pewien, ze papiez jest glowa wszystkich chrzescijan. popraw mnie jesli sie myle, ale czy to nie z papiezem byla ta afera, ze tuszowal setki przypadkow pedofilli w kosciele? czyzbys slyszal tylko to co chcesz uslyszec? a pladrowanie krajow na calym globie w imie demokracji?? "god bless america".
ty mowisz "zajebac kozojebcow" oni mowia "smierc niewiernym", niczym sie nie roznicie ale ty masz sie za przedstawiciela spoleczenstwa "oswieconego i kulturalnego". zalosne nieprawdaz?

zgodzimy sie tylko w kwestii tego, ze socjalizm w europie jest przepierdolony wiec samo najgorsze scierwo do nas ciagnie(do polski tez powoli zaczyna)

@piotrmk
ciekawe jak to zrobia skoro wielu z nich podostawalo juz wyroki w zwiazku z "walka z nienawiscia i agresja na stadionach", a jak wyjda to beda pod obserwacja i nie beda mogli sobie pozwolic na zbyt wiele
Zgłoś
Avatar
Ciastek2 2012-12-28, 17:23
croyna napisał/a:

w niemieckim Bonn


Cytat:

w sercu cywilizowanej Europy



Bycie Polakiem nakazuje mi to, że nawet jeśli szwaby to niby cywilizowany kraj (tak wiem napisałeś Europy ale to było u tych szwabów) to nie mogę mieć do nich szacunku
Zgłoś
Avatar
NarraQ 2012-12-28, 17:33 1
Islam to nie religia pokoju, tylko śmieci i brudasów, tak było, jest i będzie.
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2012-12-28, 17:38
O co afera jedne ciapaki ( kozojebcy) pociely innego ciapaka (hindus)
guzik mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
romeo1111 2012-12-28, 17:38 1
wprowadzić wizy dla wszystkich ciapatych i problem z głowy
Zgłoś
Avatar
waxx12 2012-12-28, 17:43
z tymi kozojebcami sprawa prosta: pała gaz, pała gaz. Aż do skutku.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-28, 17:50 1
kurczasty napisał/a:

O co afera jedne ciapaki ( kozojebcy) pociely innego ciapaka (hindus)
guzik mnie to obchodzi



To cie powinno synu obchodzić że teraz się napiżdża ciapaty z ciapatym, jutro będzie ciapaty napiżdżał naszego... Nie można takim odpuścić bo się rozpleni i rozbestwi jeszcze bardziej niż jest. Tak jak z cyganami, dasz palca to ci urypią rękę przy samej dupie bo pozwalasz sobie na to. Trzeba krótko i ostro.

czaisz czy nie bardzo ci włazi do tego zrytego kaczana?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-28, 18:02 1
Typowy sadisticowy bzdet. Ktoś coś skłamie, a wszyscy podniecają.
"The Times of India" pierdoli jakieś farmazony, niemieckie media milczą, zresztą nie wiadomo, czy taka gazeta w ogóle istnieje, czy jak zwykle prawacy kłamią w żywe oczy, żeby bezstronni poczuli się zagrożeni i przyłączyli do nich zwalczać wyimaginowane zagrożenia.
Mieszkam w Niemczech i w niemieckich mediach nie ma ani słowa o takim wypadku, a, uwierzcie mi, gdyby coś takiego zaszło, to nie zeszłoby z czołówek do 10 stycznia.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-28, 18:09
anonymousm napisał/a:

Typowy sadisticowy bzdet. Ktoś coś skłamie, a wszyscy podniecają.
"The Times of India" pierdoli jakieś farmazony, niemieckie media milczą, zresztą nie wiadomo, czy taka gazeta w ogóle istnieje, czy jak zwykle prawacy kłamią w żywe oczy, żeby bezstronni poczuli się zagrożeni i przyłączyli do nich zwalczać wyimaginowane zagrożenia.
Mieszkam w Niemczech i w niemieckich mediach nie ma ani słowa o takim wypadku, a, uwierzcie mi, gdyby coś takiego zaszło, to nie zeszłoby z czołówek do 10 stycznia.



jeśli nadal wierzysz w bezstronność i rzetelność mediów (niezależnie gdzie) toś niewinny jak nieobsrana łąka...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-28, 18:21
Sapphiron napisał/a:



jeśli nadal wierzysz w bezstronność i rzetelność mediów (niezależnie gdzie) toś niewinny jak nieobsrana łąka...



Wierzę w to, że media zrobią wszystko dla sensacji, a ludzie w Niemczech bardzo czekają na takie sensacyjne wieści o islamistach, którzy według tutejszej tajnej policji stanowią największe zagrożenie dla porządku.
Ale pomyliłem się w poprzednim poście. Poważne media wspomniały o tym wydarzeniu, choć nie dowierzają Indianinowi. Policja zakłada jednak, że może mówić prawdę i prowadzi dochodzenie.

spiegel.de/panorama/justiz/mutmassliche-islamisten-sollen-studenten-di...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie