18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Fedor 2010-08-07, 16:07
w Tym pierwszym filmiku strzał godny Polskiej ligi tylko że oni by jeszcze nie trafili
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-08-07, 18:22 1
nasza reprezentacja też takie rzeczy robi... w końcu strzelą kiedyś jakiegoś gola to zobaczycie sami... chyba ;/
Zgłoś
Avatar
z................u 2010-08-08, 2:17 16
@ up
Polacy się rzadko cieszą ze zdobytej bramki, jak strzelają to w przewadze honorowe na 7 ; 1 z Pakistanem. Ale jak się cieszą to z klasą jak mało kto.
Sposób Nr. 1

Jak widzimy na zdjęciu bardzo charakterystyczny podniesiony palec do góry w stronę Boga. Wskazujący na to, że to jemu zawdzięczają zdobytą bramkę. Podobnie podniesione ręce widujemy na wiecach Radia Maryja oraz ostatnio pod Pałacem Prezydenckim, gdzie towarzyszą okrzyki pośrednio związane z jakimś krzyżem.

Sposób nr. 2

Tak zwany sposób na Titanica. Możemy zaobserwować szeroko rozstawione ramiona w stylu białego orła polskiego. Zawsze przebiega się obok przeciwnika, ponieważ zapach spod pach skutecznie niszczy układ oddechowy i ruchowy gracza przeciwnej drużyny. Nigdy nie biegnie sam. Często towarzyszy mu małe prosiątko które trzyma go za szyję lub ramię. Ma to cele mobilizacyjne. Towarzysz z tyłu szepcze do ucha ''Jest 89' minuta, sędzia doliczył 2 minuty, przegrywamy z Tanzanią tylko 12 ; 1, jeszcze doprowadzimy do remisu''.

Jest jeszcze Styl trzeci, ślizg po murawie, jednak na polskich stadionach z nieznanych przyczyn piłkarze tego nie stosują. Czemu tak się dzieje, jest mi ciężko powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-08-08, 2:47 2
jakiś podprogowy przekaz zawarty jest w tych filmikach. może info od kosmitów?
Zgłoś
Avatar
T................1 2010-08-08, 8:32
na tym zdjęciu krzynówek jak rodzina maćka z klanu wygląda
Zgłoś
Avatar
G................l 2010-08-08, 11:33
@up
on nie wygląda on jest
Zgłoś
Avatar
wypierdalajt 2010-08-08, 12:06
trzeba wlać trochę humoru w football, po przykrym incydencie z jabulani ludzie potrzebują rozrywki: D
Zgłoś
Avatar
djabeu 2010-08-08, 16:58
No po prostu wulkan radości, nie ma co...
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-08-08, 17:00 1
niby sport dla mężczyzn a samo słowo cieszynka wymyślił jakiś skrajnie spedalony pedał
Zgłoś
Avatar
realus 2010-08-08, 17:04
oo to już wiem z kim w przyszłym roku wisła odpadnie
Zgłoś
Avatar
macko3339 2010-08-08, 19:49
Mieszkam na Islandii i mogę powiedzieć że oni z byle czego cieszą się jak głupi.
Zgłoś