18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
nie zwykła wiadomość: izrael zmusza około 7000 imigrantów z erytrei do opuszczenia kraju za to że "zagrażają tożsamości żydowskiej "
.


.
gdyby polski rząd by tak zrobił to żydowskie media od razu będą wyzywać od nazistów
Zgłoś
Avatar
Lech1111 2015-02-01, 14:31
Jakby to Francja wyjebała 7 tysięcy arabów to byście czytali to z ręką w gaciach.
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-02-01, 15:31 2
Czasami zazdroszczę takim Japończykom. Są bardziej jednolici etnicznie od Polaków, ale znacznie lepiej na tym wychodzą, bo pejsatym pasożytom ciężko podszyć się pod Azjatę, w efekcie ich technologia, innowacja oraz gospodarka, prężnie się rozwijają.
Zgłoś
Avatar
q................4 2015-02-01, 16:18
da się? da się. to do roboty
Zgłoś
Avatar
B................4 2015-02-01, 16:19 1
podziwiam żydów za takie akcje ale z drugiej strony cyklon b im w ryj za propagowanie tolerancji pedalstwa mieszania ras w Europie !
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-02-01, 16:58 2
wysłać tam wojsko niech pomoże im w tym przedsięwzięciu, zostaną sami żydzi, wybudować mur w koło ich zajebistego państwa, wyższy od najwyższego punktu w izraelu i zalać wodą
Zgłoś
Avatar
Analkonda 2015-02-01, 17:55 2
Jak świat światem, żydzi od zawsze dbali o SWOJE interesy, nie bacząc na innych, jednocześnie wymagając od innych aby ich "szanowali". A nam wpaja się co? Tolerancję, która wyniszcza naszą tożsamość, zmusza nas do mieszania się z gównem wszelkiej maści...
Zgłoś
Avatar
Matush5 2015-02-01, 19:01
No i proszę mi powiedzieć. Dlaczego oni mają prawo wypierdolić innych z kraju pod banalnymi zarzutami wręcz śmiesznymi, a inne narody m.in. Polska, Francja, Niemcy, Anglia nie mogą wywalić np. kebabowców ??? Wszechobecne multikulti i dodatkowe organizację, które przeszukują internet i sądzą się z nami POLAKAMI za to, że w komentarzach obrazimy !!!!!!! inne rasy zniszczą nas i sami piszą na siebie wyrok bo niedługo to MY będziemy mniejszością narodową we własnym narodzie. Jakieś muzułmany zajebią mi pół rodziny, drugą połowę spalą żywcem puszczą ich wolno bo moja rodzina im zagrażała i chuj. FUCK LOGIC
Zgłoś
Avatar
k................q 2015-02-01, 19:43
A tam pierdolicie jebać żydów, po prostu dbają o swoje i mają w dupie to co inni mówią. Powinniśmy brać z nich przykład pod tym względem zamiast lizać dupę zachodowi.
Zgłoś
Avatar
krille11 2015-02-01, 20:42
Jak ja ich kurwa nie nawidzę!!!
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2015-02-01, 20:48
przyjechali do nich do "kraju" i robią protesty :[][
Zgłoś
Avatar
B................4 2015-02-02, 1:22
Matush5, Zagrożenie tożsamości to dla Ciebie banalny wręcz śmieszny powód ?
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-02, 13:02
patrzcie patrzcie żydzi żydów wywalają

I to wcale niejest rasizm
Zgłoś