18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Iwan bije Saszke, scena rodzajowa
C................y • 2023-03-19, 17:44
Nie rozumiem niestety co było źródłem konfliktu, nie mówię po amerykańsku. Sądzę, że to jakiś konflikt światopoglądowy dot. ruskiego miru i egzystencji we współczesnym świecie.



Kurtyna.
Zgłoś
Avatar
JBJumper 2023-03-20, 19:31
Kurwa wszystko wchodzi,a może to przez nieszczelną gardę.
Zgłoś
Avatar
Huherko 2023-03-20, 19:38 1
Biją? Oni są tak upojeni, że Ivan ledwo jest w stanie rękę skoordynować, żeby trafić do celu. Sasza jęczy chyba tak dla artyzmu całej sprawy, bo te ciosy są zadawane z takim rozmachem, jakby miały być transmitowane w co najmniej dwóch odcinkach.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-03-21, 20:37
To jest przykre i przerażające. Przyzwolenie społeczne na stan takiego upojenia jest wręcz obrzydliwe. Przecież widać, że kompletnie nie panują nad sobą, nie wiedzą co robią i samo poruszanie się sprawia im problem. Jestem zniesmaczony ta znieczulicą, w ktorej ludzie chodzą na około i nikt nawet nie zareaguje widząc, że w ten sposób, żaden z nich nie dozna urazu. Ani jedna osoba nie pomoże ludziom w tak tragicznej potrzebie i nie podsunie jakiegoś ciężkiego przedmiotu? Przecież przy takiej zawartości alkoholu dalszy wysiłek może skutkować zawałem, szczególnie u weteranów na jakich wyglądają nasi bohaterowie. Świat schodzi na psy i nawet nie ma komu ich spuścić z łańcucha.
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-09-18, 0:25
Smutne.

Wątpię że przeżył po takim ciężkim wpierdolu 🤣
Zgłoś