18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
~Beny 2013-05-07, 17:58
   
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-05-07, 18:18 5
@Up Co nie zmienia faktu, że zubożony uran ma tyle wspólnego z powyższym grzybkiem, co ja z przystojnym i majętnym mężczyzną rozrywanym przez piękne kobiety
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-05-07, 18:20 1
Ogarnia ktoś jak szybo porusza się fala uderzeniowa od takiej bombki?
Chciałbym dowiedzieć się w jakiej odległości od kamery to wybuchło.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-05-07, 18:28
Ogarnia ktoś jak szybo porusza się fala uderzeniowa od takiej bombki?
Chciałbym dowiedzieć się w jakiej odległości od kamery to wybuchło.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-05-07, 18:30 1
Potwierdzam, nie ma szans, żeby figgin miał cokolwiek wspólnego z przystojnym i majętnym mężczyzną rozrywanym przez piękne kobiety - co innego jakbyście pytali kto handluje perskimi dywanami jak coś.
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-05-07, 18:31
To raczej prędkość dźwięku na poziomie morza Ci się przyda, czyli jakieś 1224 km/h

Może komuś dywanik - całkiem tanio ??
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-05-07, 18:31
Tak samo szybko jak dźwięk ~0.3 km/s
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-07, 18:41
Czy ja wiem... każda większa eksplozja wygląda jak mały wybuch jądrowy jak dla mnie to między bajki włożyć
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-05-07, 18:58
Nawet jeśli - to co z tego? Jak dla mnie to pejsaci mogą mordować, gwałcić, palić, mielić i kompostować arabusów w słoikach bez limitu. Byle siedzieli u siebie.
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-05-07, 19:04 1
@ Up Musiałby to być ładunek jądrowy (opierający się o reakcję łańcuchową), a nie uran zubożony, stosowany do amunicji stricte kinetycznej (ze względu na gęstość). Całą resztę popieram, mogą im nawet zabronić allah akbarowania
Zgłoś
Avatar
oksi89 2013-05-07, 19:06
Łatwiej będzie wybuch(błysk) do odgłosu wybuchu (+/- 11 sekund)
Prędkość dźwięku to ~340 metrów na sekundę, czyli daje to 3,74 km.

Pracuję w NASA i NWO a nadgodziny robię zderzając hardony, więc moja ekspertyza jest niepodważalna, dziękuję.
Zgłoś
Avatar
k................x 2013-05-07, 19:07 1
zubożony uran nie jest w stanie przejsc reakcji jadrowej, uzywa sie go w nabojach pociskach ze wzgledu na duzą gęstość NIE W BOMBACH. Promieniowanie radioaktywne jest minimalne porównywalne z tym z wnetrza Ziemii.

Ludzie z zerem rozumienia czytajacy jakies zmianynaziemi.pl sa w tej samej lidze co oglądający Trudne Sprawy
Zgłoś
Avatar
Skuteczny 2013-05-07, 19:18 1
Nie pałam sympatią do żydów, ale należy sobie postawić pytanie, co jest mniejszym złem? Arab, czy żyd?

Żydzi jedyni w świecie w sposób otwarty umieją powiedzieć nie, dla muzułmańskiej zarazy i wycinać ich niczym żniwiarz kosą, pojedyncze kłosy zboża. Za to i tylko za to ich szanuje.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-05-07, 19:49
Temat powinien iść do było.pl bo został dodany film z tamtego tematu który jest w komentarzach i tylko dopisałeś troszkę informacji. Tak, przysrałem się bo mi to by wyjebali od razu do bylo :[
Zgłoś
Avatar
maniek88op 2013-05-07, 21:13
Kocham to ich Allahu Akbar, czuje w tym bezradnosc, strach i zajebista przepasc w ewolucji w stosunku do zachodu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie