18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 12:30 46
Typowe zachowanie dla tych dezerterów.

banderowskie jebane gówno bez żadnej godności i honoru. ha tfu !
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 12:31 35
U mnie na zadupiu to coraz więcej tego upadliństwa.
Na bank film urwany na początku.

Oni się czują u nas bardziej kurwa niż u siebie już.

Zresztą pierdolę, nie mam kurwa ochoty sie wkurwiać i pisać po raz setny tego co tutaj pisałem wielokrotnie.

Cytując klasyka: "Szanuj kraj w którym mieszkasz albo wypierdalaj do kraju który szanujesz".
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 12:35 4
Zróbcie miejsce dla fanów banderowców bo zaraz tu będą nas dźgać w chore z nienawiści oczy

Jak takiego młodzieńca można wysyłać na wojnę? Przecież w PL siedzą tylko tacy z kategorią D czyli bez nerek, rąk/nóg, a ten pies to pewnie był pies przewodnik
Banderowiec jaki wygadany i miły skoro nawet zapraszał Lacha w swoje strony.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen Dzisiaj 12:37 18
Cwela i przygłupa wypierdolili z UK i teraz mści się bieda umysłowa na niewinnych ludziach…
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 12:38 21
Jebać upadline , jebane kurwy pierw salutuja banderze a teraz ja jestem Polakiem, chuj w dupe a nie Polak.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 12:38 25
Bul_od_bytu napisał/a:

Zróbcie miejsce dla fanów banderowców bo zaraz tu będą nas dźgać w chore z nienawiści oczy
Jak takiego młodzieńca można wysyłać na wojnę? Przecież w PL siedzą tylko tacy z kategorią D czyli bez nerek, rąk/nóg, a ten pies to pewnie był pies przewodnik
Banderowiec jaki wygadany i miły skoro nawet zapraszał Lacha w swoje strony.



U Nas siedzą ci co spierdolili w pierwszych dwóch tygodniach od wybuchu ich wojny w 2022 gdzie wpuściliśmy ich do siebie bez zadnej kontroli jak leci.
90% z nich to osoby z ZACHODNIEJ ukrainy gdzie nawet jeden ruski żołnierz nawet nie dotarł. Wynajmują na ukrainie mieszkania, u nas doją socjal jak leci i często gęsto na kilka podrobionych dowodów osobistych jedna pizda bierze za jedno dziecko x4 bo ma 4 dowody osobiste.

Ja jebie nie wchodze w komenatrze tutaj bo zaraz sie wkurwie a miałem dzisiaj odpuścić.
Zgłoś
Avatar
juderaus Dzisiaj 12:41 10
Takie życie. Też bym spierdalał jak najdalej od tej zjebanej krainy. Ciekaw jestem ilu z tych prawilnych z torebkami pozerów wyklętych poszło by w kamasze... ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 12:49 4
juderaus napisał/a:

Takie życie. Też bym spierdalał jak najdalej od tej zjebanej krainy. Ciekaw jestem ilu z tych prawilnych z torebkami pozerów wyklętych poszło by w kamasze... ?



Ja tu bym się skłaniał ku taktyce naszego rządu i obsadził obronę linii Wisły.
Jako, że ze stolicy jestem to mogę na ochotnika wysadzić w pizdu kładkę Trzaskowskiego żeby żaden ciężki sprzęt się nie przedarł za nasze umocnienia
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 12:52 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Ja tu bym się skłaniał ku taktyce naszego rządu i obsadził obronę linii Wisły.
Jako, że ze stolicy jestem to mogę na ochotnika wysadzić w pizdu kładkę Trzaskowskiego żeby żaden ciężki sprzęt się nie przedarł za nasze umocnienia



Taktyka obecnego rządu by skłaniała wyjebać wszystko na wschód od odry.
Zgłoś
Avatar
phrontch Dzisiaj 12:59 7
A ja tylko to dodam

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 13:11 19
Banderowiec nieźle to sobie wykombinował - on jest w Polsce, czyli u siebie, a Polacy mają wypierdalać do Niemiec na szparagi, zapierdalać na socjal dla nich
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS Dzisiaj 13:13 4
A może ci "prawdziwi Polacy patrioci-idioci" by tak publicznie spalili Koran?
Albo biegają za jakimiś "pedofilami" albo czepiają się ludzi na ulicy... Żenada.
Zgłoś
Avatar
Wacław Dzisiaj 13:14 11
Też bym spierdolił jak by na nas napadli trzeba być debilem żeby się zabijać na czyj rozkaz

[ Dodano: 2024-09-30, 13:15 ]
brodacz też by spierdolił
Zgłoś
Avatar
Pathron Dzisiaj 13:22 12
Pierdolone ukraińskie gieroje, Wypierdalać do swojej upadliny .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie